• Новак
Подигнувањето на MotsenBocker 42703 Суво бришење на белата табла за чистење на белата табла лесно ги отстранува маркерот за суво бришење, постојан маркер, пенкало, молив и п

Подигнувањето на MotsenBocker 42703 Суво бришење на белата табла за чистење на белата табла лесно ги отстранува маркерот за суво бришење,

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Новиот и подобрен пакет „свежо заклучување“ ги задржува марамчињата влажни подолго Отстранува : маркер за суво бришење, постојан маркер, високи мастила, пенкало за топка, пенкало за фонтана, мастило во Индија, мастило за печат, марки за моливи, боја на коса, лак за нокти, кармин и шминка. Работи на : суви табли за бришење, тепих и облека, винил и формика, насликани површини, пластика и стакло, дрво и гума, мебел и фиберглас, метал и плочки, тврда дрво, wallидна хартија и многу повеќе. Во согласност со вода и VOC во согласност. Моќната формула ги отстранува духовите и тврдоглаво мастило. Вклучува шест пакувања марамчиња. Нуди пред-третирани марамчиња што ги отстрануваат маркерите, мастилата, па дури и духовите. Вклучува нов свеж контејнер за престој кој одржува марамчиња влажни подолго. Дизајниран да биде совршен за употреба во училници и канцеларии. Нуди биоразградлива, вода базирана, ниска VOC формула. Чистач на табла за суво бришење (180). Чистач на табла за суво бришење (180). "Подигнувањето на сувото бришење на таблата на Motsen Bocker е нова и подобрена! Новиот пакет со свежо заклучување ги задржува марамчињата влажни подолго.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Хамилтон Бич 2 Парче Екстра Широк Слот Тостер со Ѓеврек &засилувач; Поставувања Одмрзнување, Сенка Селектор, Тост Поттик, Автоматско Исклучување,

DEN 1.00

Екстраширок слотови : овој 2Парче тостер има екстраширок слотови за да одговара На Дебели парчиња занае�

Подигнете/повлечете ја прилагодливата закачалка за ширина, прилагодлива ширина на облеката за ширина, гардероба отстранлива облека за закана

DEN 3682.56

▼ Трајната алумина : Повлечете ја железничката гардероба е конструирана од алуминиумска легура со трет

У-М Еластична Истегнувачка Нишка За Монистра Занаетчиски Еластичен Жичен Кабел Јасен Растеглив Навој За Монистра Накит Нараквица

DEN 31.68

ТИП : Транспарентна пластика 6 5 см Во дијаметар Силна Еластична Нишка За Монистра Со супериорен квалите

Торба За Период НА Ориукан, Торба ЗА Складирање На Хигиенски Салфетки, Торбички За Санитарни Рампи За Девојки Жени Дами, Гроздобер Апстрактен

DEN 1.00

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Подлога за полирање на рацете со дијаманти со дијаманти - Грит 50 Дијамант Електроплетирани рачни влошки за пескарење Полиција блокови

DEN 280.80

【Спецификација】 Должина : 90мм Максимална висина : 38мм Мин висина : 27мм Дијамант Грит : #50 【Висока ефикас�

Јардве Стакло Тестенини Шеќер Грав Шише 1 парчиња Кристално Стакло Бонбони Тегла Со Капаци Декоративни Нозе Бонбони Јадење Врежана

DEN 383.52

Стаклената херметичка тегла е изработена од висококвалитетен материјал, кој е безбеден и издржлив Повр

Вагично 1 поставена рака нацртана со керамички путер со капак, фиока за гроздобер плоча со рачка, држач за сирење држач за путер за дома кујна

DEN 1.33

Секое чинија со керамички путер доаѓа со правоаголна обвивка и мала, плоча што одговара за да помогне во

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.