• Новак
DIYMALL DEVIT V1 ESP32-WORTO-32 Одбор за развој со ESP32 за проширување на одбор за Arduino

DIYMALL DEVIT V1 ESP32-WORTO-32 Одбор за развој со ESP32 за проширување на одбор за Arduino

Вреднување на стоката:
DEN 423.52

Пристапност
Во достапна форма

Што ќе добиете : 1 x Devit V1 ESP32-Wome-32 Одбор за развој. 1 x ESP32 Одбор за проширување. Поддржувајќи три режими : АП, СТА и АП+СТА; поддршка на програмата Луа, лесно да се развие. Поддржувајќи три режими : АП, СТА и АП+СТА; поддршка на програмата Луа, лесно да се развие.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Отмро 10 парчиња Нитрилни Гумени О-Прстени, 3,5 мм Жица Диа 56мм Од Метричко Запечатување Нитрил НБР Гумени Подлошки За Запечатување На

DEN 85.76

[НБР Опрстен] НБР со добри механички својства и висока отпорност на абење Има добра отпорност на многу н

Дива РЕПУБЛИКА Порака Од Планетата, Слон, Плишано Животно, 12 инчи, Подарок За Деца, Кадифен Играчка, Направен Од Откачи Рециклирани

DEN 375.68

Фантастично забавни ткаенини кои играат на трендот на попарт и нудат пораки за зачувување Ткаенина и по

Хтдизајнис Нани Тамблер За Баба За Денот На Мајката - Симпатичен Подарок За Денот На Мајката За Баба-Нани Травел Кригла - Баба Тамблер За Денот

DEN 1.33

Со нашиот премиум дизајн со вакуумска изолација со двојни ѕидови изработен со безбеден и без нерѓосува�

Работни нараквици со црвена дланка - гума со латекс, плетено со зафат - трајни безбедносни нараквици за градежништво, електричар - Машки

DEN 264.32

Повлечете го затворањето Гума обложена памучна плетена 100% памучни плетени нараквици за мажи или жени с

Weedkeycat пожарникар Американско знаме тенка црвена линија пожарникарска облека за машки плажа 2 парчиња хавајски копче надолу со кошула

DEN 3.00

Кожа од праска Направени во САД или увезени Ткаенина : Мажите од плажа костуми се прават од ткаенина од к

Прилагодено Камионџија Шапка Сендвич Шапка Дизајн Свој Класичен Мажи Жени,Додадете Свој Имиџ / Текст/Лого Персоналните Бејзбол Капа

DEN 118.56

100% Полиестер Затворање на бравата Машинско Перење Прилагодени Бејзбол Капи : Кликнете На Копчето "Прила

Виножито вратоврска боја молив случај Студентска канцелариска торбичка торбичка за патент пенкало торба за козметика за училишни

DEN 3.00

【Премиум материјал】 Направено од висококвалитетна водоотпорна крпа во Оксфорд Против прашина, гребна

Бестч Автомобил ДЦ Адаптер Компатибилен Со Витек ВТМ-ЛЦД351 3.5 Боја Тфт Лцд Сервис Монитор ВТМЛЦД351 Авто Возило БРОД Р В Кампер Полесен Приклучок

DEN 1190.40

Опсег На Влезен Напон Ширум светот : 1224 V DC Безбедносна Заштита : прекин на преоптоварување, прекин на нап

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.