• Новак
Mepra AZC1095C1121 Coccodrillo мраз оро табела риба нож, [пакет од 48], 17,1 см, четкано злато Мет финиш, безбеден прибор за миење садови за миење садови

Mepra AZC1095C1121 Coccodrillo мраз оро табела риба нож, [пакет од 48], 17,1 см, четкано злато Мет финиш, безбеден прибор за миење

Вреднување на стоката:
DEN 1542.40

Пристапност
Во достапна форма

Безбеден прибор за машини за миење садови : прибор за јадење Mepra е дизајнирана да биде издржлива и целосно безбедна машина за миење садови Оваа прибор за јадење е отпорна на 'рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипс за да се обезбеди долготраен сет на прибор за прибор. Италијански дизајни : Мепра е позната по иновации во дизајнот, благодарение на соработките со важни италијански дизајнери како што е Анџело Манџиароти. Сега можете лесно да донесете парче направено во историјата на Италија на вашата маса. Искусете нешто посебно : Колекцијата на пловерот Coccodrillo е исклучиво дизајнирана во Италија од страна на дизајнерите на Mepra. Секое уникатно парче прибор за јадење е луксузно ласерско врежано со шема на кожа на крокодил и додава дополнителен стил и елеганција во колекцијата. Копчиња за прибор за јадење со висок отпор : Сетот за јадење за јадење е направен со употреба на не'рѓосувачки челик 18/10. Овој челик содржи повеќе од 5 проценти од елементите за легури и е многу силен. Материјалот останува под влијание на корозија и оксидација. Нож за риба од маса Мепа : Достапно во сет од 48, ножот за риба од табелата Кокодрило е долг 17,1 см и има четкано злато Мет финиш. Тој е ергономски дизајниран за употреба додека јадење и го претпочитаат хотелите, рестораните и угостителските индустрии. Безбеден прибор за машини за миење садови : прибор за јадење Mepra е дизајнирана да биде издржлива и целосно безбедна машина за миење садови. Оваа прибор за јадење е отпорна на 'рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипс за да се обезбеди долготраен сет на прибор за прибор. Италијански дизајни : Мепра е позната по иновации во дизајнот, благодарение на соработките со важни италијански дизајнери како што е Анџело Манџиароти. Сега можете лесно да донесете парче направено во историјата на Италија на вашата маса. Искусете нешто посебно : Колекцијата на пловерот Coccodrillo е исклучиво дизајнирана во Италија од страна на дизајнерите на Mepra. Секое уникатно парче прибор за јадење е луксузно ласерско врежано со шема на кожа на крокодил и додава дополнителен стил и елеганција во колекцијата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Општо празен окупиран знак Акрилик Отворен/затворен лизгач на вратата на лизгачот - знак за приватност за простории за простории за бања

DEN 111.84

Раскажува дали е испразнето / окупирано : овој знак на врата може да им каже на луѓето дали просторијата

Прекинувач на притисок Механички притисок на воздухот хидрауличко масло од не'рѓосувачки челик Дијафрагма дијафрагма прилагодлив

DEN 1.00

Боја : SYS60010 Материјал : Не'рѓосувачки челик Број на модел : 23564a Тип на прекинувач : Прекинувач за притисок.

Doitool црева Флексибилни прицврстувачи на цревата клешти за автоматско поправка Алатка за поправка на вртење на црева за стилот на цревата

DEN 367.84

Флексибилниот кабел и компактната глава овозможуваат алатката да ја достигне целта во ограничени прос�

Божиќна Тема Торба За Ручек пакет За Оброци За Повеќекратна Употреба Погоден За Канцелариска Училишна Плажа За Пикник, со Торби за Ручек

DEN 2.67

Екстра голем капацитет : Големината на Оваа Изолирана Торба За Ручек Е27х22х13см / 10, 6х8, 6х5, 1 инчи, Главна то

Декорации На Масата за Венчавки-2 Парчиња Златна Вазна За Централни Парчиња Со Кристали На Лустери, 21,7 Во Висока Цветна Вазна, Штанд

DEN 0.67

Елегантен Дизајн и Прекрасни Кристални Монистра : извонредната површина и уникатниот шуплив дизајн со �

Амбесон диносаурус калај кутија, детска шема на праисториски чудовиште Трекс силуети, преносни кутии за складирање на организатор

DEN 399.84

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак...

Поставени листови за маса за масажа со цврста боја, ватиран европски кревет за кревет за убавина Едноставно десетици за тело, спа -постелнина,

DEN 1535.84

Супериорно влакно : 100% полиестер, изработено е од меко полиестерско влакно, така што е антиотворено и ан�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.