• Новак
Стандардниот стандард на жените на Тереа

Стандардниот стандард на жените на Тереа

Вреднување на стоката:
DEN 1198.40

Пристапност
Во достапна форма

85% памук, 15% полиестер Затворање на влечење. Направено од плетена со средна тежина, француски тери. Моделите се 5'10 "/178 см и носат големина S и XXL. Оваа пантолона има инсејм од 30,5"/77 см. Редовно вклопување : дизајниран да го следи телото - ниту лабава ниту прилепена. Еластична лента за половината со вратоврска. Цвест на предната нога. Еластична манжетна. Тереа е бренд за сите кои се амбициозни, смели и самоуверени. Инклузивноста е во срцето на марката, нуди мода да ги слави и прифати сите. Измешајте ги и одговараат на најважните работи на гардеробата на Тереа со нашите парчиња изјави за тренд напред за да создадете изглед на сите свои.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ситни фустани мода ретро цврсто здолниште со тенок тенок основен удобно слободно време Едноставно плус големина пролетни фустани

DEN 114.72

72% акрилик, 28% памук ? Добредојдовте на ???????? 【Испорака】 : Стандарден превоз : 1015 дена Забрзана испорака :

Womenените Божиќни печати џемпери се протегаат со високи половини опуштени вклопени широки панталони Снежен човек лабав вклопни обични џемпери

DEN 964.80

100% полиестер Машински миење Симпатични џемпери за женски јога панталони широки нозе џемпери со високи �

Печати шорцеви за жени за жени случајно лето, женски еластични удобни шорцеви со високи половини со џебни плажа кратки панталони

DEN 1.67

Женски тренинзи спортови џемпери со џемпери, панталони за фустани, товарни панталони, вкупно расчистув�

PINSV жени со две парчиња облека за тренинзи за тренинг на каросерија за долги ракави по поштенски патенти на качулка јакна џогер за појавување

DEN 575.84

Морнарица сина, вино црвена, црвена, црна, сива, розова, сина, темно зелена боја Овој костум за песна е нап

LMSXCT Летните шорцеви за жени обични цврсти лесни шорцеви влечење еластична половината на плажа за салата за салата за јога шорцеви

DEN 79.84

80% памук, 20% полиестер Направени во САД или увезени Големина Забелешка : Повикајте ја сликата на табелата

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.