• Новак
10 парчиња четки од дрвена рачка поставени за уметничко сликарство масло Акрилик акварел Цртеж занает DIY дете

10 парчиња четки од дрвена рачка поставени за уметничко сликарство масло Акрилик акварел Цртеж занает DIY дете

Вреднување на стоката:
DEN 184.00

Пристапност
Во достапна форма

Четка со висок квалитет ви овозможува да престанете да се грижите за четките за бои што 'рѓа, пролеа и се распаѓа, за да можете да се фокусирате на вашата уметност наместо тоа Нашите четки за занаетчиски бои содржат не-пролетани квалитетни влакна, кои се безбедно прицврстени со ферули за да се осигурат дека тие остануваат цврсто во четката, а не на вашата уметност!. Совршено одговара за професионални уметници, аматери, студенти и сликари од сите нивоа. Прекрасна идеја за подароци за вашите пријатели или семејство. Овие четки за бои за уметници можат да се користат за акрилно сликарство, сликарство со масло, сликарство во акварел, сликарство на гуаче, сликање на лице, сликање на нокти или сликарство на тело. Лесно одржување : Откако ќе ги користите четките, едноставно исчистете ги со топла вода со сапуница и преобликувајте ги советите за четката. За оптимални перформанси и честа употреба. ● Карактеристики : ● 1. Добар квалитет : Дрвена рачка, мека и квалитетна коса на најлонска четка. Материјалот на овој сет на четки е многу добар. Добра апсорпција на вода : Влакната на четката имаат добра апсорпција на вода, постигнувајќи мазно сликарство.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Yokive 6 пакувања со пакувања со пакувања, b4 mesh датотеки џебови пластична торбичка за документи, одлична за канцелариски уреди за складирање

DEN 2.67

√MULTIPURPOSE Mesh zipper bags make it easy to organize and find documents, suitable for office, education, home, travel, storage of small items, paper, pencils, documents, tickets, envel

Преголеми костуми за потти со мажи од 2 парчиња, кратки ракави тенки поло маици за мажи и 2023 панталони за џогирање на костуми за џогирање

DEN 2.67

Преголеми костуми за мажи од пот, 2 парчиња сет, редовно тенок вклопување со кратки ракави патент Поло ко

Yumuo повеќефункционална закачалка за лизгање на палто, дебела ветерна пластична закачалка пластична облека за висина на облеката-г.

DEN 3.33

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

За лагерска четка за нокти, четка за уметност со двојно нокти од 5 парчиња, супер фино метална рачка професионална сет за дизајн на нокти, сет,

DEN 303.84

[Висококвалитетна четка за уметност за нокти]Нашиот комплет за четки за уметност на ноктите е изработен

2 парчиња преносни јајца за складирање на јајца за складирање на јајца за пешачење на отворено носач за кампување за 2 куќишта со јајца

DEN 1.00

Изработено е од ABS материјал, тоа е сосема нова нетоксична пластика со подобар сјај и цврстина Капацитет

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.