• Новак
3214JH3-195 EBM PAPST FAN 24VDC 32W аксијален вентилатор за електроника за напојување

3214JH3-195 EBM PAPST FAN 24VDC 32W аксијален вентилатор за електроника за напојување

Вреднување на стоката:
DEN 255.20

Пристапност
Во достапна форма

Висок квалитет : Geniue Germany Ebmpapst fan кој има подолг животен век од другите Повеќе од 5000 типови на залиха : Ве молиме слободно контактирајте не ако сакате да купите на големо или да купите други модели. Апликација : За индустрија за ладење. 24-часовни услуги на клиентите : Капетанот Фан секогаш одговара на вашите проблеми брзо откако ќе ги прими вашите пораки. Модел : 3214 JH3-195 24 VDC. Параметар : Бренд : EBMPAPST Модел : 3214 JH3-195 Нормален напон : 24 (VDC) Енергија : 32 (W) Максимална брзина на вентилаторот : 10.500 (вртежи во минута) Тековна : 1,35 (а) .

Главните карактеристики

Избор на клиент

СТОБОК 3 парчиња 2 Парчиња Мини Корпа За Отпадоци Десктоп Корпа За Отпадоци Мини Ѓубре Ѓубре Со Капак За Домашна Канцеларија Мала Работна

DEN 2.67

материјал : малата кутија за складирање е изработена од галванизирано железо, без никакви делови и не е �

Кабилок Корпа За Складирање Зеленчук Корпа За Купување Со Рачки Градинарска Корпа Држач За Складирање Овошје Контејнер За Складирање

DEN 0.67

Одлично за носење храна за пикник, складирање играчки за деца, носење кујнски зеленчук или како отворен�

Симпатична Форма Лажни Нокти Со Дизајни Кратко Вештачко Стилето Бадем Притиснете На Ноктите Маникир Виножито Лажни Совети За Нокти

DEN 790.40

1 Подготвен За Носење Гел Маникир Притиснете На Ноктите Понудете 10 големина За да Изберете Сјајни Шарен�

ПРЕДВОДЕН Знак за Автомобил 4, 7х18, 5 инчи, Програмабилен Флексибилен Led Матричен Панел Bluetooth Контрола На Апликацијата, Водоотпорен,

DEN 2.33

?€Led Матричен Панел q : LED Матричниот Панел може да прикажува кул обрасци или текст на луѓето во начинот н�

Менувач Редуктор Мотор, Месинг Серпентина Црв Опрема Мотор CW CCW 12V Ниска Топлина Самоблокирање Алуминиумска Легура Домување За Медицинска

DEN 0.67

Метална Турбинска Опрема : внатрешната метална турбинска опрема е тешко облечена, со мала потрошувачка

Јосу Мини Електричен Вентилатор За Климатизација, Личен Пренослив Вентилатор, ВЕНТИЛАТОР ЗА Ладење УСБ Вентилатор ЗА Ладење За брзо Сушење

DEN 199.84

●ПРЕНОСЛИВ и УСБПОЛНЕЊЕ ● Пренослива големина и соодветен ремен, можете да го носите за лесно излегува

НЦ Сет За Прибор За Јадење Од Нерѓосувачки Челик Златен Прибор За Јадење Сет Западен Прибор За Јадење Садови За Јадење Божиќни Вилушки

DEN 1476.80

[Здрави материјали] : Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик 18 / 0, без никел, здрав, погоден за

Херитиџ гордост фудбалски тим бои Американски ласерско знаме ласерско врежано кожено лепенка Твил тато капа со метална тока назад

DEN 508.96

100% кожа Направени во САД или увезени Затворање на тока Училишен дух : Капчињата на нашиот тим во боја на �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.