• Новак
Историја Канал: Битка За Пацификот-PlayStation 2

Историја Канал: Битка За Пацификот-PlayStation 2

Вреднување на стоката:
DEN 399.20

Пристапност
Во достапна форма

Развиен со Каналот Историја Играјте низ очите На Американскиот ГИ. Автентични мисии И оружје ОД ВТОРАТА светска ВОЈНА. Филмско воено искуство. Каналот За Историја ве носи во Битката за Пацификот каде што можете да ја доживеете историјата оживеана во една од дефинирачките кампањи Од ВТОРАТА Светска Војна. Преживејте ги епските копнени битки водени на некои од најбруталните и најнепростливите боишта во запишаната историја. Играјте низ очите На Американскиот ГИ додека ја доживувате битката од прва рака против противникот за кој предавањето не е опција. Карактеристики : Борете се од Гвадалканал преку Филипините до Иво Џима додека повторно заземате заробени територии, Доживувајте битки каде борбите честопати Се Водат од рака Врз Основа на вистински битки, вклучително и упад на плажите во амфибиски напад, повторно заземање стратешки аеродром, одбрана од непријателски напад, одење на мисија за пребарување и уништување, борба преку утврдени пештери И скалирање На Планината Сурибачи За да Ја засадите Играта На Американското знаме вашите омилени Индивидуални И Тимски Режими На Боишта Пресоздадени Од Топографски карти и историски записи оган автентични сојузнички и оска оружје вклучувајќи под-митралези, снајперски пушки, противвоздушни пиштоли, пиштоли и гранати секое ниво започнува со документарно видео со вистински битка снимки, клучните факти И статистика, и важноста дека битката на Крајот ставен во Сојузничките Победа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ув ПРЕДВОДЕНА Светлина, Мала УВ Светлина ЗА Гел Нокти 5V USB Влез УВ Ламба Блиц Лек Светлина Со Тела И Gooseneck Мини Ноктите Светилка ЗА Надворешна

DEN 0.67

?Големина : спојката ЗА БИРО СО УВ ЛЕД Е дизајнирана со гуска долга 27 см и стабилен клип широк 5 см USB кабел

Кауерд И Вивер Состанок Печатење Склопувачки Пречки за Перење Алишта, 60Л Водоотпорни Корпи За Перење Корпа За Перење Облека Играчки Складирање

DEN 1.67

Голема Пречка За Перење : 19,3"H x 11,8" W x 15,9 " L (49 x 30 x 40,5 см), околу 60 L Оваа пречка за перење е доста голема, може�

Ipetboom 6 Парчиња Тегла Карпа Украс Рептил Додатоци Стакло Декор Декор За Домаќинство Рок Дома За Риба Крие Аксесоари За Аквариум Ракчиња

DEN 3.00

Скривалиште Од Аквариумски Камен : пештерата е составена од керамичка глина,без штети, цврста и не созда

Михаз 60 Задна Врата Светлосна Лента, ТРОЕН Ред 432 LED Лента Светла За Автомобили 5 Функција Трчање,Сопирачка, Обратна, Секвенцијален

DEN 508.64

[Надградена Лента За Осветлување На Опашката] обезбедува попривлечен и уникатен зрак на светлина напој�

Нехомер Перење Попречува Црвена Љубов Срце Склопувачки Корпи За Перење Цврста Корпа За Перење Облека Организација За Складирање

DEN 543.84

Голема големина : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40, 5 см, околу 60Л Оваа пречка за перење е доста голема, можете да став�

ZSEDP соларни тревници светилки патеки на патеки на отворено водоотпорна соларна градина за градинарски пејзаж патека дворови двор

DEN 1.33

Материјал : Алуминиум Напон : AC110240 V Извор на светлина : LED Обвивката од дожд може да се одвива под услови н

Прекинувач За Рокер КСИЈАНГБИНКСУАН Прекинувач За Црвено Копче Со Светло 4 Пина Прекинувач За Напојување На Допир 15а 250в Електричен

DEN 0.33

Микро Прекинувачи Едноставен вклучен рокерски прекинувач Овој тип може да се користи за префрлување на

Шарени Папагал Џунгла Еднократно Ручек Торба Изолирани Ручек Кутија Контејнер За Работа Во Канцеларија Пикник Патување Со Рачка

DEN 592.00

Кожената торба за оброци е изработена од висококвалитетен кожен материјал од личи, кој може да ја одржу�

Енермагикс бакарни нараквици за жени, 99,9% ретро чиста нараквици за магнетна терапија со бакар, 3500 гаус ефикасен магнет, моден здрав накит

DEN 479.84

● 【Чистата копе : : Рачно изработено со 99,9% висококвалитетен чист бакар материјал, фино полирање, трет

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.