• Новак
ПОЧИТУВАЈТЕ Ја Компанијата HONP3251RMOP Биро, 48 W x 30 D x 29 1/2 H, Мока/Црно

ПОЧИТУВАЈТЕ Ја Компанијата HONP3251RMOP Биро, 48 W x 30 D x 29 1/2 H, Мока/Црно

Вреднување на стоката:
DEN 899.20

Пристапност
Во достапна форма

ИЗДРЖЛИВ : Hon Metro Classic е ретро стил, елегантно биро што е челична конструкција и ламинатен врв издржат тешки активности, чести преместување, гребнатини, истури, дамки и течности што врие СКЛАДИРАЊЕ : ова компактно биро вклучува две фиоки за кутии, централна фиока за материјали и две фиоки со датотеки со високи страни за сместување на висечки папки со датотеки. ЗАКЛУЧУВАЊЕ : сите фиоки се заклучуваат со обезбедување на централната фиока, чувајќи ги сите датотеки и документи безбедни и безбедни. Видови пиедестал-три четвртини. БУЏЕТСКИ ПРИЈАТЕЛСКИ : дизајнот што го одразува Модернистичкиот канцелариски простор од 1960-тите нуди извонредност без трошоци за да можете да се организирате со стил. МАЛА КАНЦЕЛАРИСКА МАСА : Како лидер На американското метално биро, ние користиме само висококвалитетни материјали за да го одржуваме вашето биро цврсто со години, но ве држиме покриени Со Гаранција За Цел Живот за СЕКОЈ Случај нешто тргне наопаку.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сет На Крајна Маса Во Форма На Нандае Ц од 2, Рустикална Странична Маса Ноќна Маса Со Метална Рамка за Лаптоп, Закуска, Кауч За Софа, Спална

DEN 1504.00

?●Дизајн во облик на в, Со Димензии 15,57"(Л) х 11,81"(В) х 23,62 " (Н) Лесно се лизгаат стапалата во софата, каучот и�

ПОЕДНОСТАВЕН Авалон 42 Инчен Широк Правоаголник Складирање Отоманската Во Тапациран Облак Сива Лен Изгледа Ткаенина, Масичка За Дневна

DEN 2.33

ДИМЕНЗИИ : 42"W x17"d x 17" H РАКА ИЗГРАДЕНА со користење на цврсто дрво, инженеринг шуми и тапациран во издржли�

Крајна Маса Со Станица За Полнење, Странична Маса Од 3 Нивоа СО USB Порти И Приклучоци PD 20W, Ноќна Маса За Мал Простор, Ноќна Маса Со Полица

DEN 1424.00

Излезни излези : 125v / 12 A / 1500 W0 USBC Порта : Max 20 W 5 V / 3 A, 9 V / 2.0 USBПорта : Max 18 W 5 V / 3 A, 9 V / 2 A, 12 V / 1 5 V / 3 A, 9 V / 2 A, 12 V / 1 USB

Миереирл Складирање Османлиски Потпирач За Нозе Суета Стол Лен Сунѓер Подножје Со Дрвени Нозе Тркалезна Нога Одмор Морден За Дневна

DEN 2.00

Скриен Простор : има доволно простор во оваа педала за складирање на вашата козметика, списанија и закус

Сет За Странична Маса во форма на в од 2, Крајна Маса Во Форма На В За Кауч И Кревет, Странична Маса За Ужина, Странична Маса За Софа, Ц

DEN 799.84

●Зголемете Ја Верзијата За Висина●Страничните Маси На Софата со големина 15,75 во*11,81 во*27,55 инчи (Општо з�

Креативна едноставност Едноставна атмосфера бар стол, клуб ротирачки тркалезно столче домаќинство за убавина салон столче за грб со висок

DEN 3.33

Прекрасен изглед, фино изработка, погодна за сите видови украсување на мебел, разубавување на животната

Занаетчиска клупа за складирање со 2 врати и полици, тапацирана клупа за чевли за влез на клупата со глам перница, поставени седишта

DEN 2.67

✔ 【Современ дизајн】 : Влезната клупа со стилски дизајн компатибилен добро со кој било декор на вашата �

Црна Ноќница Со Фиоки, Странична Маса За Кревет/Ноќна Маса, Мали Странични Маси За Крајна Маса, Модерни Маси За Складирање Дрво Со 2 Фиоки

DEN 0.33

Материјал : Бор+Иверица+МДФ Тежина : 36 LBS Капацитет на тежина : Табела : 150 ФУНТИ; Фиока : 50 ФУНТИ Потребно Е �

Костаскф Кадифена Суета Столица, Тркалезна Отоманска Суета Стол, Тапацирани Столици За Шминка Со Златни Метални Нозе И Обложено Седиште,

DEN 510.24

✿Столче За Суета Size Големина 13,58 " (Г) Х 19,29 "(Ч)Треба само да ги навртувате завртките и да ги поправите три�

DINGZZ Бар Служат Количка Јадење Автомобил Складирање 2-Слој Црна Метална Рамка Индустриски Стил Врвот Полица со Вино Решетката&засилувач;

DEN 255.84

РАЗНОВИДЕН БАР КОЛИЧКА горната полица може да се користи за поставување садови, кофи со вино и закуски �

Ије Природа Целосна Големина Душек, 12 Инчен Ладење-Гел Меморија Пена Душек Кревет Во Кутија, Поддршка &засилувач; Притисок Олеснување

DEN 2.67

①Материјална мемориска пена, пена за транзиција и донесе мека и нежна удобност поткрепена со добро изб�

SSLine Вештачко Крзно Суета Стол Елегантен Кожен Шминка Биро Столици За Девојки Жени Модерен Удобен Меки Рака Стол Со Дрво Изглед Метални

DEN 3.00

?●Уникатен и Убав Стол Од Вештачко Крзно ● овој стилски Меки Столче За Биро За суета Со среден Грб е изр�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.