• Новак
Свеќа за ароматерапија | Свеќа еукалиптус | Луксузни свеќи од соја и пчелин восок за дома | 16 мл. Голема тегла 3 Вик свеќа | Свеќи за олеснување на стресот | Свеќи за бањ

Свеќа за ароматерапија | Свеќа еукалиптус | Луксузни свеќи од соја и пчелин восок за дома | 16 мл. Голема тегла 3 Вик свеќа | Свеќи за олеснување

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Уникатен мирис : Spearmint Eucalyptus е еден од нашите мириси за потписи; смирувачки спој на еукалиптус, шпир, лимон и мудрец Максимален мирис : Нашите производи содржат максимална количина на премиум есенцијални масла и мириси масла за производство на ароматични и високо миризливи свеќи. Нашите големи, 16 мл, 3 свеќи за фитили ќе пополнат големи спални соби со исклучителни мириси. Совршен подарок за него или неа : Елегантно спакувана, вашата свеќа ќе пристигне завиткана во loveубов смирувачки спој на еукалиптус, копје, лимон и мудрец. Максимален мирис : Нашите производи содржат максимална количина на премиум есенцијални масла и мириси масла за производство на ароматични и високо миризливи свеќи. Нашите големи, 16 мл, 3 свеќи за фитили ќе пополнат големи спални соби со исклучителни мириси. Совршен подарок за него или неа : Елегантно спакувана, вашата свеќа ќе пристигне завиткана во кутија за брендирани loveубовни и linger, совршен подарок за пријатели, членови на семејството или тајна Дедо Мраз. Луксузен декор за дома : Сместен во прекрасна сина замрзната тегла со златен капак, оваа стилска свеќа додава во кој било дом, спална соба или декор за бања.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Волфејсигнигдд именски украс на Греми - Божиќен украс за Греми - украс за Денот на мајката - подароци за Греми - Дефиниција на Греми - Чувајте

DEN 239.84

Направен од висококвалитетен керамички материјал Размислен подарок! Секој украс доаѓа со класична зла�

Безбедносен елек со висока видливост со џебови со голема големина Прилагодете го вашето лого Здраво на безбедносниот елек за безбедност

DEN 0.67

Затворање на патент Рефлексивни безбедносни елементи со висока видливост 1 компјутери можат да се прил�

Пламен крал VT-101 Преносен шпорет за кампување со 2-горилникот, одлична за готвење на отворено, ранци, компатибилен со шише со гас од 1LB пропан

DEN 2.67

Лесен, компактен и преносен : го прави забавно готвење на отворено и многу лесно! Тој е дизајниран за ста�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.