• Новак
Бенд Вила Блејд, 13 стапки L, 1/2 W, 10/14 TPI, дебелина од 0,025, биметал

Бенд Вила Блејд, 13 стапки L, 1/2 W, 10/14 TPI, дебелина од 0,025, биметал

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Application Пример за примарна пила : Метал ✅ Ставка : Бенд пила. ✅ Материјал : Биметал. ✅ Тип на заб : променлива. ✅ За употреба со пила : пили за опсег. Application Пример за примарна пила : Метал. ✅ Ставка : Бенд пила. ✅ Материјал : Биметал. ✅ Тип на заб : променлива. ✅ За употреба со пила : пили за опсег. ZWEDC1014 MAT-13 '0 БАНД БЕЗБЕДНОСТ, АПЛИКАЦИЈА ЗА ПРИМАРНА МАТЕРИЈАЛНА ЦЕЛИ ЦЕЛИ МЕТАЛЕНТ, МАТЕРИЈАЛИ КАРБОН СЛИКА, СТРУКТУРАЛЕН Стил, бренд на алатка МК Морс, матрица на серии на сечилото II, користете го случајот општа/одржување, ширина на сечилото 1/2 во, должина на сечилото 56-5/8 in, Дебелина на сечилото 0,025 во, заби по инч 10/14, материјал за врв, би-метал, сечило на сечилото, променлива во стилот на работ, за дебелина на материјалот 1/16 во до 1/8 во, за, за, за, за, за, за, за, за Ширина на материјалот 1/2 во 2 во, за употреба со пили за типот на пила.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Гуангминг - Sonic електрична четка за чистење на лицето за чистење на лицето што може да се полни водоотпорен силиконски паметен фигур

DEN 1.67

Професионална технологија : Комбинацијата на меки силиконски влакна и вибрации со висока фреквенција о

Само-лепете сунѓерска лента за пена врата прозорец запечатување лента за звук изобилно ветерно изолирано од изолацијата на временските услови

DEN 3.33

Водоотпорен, ветроупорен, одличен отпор на стареење Намалете го бучавата однадвор и лизгачката врата ш�

Светли кралски сини пластични чаши - 18 мл. | 20 сини чаши за пиење, одлични чаши за еднократна употреба за роденденски забави, забави

DEN 3.33

Вклучување на пакетите : 20 светли кралски сини пластични чаши 18 мл Обичен дизајн : Овие пластични чаши д�

Повторно магнетски трепки природен изглед со комплет за трепки за ајлајнер - еднократно магнетни трепки природно изглед без ајлајнер

DEN 1.67

Лесно е да се примени кажете чао на неуредна лепак за камшик и тешки магнетни трепки! Добијте прекрасен

Кливленд 1982SJL во прав за метални челични работници во должина на работниците, обложена со обложена, тркалезна шипка, точка од 135 степени,

DEN 0.33

Во правметал челик нуди перформанси што се приближува до онаа на цврсти алатки за карбид, но со цврстина

ДОИТОЛ Ткаени Корпи за Складирање 3 парчиња Ткаена Корпа За Морска Трева Шише За Шишиња Организатор За Закуски За Организирање Играчки

DEN 276.64

Користење висококвалитетен материјал за алги, безбеден и издржлив Може да собере вештачки растенија, о�

Семејство се собира тука дрво знак класичен пролетен капок цвет во котел wallиден плакета цвет цветна wallидна декор висечки знак за плакета

DEN 332.80

Големина Ова знак „Семејство собира овде“ мери 16x16in Мерките за дебелина 1 / 5 инчи Материјал овој знак н

Vodmxyggенски женски пилавер, обичен резервоар на врвови со лесен вграден квадратен врат моден печатење на отворено плажа руфла полите

DEN 1.00

100% полиестер женска кожна кожна јакна женски патент јакна женски снег јакна женски кордори јакни камоф�

Користена продавница за поделба на ремените за да ги снабдува канцеларијата за складирање 4PC кутии Чорапови Домаќиња и организатори

DEN 729.60

100% пластика Пакет вклучувајќи : Разновидност и мултифункција : Организирајте ја вашата работна маса ил

Јапонски Кендо Планински Тренинг Шминка Кармин Случај За Надворешна стп кожа Мала Торба Патување Козметичка Торбичка Со огледало

DEN 1.33

ВГРАДЕНО ЏЕБНО ОГЛЕДАЛО : Доаѓа со Вградено Мало Огледало, што го прави погодно да се нанесува шминка на�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.