• Новак
Сет за запечатување на жица - За запечатувачот на Хакона Ц -620, голем, 24 инч

Сет за запечатување на жица - За запечатувачот на Хакона Ц -620, голем, 24 инч

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Се користи за машината за запечатување C-620 24 инчи Идејата за сетот за запечатување е да ги замените жицата за запечатување и лентите PTFE истовремено. Предложено да се сменат сите три артикли (жица за запечатување + долниот PTFE + горниот PTFE) во исто време. За лесно складирање, комплетот за запечатување жица се испорачува во тркалезна пластична кутија. Се користи за машината за запечатување C-620 24 инчи. Идејата за сетот за запечатување е да ги замените жицата за запечатување и лентите PTFE истовремено. Предложено да се сменат сите три артикли (жица за запечатување + долниот PTFE + горниот PTFE) во исто време. За лесно складирање, комплетот за запечатување жица се испорачува во тркалезна пластична кутија. Wireица за запечатување Поставете ја идејата за комплетот за запечатување на жицата е да ги замените жицата за запечатување и лентите PTFE истовремено. Во случај некој од овие делови да се истроши, се предлага да се сменат сите три артикли (жица за запечатување + долниот PTFE + горниот PTFE) во исто време. На овој начин се увери дека по промената на деловите од опрема може да се максимизира очекуваниот животен век.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Фукуи Занаетчиски Стапчиња За Јадење, Метални Стапчиња За Јадење Од Нерѓосувачки Челик За Директен Оган Јакинику, Изработени Во Кореја,

DEN 3.33

Големина (прибл) : 10,2 х 0,2 х 0,2 инчи (26 х 0,6 х 0 Материјал : нерѓосувачки челик Земја на Потекло : Јужна Кореја.

Јардве Кутија За Ручек Контејнери За Подготовка На Храна Капак За Сендвич Кутија Лесни Кутии За Ручек Контејнери За Фрижидер Квадратни

DEN 0.67

КУТИИ ЗА РУЧЕК за ВОЗРАСНИ Дизајниран за удобно вклопување кај деца и ранци за возрасни, чанти и ранци К�

ГУФИ Сет Четка За Отстранување Пластична Прашина Од Пердуви Може Да Се Мие Постојано Алатка За Чистење За Повеќекратна Употреба Погодна

DEN 1.67

2 Удобно држење : ergономската рачка ви олеснува да вршите притисок при чистење без да го напрегате телото

Случај За Амазон Поттикне 8-Та Генерација Модел Бр. Sy69Jl Издание Ултра Тенка Магнетна Обвивка Покрие Водоотпорен За Бр. Sy69Jl-Симпатична

DEN 2.33

Компатибилни Модели нашите Кутии За Поттикнување одговараат на речиси сите Модели На Поттикнување Нај

Монвутонг Паричник Телефон Случај За Моторола Е22, Случај За Мото Е22и, Пеперутка Втиснување Кожата Се Чувствуваат Стп Кожа Случај Со

DEN 2.67

[Компатибилен Модел] Посебно внимание! Само Компатибилен За Moto E22 / Moto E22iве Молиме потврдете го моделот н�

Знаме На Чикаго Печатена Силиконска Кутија За Воздушни Ознаки Со Заштитен Капак На Привезокот Држач За Додатоци За Пронаоѓач На Воздушни Ознаки

DEN 233.44

Силикон Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна заштитна футрола за аитаг е изработена о�

Cushystore Жешка Прачка Оган Племенски Пламен Запали Ретро Рефлектирачки Налепници Налепница За Вокер Велосипед Мотоцикл Шлем Трска 1 x5 Бело,

DEN 143.84

ПЛЕМЕНСКИ ОГАН ПЛАМЕН НАЛЕПНИЦИ направени од добар квалитет 3М силни лепило винил налепници ● СОВРШЕН �

Голема Точка На Среќа Ајде Да Бидеме Сирени-Фаворизирајте Кутии За Подароци-Туш За Бебиња Или Роденденска Забава Големи Кутии За Перници-Комплет

DEN 1547.20

Ајде Да Бидеме Сирени Големите Кутии ЗА Перници ВКЛУЧУВААТ 12 кутии и 12 украсни врвни парчиња Кутиите пр�

Розови Ракавици Гумени Латекс Ракавици За Еднократна Употреба Универзална Кујна Чистење На Домаќинството Градинарство Виолетови Црни

DEN 479.84

Материјал : Мазна Постава Латекс Надворешен Материјал : Латекс Потекло : Континентална Кина ПОВЕЌЕНАМЕН

WYNWJ Паркинг Брави Паркинг Купови Паркинг Бариери Столб На Положбата На Возилото За Заклучување На Купот Т-Паркинг Браник Подебел Растојание

DEN 1449.60

Овој Локатор На Тркала Е Погоден За Гаражи, Големи Паркинзи или Паркинзи на Отворено за Да Обезбеди Соод

Кабилок 2 парчиња Кутија За Рециклирање На Сечилото Кутија За Отстранување На Брич Остри Кутија За Отстранување Шприц Кутија За Автоматско

DEN 3.33

Пластична Канта За Ѓубре Контејнер За Игла Контејнер Кутија За Игла Контејнери За Отстранување Игла Ку�

2 Сет 7.1 ИНЧЕН 3д Лебдечки Витрини За Накит, Yitou Предизвик Монета Дисплеј Рамка Стои Држач За Куќиште За Фосилни, Карпи, Скапоцени Камења,

DEN 3.33

КОМПЛЕТ ОД 2 ПАРЧИЊАкуќиштето СО 3д пловечка рамка е многу лесно и абс пластика во градежништвото Компле

Икмез Кратки Кујнски Завеси, Цветни Везови За Шиење Памучни Ленени Зелени Проегирни Завеси, За Дневна Соба, Прозорец За Бања Детска

DEN 1119.20

● Материјали : чипка валанс е изработена од чипка и памучна лен, без брчки и мазна, мека и пријателска за

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.