• Новак
Полумесечина 5 Парче Закривена И Долга Клешта За Заклучување На Носот-CLP5SETN-08

Полумесечина 5 Парче Закривена И Долга Клешта За Заклучување На Носот-CLP5SETN-08

Вреднување на стоката:
DEN 587.04

Пристапност
Во достапна форма

Разноврсна закривена вилица, исто така, се одликува со интегрален секач за жици Аголна шема на заб за подобар стисок. Завртката за прилагодување на завртките лесно се врти рачно или со шестоаголен клуч вметнат во приемникот на шестоаголниот клуч на дното на завртката. Откако ќе се постави почетниот стисок, клештите може дополнително да се затегнат со вртење на завртката за прилагодување со шестоаголен клуч. Клешти за заклучување на полумесечина се направени според строги стандарди што резултираат со подобрена издржливост и долгорочни перформанси. Тие ги исполнуваат строгите СТАНДАРДИ ASME B107. 36, како што е применливо, вклучувајќи стандарди за јачина и максимален капацитет на вилицата. Сите клешти за заклучување на Полумесечината имаат ослободување на активирањето на перницата за полесно отворање и голема вдлабнатина на шестоаголниот клуч за дополнителна потпора при затегнување. Главата и телото имаат и тесен профил неопходен за работа во тесни и затворени простори. Клештите за заклучување на полумесечина се направени според строг стандард што резултира со издржлива, долготрајна алатка. Тие ги исполнуваат строгите ASME B107.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Најдобар Татко Некогаш Пиво Стакло, Подароци За Татко Татко Нов Татко Мажи Сопруг Од Ќерка Син Деца Сопруга, Смешни Тато Подароци За Денот

DEN 2.33

КУЛ ТАТО ПОДАРОЦИ : Најдобар татко некогаш пиво стакло прави смешни подароци идеја за тато, тато да биде,

UPKOCH 1pc Кука За Животни Куки За Завеси Без Закачалки За Ѕидови За Нокти Елени Рогови Декор Самолеплив Ѕид Закачалка Кујна Ѕид Организатор

DEN 1.00

ЛЕПИЛО КАПА кука тоа е исто така совршен и практичен украс, можете да го користите за украсување на ваши�

Абразиви на репер 1,5 x 1,5 абразивни спирални ленти за алуминиумски оксид за ротирачки алатки, ракави за тапани за пескарење дебатинг

DEN 223.84

Абразиви на репер 1,5 "x 1,5" Абразивни спирални ленти од алуминиум оксид се користат за дебагирање, пескаре

Убави Козметички Кеси За Жени, Торба За Шминка За Патувања Со Голем Капацитет, Водоотпорни Торби За Шминка Од Стп Кожа, Пренослива Козметичка

DEN 0.67

??Издржлив и Водоотпорен : надворешноста на нашата козметичка кеса е изработена од висококвалитетна стп

Санитарна торба за складирање на салфетки, торбичка за менструална чаша, преносни санитарни салфетки влошки за чување торбички женски

DEN 2.67

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите

Cuteliili 50 парчиња налепници на американски знамиња, водоотпорна налепница за шише со вода, четврти јули патриотски налепници, налепници за

DEN 1.00

☆ Премиум налепници во САД : Направено од висококвалитетен водоотпорен материјал, не е лесен за избледу

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.