• Новак
3М M10-12RK Scotchlok Ringuge Langue не-изолиран ладен цветни столпчиња Големина: 1/2

3М M10-12RK Scotchlok Ringuge Langue не-изолиран ладен цветни столпчиња Големина: 1/2

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Не-изолирано, ладно-шевово барел обезбедува безбедно вклопување и нуди сигурни перформанси Заболената уста нуди лесно вметнување на жици. Ringвонениот јазик во стил на стандард се вклопува околу обетката. Големина на обетка 1/2 внатре Сместува големини на жица од 12 до 10 AWG. Терминалот на прстенот 3М Шкотска, обезбедува идеално вклопување додека нуди сигурни и безбедни перформанси. Не-изолираното, ладно широко барел има заплена уста што ја води жицата во положба и издржува максимална температура од 347 степени F (175 степени Ц). Електролитичката конструкција на бакар нуди добра спроводливост и калај-обложен финиш се спротивставува на корозијата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дневно неделно време Планер за манжетни Планер Распоред на книги за канцелариски прирачник за деловно работење зелена зелена боја

DEN 170.08

Неделен месечен планер со јазичиња кои ви помагаат полесно да го испланирате денот Книгата има 128 стран�

Sunnyray 4 парчиња фарма куќа бања wallид декор знак маргаритка цветни цвеќиња и пеперутка бања wallидна уметност релаксирана натопена одтопена

DEN 1.00

Teal Wallидни уметности во бања : Willе ви бидат обезбедени 4 парчиња decидови за бања во пакетот вкупно, и тие се

Вашиот подарок 10 Пакувајте Тешки Куки Црни Куки Во Облик На С Закачалки Куки За Кујна, Бања, Спална Соба И Канцеларија: Тава, Тенџере,

DEN 2.00

Нашите Тешки куки се едноставно и брилијантно решение за складирање за закачување на што било во вашата

КЕСИ За Велигденски Зајачиња За Велигденски Зајачиња, Велигденски Кеси За Бонбони Кадифе Со Торби За Подароци За Подароци За Велигденска

DEN 1.00

Големина : овие торби за подароци со врвки се со големина од околу 14х12см / 5, 51х4, 72 инчи, можете да ги стави�

Лиспа Виткање Плакарот Организатор, Гаќи Чорапи Чувари Гардероба Фармерки Хеланки Преграда Кутија Плакарот Облека Долна Облека Фиоки

DEN 318.40

Quish Quality : Нашите Организатори На Облека за Гардероба Се Изработени од Мрежест Најлон, Ткаење Со Висока Г�

Бајоуни Облека Крпи Тркалање Решетка За Сушење Алишта Надворешен Внатрешен Воздух На Тркала, 5 Висечки Прачки од Нерѓосувачки Челик 32,6 х

DEN 0.67

❀ Материјал : композитна цевка од нерѓосувачки челик / СТОМАЧНИ; Боја : Темносина ❀ Големина : 83 х 31,5 х 89�

24 Парчиња Квадратни Притиснете На Медиум За Нокти Лажен Нокти Зелен Сјај Стап На Ноктите Акрилен Дијамант Дизајн Лажни Нокти Со Летен Вештачки

DEN 127.84

●Пакетот Содржи : ќе добиете 24 парчиња Средно Притискање На Ноктите во Различни големини, 1 еез мини дат�

Меломин Пром-Пиштол За Масажа Со Ударни Удари-Рачен Масажер За Длабоко Ткиво За Болка И Вкочанетост Во Мускулите-Олеснување На Болката Во Грбот,

DEN 1.67

●ПИШТОЛ ЗА МАСАЖА со ПРОМОЌНОСТ q : Помогнете во обновување на мускулите после тренингот или олеснете ј�

Торба За Складирање Санитарни Салфетки, Торба За Шминка, Торба За Тампон, Торбичка За Подлога, Торба За Менструална Чаша, Сина Шема На Риба

DEN 0.67

Големина на Торба За Складирање Санитарни Салфетки : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи / 12х17х17 см ● Материјал за торба за пе�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.