• Новак
Jjry Makeup Vanity Mirror, со 10x светла, LED светлина, ED Portable Rand Cosmetic Bagnification Light, Up огледала W/7x Style1

Jjry Makeup Vanity Mirror, со 10x светла, LED светлина, ED Portable Rand Cosmetic Bagnification Light, Up огледала W/7x Style1

Вреднување на стоката:
DEN 1147.20

Пристапност
Во достапна форма

1 Природно топло LED светло : Ефикасни LED диоди на светлина кои траат 50,000 часа и обезбедуваат најточна природна светлина што ќе ја најдете во текот на денот. 7x зголемување : Идеално зголемување за да ви овозможи да го видите целото лице во огледалото. Флексибилна рака и вшмукување : Ротира 360 ° до прилагодливи агли, овозможувајќи ви да го поставите огледалото поблиску до вас во споредба со конкурентските огледала за шминка. Безжичен / безжичен и преклопен : огледалото се склопува над чашата за вшмукување, заземајќи помалку од еден квадратен метар простор, што исто така го прави совршено патување огледало. Ова огледало е доволно големо за да се користи за шминка и стајлинг, со прекрасна топла LED светло за да се обезбеди природна светлина што ви е потребна за да изгледате најдобро; Зголемување доволно моќно за да се користи за ајлајнер, маскара, веѓи и несакано чистење на косата. Природно топло LED светло : Ефикасни LED диоди на светлина кои траат 50,000 часа и обезбедуваат најточна природна светлина што ќе ја најдете во текот на денот. 7x зголемување : Идеално зголемување за да ви овозможи да го видите целото лице во огледалото. Флексибилна рака и вшмукување : ротира 360 ° до прилагодливи агли, овозможувајќи ви да го поставите огледалото поблиску до вас во споредба со конкурентските огледала за шминка. Безжичен / безжичен и преклопен : огледалото се склопува над чашата за вшмукување, заземајќи помалку од еден квадратен метар простор, што исто така го прави совршено патување огледало.

Главните карактеристики

White color.:
Material:
ABS and PS.
Diameter:
17.5 cm / 7 inches.
Requires three AA batteries (NOT included).:
Packing list::
1 * Makeup Mirro(NOT included battery).:
(other accessories demo in the picture is not included.):
Note:
Please allow 1-3mm error due to manual measurement, Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. Thank you for your understanding!:
Increase the suction of the suction cup:
1. Wipe the wall with a wet towel or wet the suction cup before use.:
2. Apply egg white on the surface of the suction cup :

Избор на клиент

Комплет За автоматско Враќање На Абдоминалното Тркало Со Подлога, 2023 Нов Ролери Тркало Абдоминален Ролеркостер, Аб Ролери Тркало Домашен

DEN 2.00

?●Автоматско Абдоминално Тркало За Враќање ● триаголната структура е стабилна и ergономска; може да се р

Тонгниан 9 Парчиња Диско Топчести Чаши Тамблер Диско Флеш Топка Коктел Чаша Сребрена Сферична Чаша Со Капак И Слама Диско Вино Стакло За Пиење

DEN 639.84

①Пакетот Вклучува Ќе добиете 9 диско топчести чаши со 9 сламки Капацитетот на чашата е 20оз, а големината

Сјајна Сјајна Кожа Компатибилна Со Ривал На Челични Серии 5 Гејмерски Глушец-Цреша На Небото | Заштитна, Издржлива Завршница Со Сјај Со

DEN 2.00

ВИСТИНСКИ СЈАЕН ФИНИШ овој уникатен сјаен финиш додава сјај и сјаен сјај на овој дизајн со висока дефин

Growење Волк Лице Матрица За Сликање - Ласерски Сече Еднократно 14мил Милар Матрица-Ѕид Уметност Сликарство Дефиниција Цртање Занает

DEN 3.33

● ОДЛИЧНА ФОРМА и НЕВЕРОЈАТЕН ДИЗАЈН ако ги цените убаво дизајнираните работи, оваа матрица милар сигу

АЛРЕМО КСИНГХУАНГ-Орев Школка Моксибустион Очила Рамка Колона Мокса Ублажување На Миопични Очи Моксибустион Замор На Очите Топла Моксибусија

DEN 1656.96

Лесен и пренослив, лесен за носење и складирање Изработен од безбеден материјал, кој е издржлив и практи

Торба за Складирање Санитарни Салфетки, Преносни Менструални Подлоги За Повеќекратна Употреба Патент Кеси, Торбичка За Складирање Тампони За

DEN 143.84

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

ДДОЈ Полици За Складирање Полица За Комунални Услуги Полица Полица За Заштеда На Простор Единици За Полици И Полица За Складирање

DEN 826.88

Изработени од висококвалитетни материјали Стабилен, цврст и издржлив Заштедете простор Концизен дизај

КОРПИ ЗА ПОЛИЦИ ЗА Складирање НА ДОМОТ ЗА ПТИЦИ Со Рачки-Комплет Плетена Корпа Од 3-Абака Морска Трева-Организација На Полици За Бања Во Оставата,

DEN 3.33

УБАВА ОРГАНИЗАЦИЈА : организирајте го вашиот дом без да пропуштите убав, декоративен дизајн Чувајте ги �

Инспиративни 8 Години Еден Ден Во Исто Време Подароци За Трезвеност За Жени Мажи, So НА АФ Трезвено Закрепнување Силиконска Нараквица, Наркотици

DEN 159.84

1 Нараквицата За Обновување На Трезвеноста Е Издржлив Нерѓосувачки И Мек Силикон, Должината може Да се П

Зеродеко Десерт Табела Дисплеј Сет 5.9 Во Круг Дрвени Торта Штанд Кекси Држач За Дисплеј Нога Десерт Штанд Плоча Тесто Послужавник За Роденден

DEN 960.00

Торта Дисплеј Решетката Дрво Кекс Носителот Ретро Пециво Послужавник Овошје Стојат Кекси Стојат Дебел�

Риболов Пол Танц | Смешни Новина Може Кулер Кули Хаги | Риба Пиво Пијалаци Носителот-Пиво Подароци Дома-Квалитет Неопренови Не Бледнее

DEN 1.00

Неопренови Произведено во САД Смешни Шега Може Пиво Кулер Пол Танцување Риба Кули Риболов Пол Танц Смеш

Норгрез 17оз Изолирана Патна Гимнастика Со Капак Отпорен НА Истекување, Вакуумска Изолирана Кригла Со Пренослива Рачка, Термална

DEN 1220.80

Вакуумска Изолација : тамблер за кафе норгрез 17оз со вакуумска изолација со двоен ѕид може да ги одржува

ВЕЛИГДЕНСКИ Украси КУЈИФДС, ЛЕД Силиконска Ноќна Светлина Симпатична Зајачка Бебешка Расадничка Лесна Ноќна Ламба Со Прекинувач

DEN 1112.00

Избор на подарок За Деца : ламбата покрај креветот во Спалната соба е совршена спална соба, работна соба,

Табела Здолниште за Правоаголни Маси 4ft Бебе Туш Роденденска Забава Ајкула Сирена Украси Тркалезна Квадратна Маса Свадба Невестинско

DEN 1.67

Совршено Вклопување : нашето рачно изработено здолниште за маса доаѓа во должина од 11 големини(4 стапки,

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.