• Новак
Даредевил #97 ФН; Стрип на Марвел | Ед Брубакер

Даредевил 97 ФН; Стрип на Марвел | Ед Брубакер

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Напишано од Ед Брубакер Илустрирано Од Мајкл Ларк. Точка : Даредевил (Том. 2) #97 Издавач : Марвел Корица Уметник : Марко Ѓурѓевиќ Писател : Ед Брубакер Уметник : Мајкл Ларк Настапи : Даредевил, Гладијатор, Магла Нелсон, Дакота Север, Мила Донован Приказни : На Ѓаволот, Неговата Должност, Дел 3 Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.