• Новак
ЏЕТСОН Амбер Волт ЛЕД Ленти За Осветлување Долга 64 Стапки Вклучува Ргбични LED Светла Контрола На Градиентната Боја На Бојата Преку Синхронизација На Далечинскиот ?

ЏЕТСОН Амбер Волт ЛЕД Ленти За Осветлување Долга 64 Стапки Вклучува Ргбични LED Светла Контрола На Градиентната Боја На Бојата Преку Синхронизација

Вреднување на стоката:
DEN 719.84

Пристапност
Во достапна форма

Апликација : Контрола од вашиот телефон без центар кога ја преземате Апликацијата Килибар или на прекинувачот на копче со вклучен далечински управувач Секоја Боја : светла со целосен спектар на бои и употребата на технологијата за градиент во боја На Волт ви овозможува да создадете совршена боја за вашиот простор, Со Адаптер за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. Девет Динамички Режими : Волт доаѓа со девет однапред програмирани режими кои ќе ви помогнат да ја поставите вистинската атмосфера без разлика дали само се ладите дома или се забавувате со пријателите. Режимите вклучуваат Ноќен Режим, Режим На Филм, Режим На Забава и Режим На Ѕвезда. Синхронизација На Музика : 64 Стапки. Волт Лента Лесни танци на вашата мелодија! Со светлата што се синхронизираат соatамот на вашата музика, Волт ви овозможува да создадете совршена атмосфера за забава. Затемнето И Прилагодливо : без разлика дали е светло или слабо, можете да го создадете расположението што го сакате за неколку минути. Прилагодете ја должината на времето кога вашите волти светла остануваат вклучени. Изберете помеѓу 1 час, 2 часа, 3 часа и 4 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Wy Wenyuan 12-PCS Ballpoint пенкала, подароци за ден на мајки, удобно пишување пенкала, пастелно повлекување прилично пенкала за списанија, црно

DEN 2.33

【12 уникатни пастелни буриња】 : 12 различни пастелни буриња ќе ви овозможат повеќе забава во секојдневни

Облека за забивање - Тримити во боја на бонбони насликани столпчиња за шилести облека со завртки за торба, капа, чевли, кожен додаток

DEN 1028.80

Боја : 7x14 (сина) Материјал : легура на цинк Техника : насликана Тип на ритам : Отворен крај Тип на производ :

Рико Индустрии Нцаа Алабама Темноцрвена Плима Црна Вештачка Кожа Ласерски Врежан 4-Пакет Подлога Поставена Со Торбичка-Одличен

DEN 479.84

Одличен Подарок За Љубителите На Спортот : Гарантирано дека ќе бидете вашата најомилена сопственост би�

Ренслат Дигитален Термометар DC801 Голем Лцд Дигитален Термометар За Внатрешна / Надворешна Температура Хигрометар Мерач На Влажност

DEN 1.00

Истовремено прикажете време, внатрешна / надворешна температура и внатрешна влажност Голем лцддиспле�

Стерлинг заптивка 900012316GR2500X12 316L, не'рѓосувачки челик, спирална рана заптивка со флексибилен филер за графит, за 12 цевка, класа под

DEN 1604.96

SSS Style 913, 316 L, не'рѓосувачки челик, спирални рани заптивки се раствор за запечатување на прецизност за рам

PIBM Стилски полица за едноставност, монтиран лебдечки решетки дрвени метални полици за складирање, 5 големини, 5 бои достапни, 29x39x17cmblue

DEN 2.67

Ако не ја примите предметот нормално или какви било проблеми, ве молиме контактирајте не навреме Продад

ДОИТОЛ Ткаена Корпа за Складирање Со Рачки, Корпи За Свадбени Цветни Девојки Цветна Велигденска Корпа Декоративна Плетена Корпа За Перење

DEN 262.40

?●Премиум Материјал ● Оваа ткаена корпа за складирање е изработена од висококвалитетен материјал одatа

Дизајн Скинц - Компатибилен со палубата со пареа - Заштитно отстранлив отпорен на винил -обвивка за винил, отпорен на гребење - розово розово

DEN 1265.60

✅ Компатибилен со палубата со пареа : Прецизно вклопување* / / Оваа кожа се вклопува како нараквица на к

Вметнувајќи дилдо вибратор со 5 режими што се фрлаат и 8 режими на вибрации 9,5 инчи дилдоси за жени реални вибрираат дилдо секс играчки

DEN 447.84

[Ново Дилдо 2022] Она што го раздвојува ова дилдо е дека е скоро идентично со вистинската работа, вклучувај

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.