• Новак
ЗБ.зголемена Торба За Складирање На Хигиенски Салфетки, Торбичка За Менструална Чаша, Девојки Патуваат Мала Козметика &засилувач; Организатор На Санитарни Влошки,

ЗБ.зголемена Торба За Складирање На Хигиенски Салфетки, Торбичка За Менструална Чаша, Девојки Патуваат Мала Козметика &засилувач;

Вреднување на стоката:
DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 557 во, Торба За Складирање На Хигиенски Салфетки може да се сместат 6-10 санитарни салфетки (дневна употреба) или 3 до 4 парчиња голема санитарна салфетка (Ноќна употреба). Материјал : Вреќата За Период за девојче е изработена од висококвалитетен најлон, со дизајн на патент, водоотпорна е, хигиена, силна и издржлива.Мала големина, пренослив дизајн, складирање е многу погодно и може да се користи со доверба. Широко користена : Торба за Складирање Санитарни Салфетки погодна за училишта, туризам, хотели, секојдневна употреба или патување итн. Погоден за девојки и дами. Ставете го на масата, нема да се чувствувате засрамено. Идеи за подароци : Подароци за девојки, сопруга, сестра, ќерка, девојка.На нејзиниот посебен ден, таа може да го избегне својот мал срам и да и донесе добро расположение. Забелешка : идеален е за чување хигиенски салфетки, менструални чаши, влошки за нега, а може да се користи и за организирање накит, кредитни картички, елипстици, чепчиња за уши и други мали itemstc.It на убава и стилска, може да се користи и како мала козметичка кеса. Ние сме производител специјализиран за производство и продажба на разни видови категории на Домаќинства, складирање, миленичиња, електронски домаќинства. Имаме сопствена фабрика, развој на производи, производство, инспекција на квалитетот и тим по продажбата. Принципот на нашето претпријатие е : Квалитет прво, клиентот е врховен, сѐ започнува од потребите на клиентите, само правејќи производи што им се потребни и задоволуваат на клиентите, лојални на клиентите и добри во деталите. Пренослива женска торба за складирање санитарни салфетки за да ја одржувате вашата санитарна салфетка чиста и уредна. Не само што чуваат хигиенски салфетки, туку и мала козметика. Оваа торба за складирање санитарни салфетки е убава и модерна и има вкупно 6 бои, специјално дизајнирани за тинејџерки, дами и жени, ви помагаат да избегнете срам поради посебни периоди и целосно да ја заштитите вашата приватност.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Цртан Филм Момче Тоа Е Приказна Фотографија Позадина Роденденска Забава Фото Позадина Сино Небо Бели Облаци Позадини Бебе Туш Деца Херој Бут

DEN 399.84

росизе : 9х6фт широк 2,7 метри за 1,8 метри висок, Ставка Испратена со преклопен, лесен за носење материјал : �

Подароци за работници за одржување на соработниците, не ме натера да го користам моето одржување, работник за одржување на сарказам,

DEN 351.20

Задача за одржување на работникот Изработено е од висококвалитетен не'рѓосувачки челик Тој е многу изд

ДЕЈА Водоотпорни Корпи За Перење Високи Цврсти Преклопливи Цртани Тркачки Автомобили За Печатење Попречуваат За Возрасни Деца Тинејџерски

DEN 527.84

300д Оксфорд И Пвц [Водоотпорен Материјал] : 300д ткаенина оксфорд со пвц за водоотпорен, внатрешноста на ко

Џојвел Крем Торба Торба За Повеќекратна Употреба Намирници 1 Еез Торба За Купување Супер Издржлива Ленена Ткаенина Големи Торбички Машина

DEN 143.20

Постелнина Вештачки Постелнина ●Премиум Материјал● : торбичката за повеќекратна употреба На Оуојвел �

Конзерви за ѓубре од Аимаја, конзерва за отпадоци за десктоп за канцелариска маса за кафе, кујна мала ѓубре може шарена ѓубре може да ја тресе

DEN 1.33

☑ мазната површина гарантира дека можете лесно да ја исчистите Прашината може брзо да се отстрани со на

Kindle Oasis Ection заштитник на екранот со калено стакло филм Gogodog [2 пакет] Анти-прстин отпечаток кристално чиста 9H тврдост 6 инчи Транспарентна

DEN 335.84

За ефикасно намалување на преостанатиот отпечаток и потење на прстите, одржувајте го екранот чист во се

Мала Кутија За Накит За Патување Организатор Витрина За Складирање На Прстени Обетки Ѓердан, Подароци За Жена Девојка Бести,Розова Цреша

DEN 0.33

?ГОЛЕМИНА НА ПАТУВАЊЕ3,9 x 3,9 x 2 Инчи / 10 x 10 x 5cm(L x W x H), Организаторот На Накит е пренослив и мала тежина,лесен

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН, Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Организатор На Шминка За Држач ЗА Кармин, Боемска Шема

DEN 952.00

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.