• Новак
Умот Читач 3 Ниво Метал Мрежа Кујна Складирање Организатор, 2 Парчиња, Сребро

Умот Читач 3 Ниво Метал Мрежа Кујна Складирање Организатор, 2 Парчиња, Сребро

Вреднување на стоката:
DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

Метал ДВОЕН ОЏАК - овој уникатен сет од два чекори за организирање обезбедува доволно простор за сортирање и складирање на вашите најважни работи на вашиот кујнски шалтер, работна површина или суета и може да се наредени одделно или рамо до рамо за да се создаде продолжена полица за складирање. ИСЧИСТЕТЕ ГО БРОЈАЧОТ-Елиминирајте го вишокот неред и избегнувајте губење на потребните залихи на вашиот шалтер со користење на овие погодни кревачи за сортирање и организирање на вашите зачини, зачини, кесички чај и многу повеќе. Отворен ПРИСТАП - дизајнот на чекори во Отворен стил ви овозможува јасно да ги гледате и организирате вашите материјали, со дополнителна просторија под кревачите за дополнителни предмети. ПРАКТИЧНА МОДА-конструкцијата на жичаната мрежа додава шик, луксузен изглед на вашата плоча, шипка, биро или суета, речиси се појавува невидлив кога е целосно опремен со предмети. ДИМЕНЗИИ-9,25 "Л х 20" В х 4 " Ч (секој). РАЗНОВРСНА ФУНКЦИЈА-Корисна За чување зачини, зачини, чај и други најважни работи во вашата кујна, овие погодни организатори исто така можат да направат вреден додаток за држење букви, папки и други канцелариски материјали или за сортирање на материјали и четки за шминка. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ-Не грижете се за излевање или неред со овие чекори на жичана мрежаедноставно исплакнете ги или избришете ги со топла вода и раствор за сапуница, и повторно сте во бизнисот. НАПРАВЕТЕ ГО ТОА ДА РАБОТИ-разноврсно како и вашите приоритети, овие решенија за складирање ја ставаат организацијата на дофат на раката. ДВОЕН ОЏАК - овој уникатен сет од два чекори за организирање обезбедува доволно простор за сортирање и складирање на вашите најважни работи на вашиот кујнски шалтер, работна површина или суета и може да се наредени одделно или рамо до рамо за да се создаде продолжена полица за складирање. ИСЧИСТЕТЕ ГО БРОЈАЧОТ-Елиминирајте го вишокот неред и избегнувајте губење на потребните залихи на вашиот шалтер со користење на овие погодни кревачи за сортирање и организирање на вашите зачини, зачини, кесички чај и многу повеќе. Отворен ПРИСТАП - дизајнот на чекори во Отворен стил ви овозможува јасно да ги гледате и организирате вашите материјали, со дополнителна просторија под кревачите за дополнителни предмети. ПРАКТИЧНА МОДА-конструкцијата на жичаната мрежа додава шик, луксузен изглед на вашата плоча, шипка, биро или суета, речиси се појавува невидлив кога е целосно опремен со предмети. ДИМЕНЗИИ-9,25 "Л х 20" В х 4 " Ч (секој).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Преклопна супа од отворено пикник супа/склопена лажица не'рѓосувачки челик кампување лажица лесна преносна плакачка садови за кампување

DEN 1.33

Преносна, супа од не'рѓосувачки челик, лажичка или склопена лажица со преклопна дизајнирана, мала голем�

Наставен модел, модел на лаборатории за склопување, човечко око 4Д анатомски човечки очи модел анатомија наука за очите топка модел

DEN 750.40

Одлично за училиштата, болниците, визуелните помагала во наставата по физичко здравје Може да се корист

Орнамент на дрво од сонце - нечистотија велосипед Американско знаме Патриотски украсен мотор, украсен украс - Персонализиран прв божиќен

DEN 239.20

Керамички украси : 3 инчи со рамен круг Керамички украс беше целосно направен од керамички материјали Quan

Сини светилки - Цветни тавански светла - Суспендирано осветлување - Светиња на приврзоци - Декорации за дневна соба или сала уникатно

DEN 1.33

Дизајнер рачно изработена светлина за приврзоци Направени од цвеќиња од смола прикачени на испреплете�

Ганфанрен 10 парчиња дрвени панталони закачалки со клипови од не'рѓосувачки челик цврсти дрвени здолништа за закачалки панталони

DEN 3620.48

Направено од дрвен материјал, безбеден и издржлив за употреба Закачалка од типот на клип ќе ја стега обл

Организатор за нозе на пакетот Tatuo 4 за плакарот има 48 хеланки/панталони/фармерки дрвени панталони закачалки со клипови со клипови со гума

DEN 431.84

Организатор за нозе за плакарот : Ние ќе ви обезбедиме 4 парчиња закачалки за здолништа за жени, секој со

yuyandejia тркалачки каша од валјак тесен складирање pp тесен фиока тип кујна, шкафче за бања за завршување на кабинетот за складирање на кабинетот

DEN 3219.36

Материјал : Направено од висококвалитетни PP суровини, лесни, издржливи и издржливи Големина : два слоја :

Преносни климатизери кула вентилатор со резервоар за вода од 0,3L капацитет 3 во 1 вентилатор за вентилатор за вентилатор за овлажност

DEN 1.00

❆ Прочистување на воздухот : Прочистете го воздухот и оставете го овој преносен климатик да го претвори

Флорални маргаритки Дотс папучи затворени пети во затворен хотелски папучи, меки корални руно, постепено ѓон за удобност- за гости, хотел,

DEN 2.00

Увезени Почувствувајќи го лепилото на крпа Големина на сокружување : мерки со средна големина 10,63 "во до�

Хемотон 30 парчиња Божиќна кутија за бонбони кутии за пакување на кутии шеќер чоколадо со држач за јаболка за празничен одмор свадба за бебиња

DEN 2.00

Исполнето со бонбони, колаче, чоколадо, мал подарок, испратете го на вашите пријатели, деца, итн Се корис�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.