• Новак
Личинеа Долга Русокоса Перика За Жени Природни Брановидни Синтетички Омбре Перики Среден Дел Отпорни На Топлина Влакна

Личинеа Долга Русокоса Перика За Жени Природни Брановидни Синтетички Омбре Перики Среден Дел Отпорни На Топлина Влакна

Вреднување на стоката:
DEN 383.84

Пристапност
Во достапна форма

? Висококвалитетни увезени врвни синтетички влакна отпорни на топлина, се чувствуваат како човечка коса И Вентилација на скалпот, удобни за секојдневно носење ,ве прават пошармантни ! ? Капачето за роза за дишење има прилагодливи ремени за да одговараат на повеќето глави со големина/форма, просечно вклопување 21 - 23 инчи обем на главата, Периките се претставени со два различни стилови на капачиња за перики. ? Долга брановидна перика, среден дел, руса коса, природен изглед, Покажете ја сопствената убавина толку лесно !. ? Совршен за секојдневна употреба, свадби, состаноци, Ноќта на Вештерките, концерти, тематски забави и така натаму.Долгата брановидна перика ви носи поубава и пошармантна !. ? Совршеното искуство на клиентите е нашата немилосрдна потрага, ако не сте задоволни СО ПЕРИКА, слободно контактирајте не и ние ќе ви дадеме целосна наплата - нема потреба од враќање или ќе ви испратиме сосема нова ПЕРИКА бесплатно. Личинеа Долга Русокоса Перика За Жени Природни Брановидни Синтетички Омбре Перики Среден Дел Отпорни На Топлина Влакна Коса За Секојдневна Забава Употреба Косплеј 26 инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ХЕМПЦ Тројна Влага Шампон, Регенератор, И Тело Лосион Трио Сет-Грејпфрут &засилувач; Пенливи Праска Коса &засилувач; Нега На Кожата Производ

DEN 1.33

Шампон Во Боја Миење На КосатаИсчистете , Хидрирајте, енергизирајте и оживејте ја косата со нашиот шамп�

Евтини Русокоса Чипка Предни Перики Човечка Коса Тело Бран 13х4 Инчен Омбре 1б/30 Темно Корен 2 Тон Кадрава Брановидна Перика 10А ОДДЕЛЕНИЕ

DEN 1744.00

Без заплеткување, без пролевање, без пократка коса, апсолутно мазна од врвот до крајот Боја или перм как�

Фризура Шампон, Регенератор &засилувач; Оригинален Витамински Пакет - Сите Природни Витамини За Раст На Косата-Раст На Косата И Анти Губење

DEN 2.00

Раст на косатаДодатоците за Пукање На Косата се најдобрите витамини за раст на косата на пазарот Тие со�

Денот На вљубените Клипови За Коса Сјајот Обликот На Срцето Алигатор Метален Клип Искра Кристал Емајл Љубов Срце Шноли Слатка Тројно

DEN 175.84

ღ Денот На Вљубените Срце Коса Клипови ღ нашиот Романтичен денот на Вљубените клипови за коса применув

Индустриски Ретро Ковано Железо Вода Цевка Ѕид Светилка,Мансарда Креативни Мали Железо Кафез Ѕид Светлина, Црна Двојна Глава Ѕид Скали За

DEN 1269.44

1 Големина : нето тежина : 1,6 кг, бруто тежина : 2 кг, Мерач На Кутија : 35*28*15 км Идеално За Светилките Во Стило

Лече Пал Пело Шампон И пакет Маска За Коса За Коса Третирана Во Боја Со Киноа, Оризов Протеин, Масло Од Авокадо, Алое Вера. Третман за

DEN 3.00

Комплет За Нега На Коса За Заштита На Бои лече Пал Пело Со Киноа, Масло Од Авокадо, Провитамин Б5, Протеин

Омбре Чипка Предна Перика Човечка Коса Нагласува Пепел Кафеава До Златна Русокоса Мека Права Реми Човечка Коса Перики Претходно

DEN 2239.84

€Чипка Дел Омбре Човечка Коса Перики : 100% Необработени Бразилецот Богородица Реми Омбре Човечка Коса Ч�

АНЦИРС 8 Пакет Кристал Ѕвезда Коса Клипови За Жени, Пенливи Накит Коса Барети Додатоци, Луксузни Дијамант Коса Стил Иглички Чешел Стегач

DEN 2.67

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : овие клипови за коса слични на ѕвезди се изработени од висококвалитетен материјал о

Тркалезна четка за коса, чешел за чешел за коса чешел за коса, алатка за стилизирање, шуплива јонска валјак четка за коса, стилизинг

DEN 3.33

Четка за стилизирање на фен за коса : Оваа четка е лесна за држење, без влечење или прицврстување, погодн�

Француска Пеперутка Ами Светло Сина Со Црн Раб 1 3/4 Целулоидна Рачно изработена Во Франција Нелизгачка Флексибилна Еластична Вратоврска

DEN 191.20

Оваа еластична коса во форма на пеперутка е едноставна, но елегантна за женските додатоци за коса Оваа р

Мнмнм Зелена Синтетичка Страст Пресврт Капчиња коса 5 пакувања Претходно извртена Страст Пресврт На Косата Пресврт Со Пред-јамка Пресврти

DEN 2.67

1Зелена Страст Пресврт Капчиња Коса Материјали : 100% ниска температура, Јапонски Канекалон Синтетички Вл

КЛЕТИНА Ласерски Систем За Раст На Косата-Третмани За Губење На Косата За Повторно Растење На Косата-Идеален За Третман На Проретчена Коса

DEN 4624.00

?Ласерскиот уред ЗА раст на косата КЛЕТИНА е клинички докажан со технологија за повторно растење на кос�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.