• Новак
10 парчиња 3in Дијамантски полициски влошки за полирање влошки влошки за полирање на дијамант за гранитни мермерни бетонски камења Полтер 150 мрежа

10 парчиња 3in Дијамантски полициски влошки за полирање влошки влошки за полирање на дијамант за гранитни мермерни бетонски камења

Вреднување на стоката:
DEN 137.44

Пристапност
Во достапна форма

◆ Влошки за полирање на дијаманти изработени од високо -квалитетен дијамант во прав импрегнирани во смола, силна и издржлива и погодна за влажно или суво полирање на камен ◆ држачот на подлогата има дупки за влез во вода и може да се користи за влажно полирање. Влажното пескарење може да ги минимизира гребнатините. ◆ Дискови за пескарење влошки погодни за мелење и полирање гранит, бетон, мермер, камен, керамичка плочка и стакло. ◆ Со компактна големина, многу лесна за носење и складирање, и може да заштеди време и да ја подобри ефикасноста на работата. ◆ Висока јачина, отпорност на свиткување, не е лесен за оштетување, што го прави траен и цврст. Направено од високо -квалитетен дијамант во прав импрегнирана во смола, силна и издржлива и погодна за влажно или суво полирање на камен. Држачот на подлогата има дупки за влез во вода и може да се користи за влажно полирање. Влажното пескарење може да ги минимизира гребнатините3. Погоден за мелење и полирање гранит, бетон, мермер, камен, керамичка плочка и стакло. Со компактна големина, многу лесна за носење и складирање и може да заштеди време и да ја подобри ефикасноста на работата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Патување Шминка Торба, Козметичка Торба Сочинуваат Организатор Случај, За Жени Чанта За Тоалети Додатоци Четки, Денот На Мајката Розова Цвеќе

DEN 0.33

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Gnomes Снежен човек Божиќ украс Среќен Божиќен керамички украс круг порцелански украс за Божиќно дрво што виси за бебиња за семејни пријатели

DEN 111.84

? [Орнамент на новогодишна елка и лесно се обеси]Божиќниот украс е многу привлечен декор на вашата елка, �

Кленплус 3 парчиња. Птици Цртан Филм Деца Железо На Закрпи Папагал Моден Стил Везени Мотив Апликација Декорација Амблем Костим Уметност

DEN 143.84

Големина : 3,2 / 8Х2, 7 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

Кутија за складирање на рутерот Bturyt, WiFi Wallиден рутер кутија за складирање wallид за лебдечки полица со беспрекорни нокти Декоративно

DEN 2044.32

【Издржлив материјал】 Овој производ е изработен од цврста табла за дрво, која е безбедна и еколошка Бој�

Виокси Ѕид Куки Решетката Железнички Апстрактни Кафеава, Цврст Палто Решетката Ѕид Монтирање, Палто Шапка Решетката со 4 Куки за Виси Облека,

DEN 1268.80

Соодветна Големина : големината на Решетката за палто монтирана На Ѕид е 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелината �

Стругалка за тесто од хемотон 18 парчиња Сад За Тесто Стругалка За Стругалка За Пластично Тесто Стругалка За Торта Нерамна Закривена

DEN 187.52

стругалка За пластично тесто Издржлива стругалка за пластични садови, прави и закривени рабови за стру�

ЗЦДЦП Неспресо Држач За Мешунки, Складирање На Држач За Стаклени Врвни Вертуо Мешунки, Црна Фиока За Држач За Кафе Неспресо Вертуо, 50

DEN 2.00

Голем Капацитет Дизајн За Заштеда На Простор Штруди и Издржливи Специјален Дизајн На Патеката Нелизгач

Caseејтсон Нано Метал кутија со 5V ладење вентилатор компатибилен со комплет за развивачи на etsетсон Нано Б01, со ресетирање на држачот

DEN 3.00

Овој комплет вклучува etsетсон Нано Метал случај и FAN4020PWM5 V Случајот може да биде компатибилен со комплет�

Огно Уметничка Маргаритка Цветна Тоалетна Торба Организатор На Патувања За Мажи И Жени, Лесна Кожна Торба За Шминка Голема Козметичка

DEN 2.33

Димензија : Големина 8,3 х 5,3 Х 3,6 Инчи (Голема), Кога Одите На Патување, Можете Да Ги Спакувате Сите Предмет�

Ница 5х7 Златна Бела Лопатка Подарок Фаворизира Чанти Мала Големина, Жица Ткаенина Полка Точка Партија Добрите Торбички За Свадба Узда

DEN 159.84

ЗЛАТЕН ДЕКОР СО ТОЧКИ, КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : оваа памучна торбичка содржи златни светкави точки на кремаста

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.