• Новак
Копликација за ладење на процесорот DBTLAP компатибилен за AT1FC0010CL HEATSINK

Копликација за ладење на процесорот DBTLAP компатибилен за AT1FC0010CL HEATSINK

Вреднување на стоката:
DEN 431.84

Пристапност
Во достапна форма

DBTLAP процесорот за ладење на процесорот за загревање на загревањето на AT1 FC0010 CL 【Пакет вклучен】 1 x загревање. 【Ставка за квалитет】 Секоја ставка ќе ја тестира еден по еден пред испорака, обезбедете 100% работа. И ние ќе обезбедиме 9-месечна гаранција. 【Топли совети】 Сите слики се направени во натура, ве молиме проверете внимателно со вашиот оригинален вентилатор пред да купите. Ако не можете да бидете сигурни дали одговара на компатибилно за вашата потреба, ве молиме контактирајте со нас пред да го купите за да избегнете да не се водат погрешно. 【Продажба на големо】 Имаме многу инвентар, ве молиме контактирајте со нас ако треба да поставите рефус нарачка, ние ќе ви дадеме цена на големо. DBTLAP процесорот за ладење на процесорот за загревање на загревањето на AT1 FC0010 CL. 【Пакет вклучен】 1 x загревање. 【Ставка за квалитет】 Секоја ставка ќе ја тестира еден по еден пред испорака, обезбедете 100% работа. И ние ќе обезбедиме 9-месечна гаранција. 【Топли совети】 Сите слики се направени во натура, ве молиме проверете внимателно со вашиот оригинален вентилатор пред да купите. Ако не можете да бидете сигурни дали одговара на компатибилно за вашата потреба, ве молиме контактирајте со нас пред да го купите за да избегнете да не се водат погрешно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Флексибилно црево од 4 инчи - црна 8 нозе флексибилно алуминиумски канал со 2 стеги - 4 слој HVAC вентилација црево за вентилација - одлично

DEN 0.33

4 инчен x 8 ft Трајлив флекс канал го направивме овој флексибилен алуминиум 4 "канали со дополнителен слој

PCE инструменти шалтер за честички PCE-PCO 1 За мерење на концентрацијата на честичките во воздухот/со меморија/шест големини на честички

DEN 3.33

Мери шест големини на честички Камера за снимање на фотографии и видео Сензор за релативна влажност и т�

Блок од макара од макара од макара од не'рѓосувачки челик Супер тивок единечен макара блок за лизгање на портата и жицата јаже што може да се

DEN 447.84

✅ 【Моќен блок од макара од не'рѓосувачки челик】 Секој v тип блок со макара со единечни тркала има 4 дупк�

SXYLTNX 5000W засилувач за напојување Мекиот почетен табла со висока моќност Трансформатор на моќност Мекиот стартер Намалете го почетното

DEN 2.00

Се користи за влез на електрична енергија на засилувачи со голема моќност или класа А, трансформатори н�

КОШНИЦА За Перење Џроу Модерна Уметност Склопувачка Пречка За Перење Алишта За Бања Спална Соба Домашни Играчки И Организација За

DEN 0.67

ДИМЕНЗИЈА : приближно 9,3 Хх 11,8 Вх 15,9 Л inchesIt совршен е за универзитет, студентски дом и семејна употреба МА

Ден Ден Св Патрикс Ден Дигитален 3Д печатење без ракави кошула за вратот маички маички мажи резервоарот за теретана салата за салата

DEN 3.00

Машки американски резервоар за знамиња Резервоар врвови мажи машка резервоарот врвот црн резервоар вр�

Измазло-миленичиња Аквариум растенија риба резервоар украси мали свилени лисја пластично вештачко растение злато риби воден пејзаж

DEN 0.67

Големина како прикажување на слика и прибелешка Бидејќи свилените лисја се многу меки, тие може да нави�

СОСТОЈБА ЗА РАБОТНИК ЗА РАБОТНИЦИ ЗА СЕМЕЈСТВО, БРАЗА АДА, БРАЗА И ПОГЛЕДНИЦИ, 9x6 инчи бело на црн акрилик со лепило за лепило за лепило

DEN 398.40

Излезните скали (со Braille = излезни скали) знакот на Ada Wayfinding обезбедува информации за визуелни, тактилни и

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.