• Новак
Multicomp Pro микрофон-MCKPCM-40H15-40DB-4797

Multicomp Pro микрофон-MCKPCM-40H15-40DB-4797

Вреднување на стоката:
DEN 313.12

Пристапност
Во достапна форма

Цена за : Пакет од 1 -та единица : Секоја 1 Директивност : : - Строга на струја Макс : : - Надворешен дијаметар : : Надворешна висина : : 1,5 Фреквенција Одговор Макс : : Одговор на фреквенција Мин : : - Излезна импеданса : : - SVHC : : Да се ​​советува чувствителност (db) : : - напон на напојување Макс : : 10 напон на напојување Мин : : 2 Функција на трансдуцер : : микрофон Цена за : Пакет од 1 -та единица : Секоја 1 Директивност : : - Строга на струја Макс : : - Надворешен дијаметар : : Надворешна висина : : 1,5 Фреквенција Одговор Макс : : Одговор на фреквенција Мин : : - Излезна импеданса : : - SVHC : : Да се ​​советува чувствителност (db) : : - напон на напојување Макс : : 10 напон на напојување Мин : : 2 Функција на трансдуцер : : микрофон. Микрофон; Функција на трансдуцер : микрофон; Директивност : -; Одговор на фреквенција Мин : 100 Hz; Одговор на фреквенција Макс : 16k Hz; Напон на напојување Мин : 2 V; Напон на напојување Макс : 10 V; Чувствителност (db) : -40d B; Исцедете ја струјата Макс : -; Излезна импеданса : - ROHS во согласност : Да.

Главните карактеристики

Избор на клиент

100-350 фунти Тешки Рачни Фитнес Зафати Карпал Зајакнување На Експандер За Фитнес Подлактица Раце Мускулен Држач За Прсти Тренер Сила Злато

DEN 0.67

1 Многу едноставен за употреба и лесен за носење Висококвалитетната рачка од алуминиумска легура ја пра

ЦИЦИНИО Висечка Торба За Складирање, 2 Пакувања Над Џебовите За Складирање На Списанието На Вратата, Организатор На Висечка Торба За Плакарот

DEN 3.33

●Висококвалитетни МатеријалиИзработени од природен памук и постелнина со јп обложени Издржлив дише и

Besportble Фен Кампување Сува Мрежа Триаголник Складирање Нето Отворено Организатор Мрежа Виси Кошница Сува Храна Растителни Растенија Билни

DEN 879.84

Преклопување Виси Мрежа Фен Виси Сушење Мрежа Може да се користи за растенија риба облека ореви и сл Реш

Нов Карпален Тунел Заграда За Зглоб - Концизен Стил,Прилагодлива Затегнатост,Спортска Заштита/Олеснување На Болката Од Тендинитис

DEN 79.84

[ЗАПОЗНАЈТЕ РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ] : на пример, бејзбол, тенис, кошарка, голф, куглање, одбојка, јога, готвење, р

Кутии за складирање чевли X-големи, 8 пакувања црна кутија за чевли чиста пластична стабилна, пластични кутии за чевли со капаци, складирање

DEN 879.84

✅ 【Евангелие за чевли со плус големина】 Големината на ова складирање на патики е 14,3 "(л)*93 "(ж) Кога се со�

Јокиве 10 Парчиња Рфид Блокирање Ракави, Кредитна Картичка Заштитник Ракав Тенок | Отпорен На Гребење, Одлично За Бизнис Картички ,DS

DEN 2.67

●ПОВЕЌЕНАМЕНСКИовој држач за картички е широко користен заd карти, кредитни картички, визиткартички и �

Маутс-инус 130 Лист Виножито Ткиво Хартија Шарени Ленти Уметност Ткиво Масовно Обоени Подарок Хартија за Завиткување, ЗА Самостојна Уметност

DEN 1.67

●Содржина на пакетот ● Секое пакување содржи 130 парчиња хартија за завиткување во седум бои Постојат 20

PLDDE 2pcs 7x6 Инчен 7 x6 Инчен Правоаголни Квадратни Led Фарови Компатибилен Со Високо / Ниско Светло Проектор Фарови Собранието + H4-3-Пински

DEN 2.67

Ве молиме Користете Го Филтерот За Пронаоѓање Делови И Двојно Проверете Ја Големината на Вашите Оригин�

Волфронт Дијамантско јадро за вежбање, M14 Едно парче вакуум, бришан дијамантски вежба за вежбање, мермер, стакло, порцеланска плочка, камен,

DEN 82.24

Погодно за сите видови на материјали : може да дупчи дупки за сите видови материјали, гранит, керамички п

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.