• Новак
5мм / 4,8мм дифузна слама капа широк агол портокал / килибар LED - широк агол

5мм / 4,8мм дифузна слама капа широк агол портокал / килибар LED - широк агол

Вреднување на стоката:
DEN 93.92

Пристапност
Во достапна форма

5мм / 4,8мм дифузна слама капа широк агол портокал / килибар LED - широк агол (бродови од нас) Големина : 5мм слама капа за ширење, боја : портокалова/килибар, сјајност : 7. Напред напон : 1.1 V, струја : 20m A, бранова должина : 600-610nm. Агол на гледање : дифузен, монтирање : преку дупка (натопи), боја на леќи : дифузна во боја на емитување. Супер светли LED диоди, користени за мод, RC, Adruino, Cars, Ho Scale Model, авиони, камиони, Adafruit, Adafruit, Adafruit, LED за адафрут, LED -адафрит предводена од сламена капа е А е А живописна боја со која не можете да тргнете наопаку. Дифузијата на овие LED диоди, заедно со веќе широкиот агол, ќе помогне добро да се распрсне светлината. Оваа LED со големина најчесто се користи во многу сопствени проекти, осветлување на автомобили, модели и скоро секој друг проект за кој можете да помислите. Тие исто така се користат за сопствени проекти или во производи за масовно производство, исто така. Ова е исклучително популарна големина. Оваа големина и вид на ЛЕР е толку популарна затоа што е светла, лесна за употреба, мал и разноврсен. Може да се вклопи во повеќето простори. Карактеристиката што ја издвојува оваа ЛЕР од другите во слична категорија е тоа што е светло со широк агол.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Микро прекинувач 100PCS менувачки прекинувач SK12D07VG3 Стенти Стенс Мал прекинувач за вклучување/3 мм висок минијатурен прекинувач за слајд

DEN 1020.80

Микро прекинувачи Микро прекинувачи Се користи во домашни уреди, аудио, играчки, глувче, деловни машини,

Сурменте Чаршав За Маса полиестер 6 стапки Чаршав За Маса Правоаголник Покривка За Маса За Кујна Трпезарија Свадба Правоаголна Маса

DEN 255.84

€100% Квалитетен Полиестер Quarmente 6 стапки чаршафи се направени од 100% врвен квалитет полиестер кој е отпор�

И Шолја За Кафе Креативна Шолја За Вода Флеш Чаша Пп Пластична Сламена Чаша Флеш Пластична Проѕирна Сламена Чаша 710мл Ладна Промена

DEN 790.40

Материјал за храна : И Капакот И Чашите За Боја Користат Акрилна Стомна И Очила За Храна Комплет Да Студи

ДЕЈА Беспрекорна Шема со Сончогледи Корпите За Перење Ги Попречуваат Високите Цврсти Преклопливи За Возрасни Деца Тинејџерски Момчиња

DEN 511.84

Материјали за додатоци : рачка од јаже Од коноп, извонредна и едноставна, мека и лесна за кревање Материј

Решетката за метли и четка може да се преместува и прилагодлива висина, организатор на држачи за метла Подвижен решетка за складирање

DEN 1.67

● Организирајте го вашиот дом : Нашиот држач за четки и метла имаат висечки слотови и куки што можат да г

Чиквита Висока Ткаена Корпа За Перење Алишта, Голема Пречка За Перење за Спална Соба, Дневна Соба, Бања, Плетена Корпа За Складирање Облека,

DEN 479.84

Стилско Решение За Организација Оваа висока пречка за перење со ексклузивен дизајн е совршена за домот

Приклучок за електромагнетна Серпентина 5 парчиња, Транспарентен Приклучок За Напон На Хидрауличен Вентил, Универзален Хидрауличен Приклучок

DEN 1.67

[Практичен Ефективен Приклучок За Електромагнетна Серпентина] : Ова е прилично практичен Приклучок За Е

Супер секси пилешко дама кожа на далечински управувач за далечински управувач Смешно кутија за складирање на кутии за десктоп организатор

DEN 614.40

Пу Избрана PU кожа, водоотпорна и нелизга, се чувствувате мазно и удобно За чистење, се препорачува редов�

Добра Дисипација На Топлина Електричен Отстранувач На Калус За Стапала, Електрична Датотека За Стапала, Силна и Цврста За Домашен

DEN 1.00

Два начина на употреба, полнење безжична употреба и употреба на приклучок за поврзување, вградена литиу

Правосмукалка киопертар, Средство За Чистење Кревети со 2 Режими, Правосмукалки Ду-ст, Нечистотија, Влакна Од Домашни Миленици со Агитација

DEN 1.33

Агитација Со голема Моќност : агитаторот вибрира 6000 пати во минута, ослободувајќи дуст и нечистотија шт�

Вртливата Глава Славина Меурчиња, 360 Степен Вртливата Глава Дифузор Филтер Славина Аератор Млазницата Продолжувач Вода Меур, Вртливата

DEN 2.33

Ефикасно заштедете 1 / 3 вода со создавање меурчињаротација за лесна употреба 2 продажба на додатоци за м�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.