• Новак
Flexconsole - 3/4 x 1/2 NPT - не'рѓосувачки челик

Flexconsole - 3/4 x 1/2 NPT - не'рѓосувачки челик

Вреднување на стоката:
DEN 1824.80

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 3/4 "x 1/2" Материјал : Не'рѓосувачки челик. Големина : 3/4 "x 1/2". Материјал : Не'рѓосувачки челик. Со флексинзолата, садот Flex Con е поставен вертикално, поставен на водата, со водата што се наметнува на врската Б на конзолата и цевката за експанзија поставена на врската A. Опремена со wallидна плоча со два слотови за точна монтажа на wallидот. Техничка спецификација : Погоден за вода, макс. Температурниот опсег од -10 ° C до 120 ° C. Максималниот работен притисок е 10 бари, а минималниот работен притисок е 0,2 бар. Во согласност со ANSI/ASME B1. Примена : Погоден за вода за пиење. Спецификации : Големина : 3/4 "x 1/2" Боја : Бел материјал : не'рѓосувачки челик.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Клиспид Голф Вилушка Мулти Дивот Алатка За Надворешна Дивот Алатка Преносни Голф Вилушка Реставратор Алатка Надворешен Декор Абридор

DEN 161.44

Легура На Цинк Зелена Вилушка За Поправка На Тревникот : Метална Алатка За Голф Алатка Со Повеќе Дивоти �

ѓубре за отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци за домаќинство, може едноставна и симпатична пластична отпад за отпадоци,

DEN 1290.72

Големината и стилот на ова може да работи во други простории низ вашиот дом Големина : 24*24*33.5 / 24*24*38,5 см, г�

Шенил Писмо Јасно Шминка Кеси Работи Торбичка, Подготвен Печ Шминка Торба Со Патент, Транспарентен пвц &засилувач; Најлон Водоотпорен

DEN 367.84

Пренослив и разноврсен : Совршен За прилики во движење како патувања на плажа, забави и многу повеќе, ова

Тбуобт Козметичка Торба За Жени, Чанти За Шминка Пространа Торбичка За Тоалет Патување Подарок, Розова Фламинго Ѕвезди Цртан Филм

DEN 175.84

Големина 18, 5х7, 5х13см / 7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина за с

Bluetooth Касетофон Радио, Касетофон, Трансфер Личен Касетофон, ФМ АМ Радио Вокман Касетофон Стерео Преносни Аудио Музика Лента Плеер Со

DEN 463.84

Најдобар Прием НА AM / FM : AM 5201610 KHz; FM 87108 MHz; широк опсег на сигнали за да изберете Опремен со долга антена и �

Чевли со широка ширина на жените на Григобу со прилагодливи чевли за одење лесна за дијабетична едем плантарна фасцитис буниони артритис отечени

DEN 959.84

Летање ткаат Широка ширина и дополнителна длабочина : доволен волумен со широка ширина нуди прилагоден�

Календар За биро 2022 - 18 Месечен Календар За Биро Или Ѕид Календар За Големо Биро Идеален Планер За Ѕидови Или Календар За Канцелариско

DEN 2.00

? ЕДНОШАЛТЕРСКА ПРОДАВНИЦА ЗА СИТЕ ВАШИ ПЛАНОВИКалендар За Биро 20222023 (22 јули – 23 Декември) дизајниран да

Блокира Играчки За Мали Деца 1-3, Големи Блокови За Редење За 1 Годишно Момче И Девојче, Едукативни И Развојни Детски Сензорни Играчки За Доенчиња

DEN 111.84

БЕБЕ СОРТИРАЊЕ И РЕДЕЊЕ ИГРАЧКИ за разлика од традиционалните играчки за редење, овие играчки за редењ�

Поздрав до 60 Години Банер, Пред-Нанижани, Виолетова Хартија Сјајот Партија Украси за 60-годишнината Од Бракот 60 Години 60-Ти Роденден

DEN 1.33

①Не Е Потребно Склопувањебанерот е нанижан однапред и може директно да се закачи тоа ќе ви заштеди врем

Внимателен Канцелариски Подвижен Уметнички Декор Со Песок - Играчката За Биро За Вечно Движење Носи Релаксирачка Атмосфера Тркалезна Стаклена

DEN 639.20

Одете Со Протокот : направете го вашиот работен простор свој со неверојатен црн, бел и златен магичен пе�

Опрема за Џебен Компас со приврзок за клучеви, 2 Пакет Клучен Прстен Воен Опстанок Магнетски Мини Метален Компас, Водоотпорен, Компас

DEN 3.33

●ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН● : Мала и уникатна форма, Прекрасен стил, Удобен за носење Што го прави идеален за воз

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.