• Новак
АТОДЕН Сребрена Дијадема Круна За Жени Девојки Кристал Кристал Принцеза Кралица Круна Целосна Тркалезна Дијадема Накит Додатоци За Коса За Невестинска Свадба Род

АТОДЕН Сребрена Дијадема Круна За Жени Девојки Кристал Кристал Принцеза Кралица Круна Целосна Тркалезна Дијадема Накит Додатоци За Коса

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Што добиваш можете да добиете една класична дијадема во сребрена боја и 8 парчиња боби иглички Пенливиот јасен кристал сјае светло како дијамант. Шик и исклучителна целосна тркалезна дизајнирана дијадема може да направи да изгледате пошармантно, елегантно и благородно. Вие сте најсветлиот во толпата кога ја носите оваа блескава глава. Големина сјајната круна е прибл. 2,9 инчи во висина, 6 инчи во дијаметар. Големината е совршена за повеќето девојки и жени. Премиум Материјал Изработени од издржлива и цврста легура и пенливи кристални кристали, производи погодни за животната средина, добра текстура и лесни без да вршат притисок врз вашата глава. Постојат 4 петелки под основата на круната, можете да користите боби иглички за да ја држите на место. (ние нудиме 8 парчиња боби иглички бесплатно). Користете Прилики И Слатки Подароци сјајната круна може да се примени во различни прилики, како што се роденденска забава, матурска забава, свршувачка, свадба, годишнина, натпревар, фотографија, декорација на косплеј или други специјални, значајни и важни прилики. Идеален за девојки и жени од сите возрасти. Носењето на оваа дијадема може да ве направи поистакнати и попривлечни во толпата. Исто така може да се користи и како торта. Тоа е најдобриот избор за подарок за вашата сопруга, мајка, најдобра и пријателка.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Женски Плус Големина Свадба Гостин Чипка Замав Фустан, Ретро Половина Ракав/Надвор Рамо Формална Вечер Матурска Коктел Миди Фустан

DEN 263.84

Explomestration sisefortions : нашата облека работи малку мала, предложена е 12 големина нагоре Ве молиме проверете да�

Хелеги на руно жени зимски топли термички хеланки со високи половини тенок истегнат хулахопки панталони дебели меки панталони за тренингот

DEN 1492.80

100% полиестер 【Руно наредени хулахопки за жени】 Умерената компресија на ткаенината гарантира дека зим�

WK IEASON Држач За Мелем за Усни Приврзок за Клучеви 5 парчиња Црн Клип На Чапстик Кармин Држач За Ракави За Клучеви Торбичка Цврсто Плетена

DEN 0.33

? ФУНКЦИОНАЛНО И СМЕШНО : нашите ракави беа изработени од издржлива, цврсто плетена фина еластика за да с

М Мохам Учител Подароци За Жени, Наставничка Нараквица Подароци За Благодарност На Наставниците Крајот На Годината Подароци За Наставници

DEN 470.40

ПОДАРОЦИ ЗА БЛАГОДАРНОСТ НА НАСТАВНИКОТ : нараквица За Подароци За Наставници "Потребно Е Големо Срце з�

Кошули за жени, женски екипаж со кратки ракави со кратки ракави блуза лабава вклопени обични врвови од пеперутка графички симпатични блузи

DEN 0.33

❤ 2023 летни кошули за жени ❤ 【Препорачано миење】 миење на рацете или машината за миење на машината 【Ус�

Хеланки за жени в Valentубени задник за кревање на срцев дел од срце, печатени хулахопки панталони меки четкани панталони за тренингот

DEN 1545.60

?? Големина : Големината работи мала, препорачувајте 12 големина на нормално време на испорака : 1015 работн�

Тенк Блузи За Жени Лабава Вклопуваат Плус Големина, Женски Тренингот Тенк Блузи Атлетски Јога Блузи Ракави Тркачка Назад Спортски Кошули

DEN 3.00

Тенк Блузи Жени Трендовски ●ГОЛЕМА Промоција : Купи 2 добијте 8% попуст; Купи 3 добијте 10% попуст; Купи 4 до�

Боао 4 Парчиња Врвови За Женски Култури, Основни Врвови За Вежбање Врвови За Ремени За Шпагети Врвови На Резервоари Без Ракави Тркачки Ками

DEN 1.00

100% Спандекс Повлечете го затворањето Лесно се совпаѓа : резервоарите за вежбање за жени лесно се совпаѓ�

Цветни Плетени Шорцеви За Печатење Комплети Дводелни Y2k Ромпер Жени Плетени Скокачи Со Долги Ракави Врвни Шорцеви Координирани Тимови

DEN 175.68

100% Полиестер Миење Раце Само Материјал : жени дводелни плетени шорцеви салон направен од полиестер, ела�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.