• Новак
10 пакувајте 12,4*9,8 инчи Голема Тркалезна Чиста Кутија За Торта за 12 инчни Табла За Торта Пластична Цилиндрична Кутија За Торта за колачи 7/8/9/10 инчи Транспарентна Кути

10 пакувајте 12,4*9,8 инчи Голема Тркалезна Чиста Кутија За Торта за 12 инчни Табла За Торта Пластична Цилиндрична Кутија За Торта за колачи

Вреднување на стоката:
DEN 1199.84

Пристапност
Во достапна форма

Quet СОДРЖИНИ que кутијата е со дијаметар од 12,4 инчи и висина од 9,84 инчи Таа е погодна за 12 инчни КРУЖНИ и 8 инчни квадратни плочи. Ќе добиете 10 ТРКАЛЕЗНИ кутии за торта, 10 обични бели панделки, 10 среќни блузи за роденденска торта. ●STRONG СИЛЕН●основниот дел е дебел 15мм, може да издржи 12 килограми. Можете да ја користите оваа кутија за да ги држите колачите со обезбедената лента. Основниот дел е отпорен на маснотии, така што можете да направите колачи директно на неа, НЕМА ПОВЕЌЕ ПОТРЕБА од табли за колачи. €EASY ЛЕСЕН за УПОТРЕБА q тркалезната проѕирна кутија за торта е многу лесна за употреба. Вие само треба да го отстраните заштитниот филм на границите и да го поставите. Ние исто така нудиме инструкции за да ве водиме да ја соберете целата кутија. €❥ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА}јасните тркалезни кутии со проѕирен капак се идеални за вашите прекрасни колачи, подароци, пециво, десерт, кекси, колачиња, макаронски закуски за свадба, годишнина, свршувачка, роденден, ноќта на вештерките, божиќ, декорација на забави итн. И, се разбира, можете да го користите како што сакате. Quality qualteration Quality Задоволството на Клиентите е најважното нешто за нас.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Повеќе Шиз Ја Сакам Мојата Војничка Армија Винил Налепница Автомобил Камион Ван ТЕРЕНЕЦ Прозорец Ѕид Чаша Лаптоп-Еден 6 Инчен Налепница-MKS0650

DEN 127.20

Оваа налепница е 6 инчи со максимална должина Апсолутно најквалитетни материјали за спречување на избл�

SOLUSTRE 1pc Дипломирани Цилиндар Стакло Мерење Чаши Стакло Епрувети Стакло Мерење Чаши За Течности Лабораториски Цилиндри Дипломирани Мерење Чаша

DEN 2.33

КОЛБА СО ТРКАЛЕЗНО ДНО широката основа обезбедува стабилност и го прави мерниот цилиндар отпорен на тр�

Пластични Стапчиња За Јадење За Готвење За Широк Спектар На Ситуации, Лесни за Држење и Подигање, Долги Јапонски - Направени Во Јапонија

DEN 3.00

? Пластични стапчиња за јадење што можат да се користат погодно во широк спектар на ситуации ? Врвовите н

Залдита Пластични Мерење Чаша Вода Стомна Бокал Дипломирани Истурете Излив Контејнер Со Капак За Ладна Вода Мраз Чај Сок Пиво Кујна

DEN 0.67

Пластични Покриени Вода Стомна Мерење Стомна Со Капак Изработен од пластичен материјал погоден за живо

Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I компресија на пролетната големина на пролетната притисок на пролетниот дијаметар

DEN 439.20

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

Вентилатори на таванот на екранот CZDYUF со светло 5 сечила од дрво Обратно дрво вентилатори Далечински управувач за висечки светла

DEN 3184.00

Светлото на вентилаторот на таванот може да се контролира со далечински управувач, а вентилаторот или с

Јаже Со Држач За Значка,Тешка Ролна За Значка што Може Да Се Повлече Со Ремен За Вратот И Пластичен Држач За ЛИЧНА КАРТА За Персоналот

DEN 3.33

Тешка Ролна За Значки : кабел за држач За Значки што се протега до 24" овозможувајќи брза употреба на држа�

Држачи за приклучоци, приклучоци за складирање на приклучоци за складирање на приклучоци издржливи и цврсти за индустриска гаража

DEN 171.04

★ 【Трајни и цврсти】 Држачи за приклучоци се изработени од цврст пластичен материјал, издржлив и здрав,

Меикиуп Козметичка Торба За Вештерки Ковен Сестри Подароци Подарок За Забава За Ноќта На Вештерките Под Претпоставка Дека Сум Само Стара

DEN 2.33

Разноврсна Употреба оваа мини торба може да ја користи за чување козметика, брич, канцелариски матери

Преносен вентилатор на вратот вентилатор мрзлив врат мал вентилатор спортски спортски преносен висички врат виси врат мал вентилатор,

DEN 3.33

Лесен, лесен звук, лесен за носење Ослободете ги рацете и уживајте во ладноста Намалување на бучавата и �

DMWMD Заштитен Ткаенина Анти Зрачење Крпа Проводен Емф Заштита Чиста Бакарна Ткаенина Анти-Скенирање РФИД Облоги Електромагнетни РФ

DEN 1478.40

Отпорност на површината : Под 0,03 оми, Просечно Слабеење од 8595 d B од 30 MHz18 GHz Материјал : бакар+полиестер , об

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.