• Новак
Хемотон 2 Комплети Стакло За Пиење Со Капаци и Сламки од нерѓосувачки Челик 650 мл Стаклени Чаши Стаклени Чаши За Пиво За Ладно Кафе Сода Виски Меур Чај Вода Сок Млеко

Хемотон 2 Комплети Стакло За Пиење Со Капаци и Сламки од нерѓосувачки Челик 650 мл Стаклени Чаши Стаклени Чаши За Пиво За Ладно

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

ЧАША ЗА СМУТИ-Стаклени Чаши Со Капаци и Сламки, Чаши за Пиење Можат Да Обликуваат Стаклени Чаши Чаши За Пиво Стаклени Чаши За КафеТранспарентната Стаклена Чаша е Убава и Модерна. Се користи со Ресторани или Домови. ЧАША ЗА МЛЕКО-Чаши За Пиење Со Капаци и Сламки, Може Да Обликуваат Стаклени Чаши, Ладен Кафе Чаша, Пиво Очила, За Вода, Сода, Мазната Површина Е, Само Измијте со Вода, Погодно и Практично. ВОДА БОКАЛ-Пиво Може Стаклени Чаши Со Капаци И Сламки Јасно Пиење Стакло Гимнастик Може Во Облик На Стаклени Чаши Еднократно Стакло Тегли За Ладен Кафе чаша.Исклучителната Изработка со Висококвалитетен Материјал Ја Гарантира Нивната Практичност и Издржливост. ТОПЛА ШОЛЈА ЗА ЧАЈ ОД КАКАО-Шолји За Чај Со Меурчиња За Повеќекратна Употреба Чаши За Смути Со Широка Уста, Ледени Шолји За Кафе Со Дизајн На Капак, може да влезе Во Загадена Вода и Да Ви Донесе Добро Искуство. ЧАШИ ЗА Пиво-Чаши Со Капаци и Сламки Чаши За Пиво Можат Да Обликуваат Чаши, Ледени Чаши За Кафе, Чаши За Виски, За Вода, Чај, Подарок.Со Дизајн, Погоден За Пијалоци, Сокови, Кафе, Коктели, Чај, Млеко Итн. Опис 2 Комплети Шолја За Пиење Млеко Шолја За Пиење Чаша Сок Чаша Сок Шолја За Кафе Со Капак шолја за шише шолја за кафе со капаци и сламки чиста шолја за кафе шолја за вода чаша за млеко Чаша за чај со метален сок Карактеристики - Капацитет : 650мл;- Материјал : , Нерѓосувачки Челик, ;- Големина ( Чаша ) : : 16, 00Х7, 50Х7, 50см;- Големина ( ) : 21, 50Х1.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Команда Сорта Пакет, Слика Виси Ленти, Жица Куки И Ѕид Куки, Оштетување Слободен Виси Јасна Сорта Пакет За До 19 Предмети, 1 Комплет &засилувач;

DEN 0.33

Производ 1 : ВКЛУЧУВА4 Мали Висечки Ленти За Слика, 4 Големи Висечки Ленти За Слика, 3 јасни средни куки, 1 ч�

Лижавчиња И Бонбони Метал Ноктите Клипер Остар Ноктите Ноктите На Ногата Машина Вграден Во Ноктите датотека &засилувач; Спирала Со Клучеви Без

DEN 3.00

метал Произведено во САД Или Увезено.2 " должина клуч прстен МатеријалИзработен од висококвалитетен, ви�

Светски Тркала Заштитник За Автомобилски Седишта за Детско Седиште за Автомобил, 600Д Водоотпорен Заштитник За Автомобилски Седишта За Кожни

DEN 2.67

● Заштитник За Внатрешни работи на автомобилот : Заштитете ги седиштата во автомобилот од неред, клоцањ

Гкевер Автомобил Правосмукалка Безжични Рачни Правосмукалка Домаќинство/Автомобил Внатрешно Чистење Преносни Автомобил Правосмукалка

DEN 0.33

Поддлабокото ЧИСТЕЊЕ ● оваа мала правосмукалка безжична може да ви помогне да направите сеопфатно чис�

Аексит Преносни Мермер Пресврт Вежба Битови Плочка Дијамант Обложени Вежби Дупчалка Дупка Видов Стакло Јадро Алатка Работник Вежба

DEN 114.08

Име На Производот : Стаклена Вежба; Материјал : Метал, Карбид Боја : Црна, Сребрен Тон;Тип : Врв На Копје...

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.