• Новак
Кабел -работи од страна на Gator Case Headliner Series 100 Foot XLR микрофон кабел;

Кабел -работи од страна на Gator Case Headliner Series 100 Foot XLR микрофон кабел;

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

XLR машки до XLR Femaleенски кабел за микрофон од 100 стапки Ниската капацитивност овозможува поголем проток на сигнал и го избегнува трката за фреквенција. Ситна заробена 99,99% бакарен проводник без кислород со плетенка со плетенка. Месинг, злато позлатени приклучоци. Патент во очекување на кабел-работи комерцијални конектори со прицврстувач на кабел за олеснување на вирусот во стилот на Чак за безбедни врски со жица и прстени за лесна идентификација на Ториколор. Кабел за микрофон. XLR машки до XLR Femaleенски кабел за микрофон од 100 стапки. Ниската капацитивност овозможува поголем проток на сигнал и го избегнува трката за фреквенција. Ситна заробена 99,99% бакарен проводник без кислород со плетенка со плетенка. Месинг, злато позлатени приклучоци. Патент во очекување на кабел-работи комерцијални конектори со прицврстувач на кабел за олеснување на вирусот во стилот на Чак за безбедни врски со жица и прстени за лесна идентификација на Ториколор. Кабел за микрофон. Каблите на Headliner Series XLR се Cable Works Premium Cable кои се нудат што ги карактеризираат нашите најдобри перформанси, најниски спроводници на капацитивност, обезбедувајќи оптимален пренос на сигнал. Одликувајќи се со 24 проводници на Quad Core Quader, кабли на Headliner XLR пренесуваат одговор на фреквенција. Каблите за глава се завиткани во цврсти, флексибилни ПВЦ јакни што резултираат во исклучително издржлив и сигурен кабел што ќе го издржи тестот на времето. Каблите на Headliner XLR вклучуваат конектори за „патент во очекување“ на кабели кои имаат солиден дизајн, истакнат со нашите прстени за ID на Toricolor за лесна идентификација кога користите повеќе кабли.

Главните карактеристики

Избор на клиент

IAXSEE 12 Парчиња Златен Прибор За Сервирање Нерѓосувачки Челик Лажица За Сервирање, Дупчиња Лажици За Сервирање Вилушки,Сервирање Клешти

DEN 0.67

●Совршени Комбинации€12 парчиња метални прибор за сервирање комплет вклучува 2 големи лажици за сервир

Крафиг Арт Африкански Жени Преклоплива Кутија За Складирање Големи Коцки Организаторски Корпи Контејнери Корпи Со Капаци Рачки За Организација

DEN 1012.80

Оксфорд ткаенина Материјал : 300д оксфордска ткаенина+картон, силен и издржлив.8 " D Голем капацитет може д�

ДОИТОЛ Електрични Алати Безжични Алатки Агол Вежба Прилог Агол Агол Адаптер Алатка Шрафцигер Вежба Прилог Адаптер Црна Електрични

DEN 2.67

Погоден за замена, може да се користи за различни работни места, што ви носи голема погодност Исклучител

Контејнери за храна Складирање Груб Резервоар За Складирање Кујна Глупак Кутија За Чување Кутија Кујна,Јадење &засилувач; Бар Истекување

DEN 0.67

100% пластика Поделени Контејнери За Складирање 20 Фунти Контејнер За Складирање Ориз Контејнер За Кујна �

Плочи за вечера со бели вечера во Убенкаку 6 парчиња, сет од 6, 8 инчи кои служат садови за садови за вечера, тркалезни десерт или салата чинија

DEN 479.84

Секогаш нудете убав и практичен производ Секогаш користејќи безбеден материјал Секогаш слушајте предл

Прилагодлив Удар За Дупки за Планери и Организатори. Филофакс А5, Личен, Џеб, Агенда За Црница, Френклин Кови Компактен и Џеб, итн. Модел

DEN 723.20

Се прилагодува За Филофакс, Френклин Кови, Дејтимер, Дневен Тркач, Кво Вадис и други 6 Дупка Удар, 2 прилаг

HomeDo 4pack Ѕид Куки Шапка Решетката, Дрвени Палто Куки Ѕид Монтирани, Декоративни Куки Еден Организатор Шапка Закачалка Пешкир Решетката,

DEN 0.67

● ПРИРОДЕН И РАЧНО ИЗРАБОТЕН● : 100% природен дрвен материјал Завршувањето со оригинално дрво восок масл

Амбесон дедо метална кутија, дедо и баба што прават кардио цртани филмови Дизајн на река Постари активности за пензионирање, повеќенаменски

DEN 2.00

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак...

ВЕТЛИ Пневматски Еден Допир Фитинзи 1/2 Инчен Цевка Од Монтирање, Пластични Притисни Во Фитинзи Притисни За Поврзување Капа Фитинг

DEN 271.84

1Име и Големина на производот : Капа Приклучок Фитинг 1 / 2" ОД.Материјал : ПБТ Инженер Пластика.Работна Тем

Телефонска Кутија За Паричник ЛЕМАКСЕЛЕР ЗА Мото Г Игла 5Г 2022, Мото Г Игла 2022 Со Држач За Картички За Удари Слот Магнетно Превртување

DEN 1.00

Компатибилен Модел : Само За Моторола Мото Г Игла 5Г 2022 Ве молиме потврдете го моделот на вашиот телефон..

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.