• Новак
Гумена Количка За Тенок Џим Контејнер-Црно

Гумена Количка За Тенок Џим Контејнер-Црно

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Брзо и лесно транспортира Тенок џим канти за ѓубре Може да се користи сам или во прилог на други колички. Заштедува време и напор на работникот. За употреба Со Тенки џим корпи за отпадоци. Мерки 23-1/2" х 15" х 10-3/4". Брзо и лесно транспортира Тенок џим канти за ѓубре. Може да се користи сам или во прилог на други колички. Заштедува време и напор на работникот. За употреба Со Тенки џим корпи за отпадоци. Мерки 23-1/2" х 15" х 10-3/4". Комерцијалниот Тенок Џим Корпа за Отпадоци кукла брзо и лесно превезува Тенки канти За Ѓубре Џим низ секој објект. Заштеда на простор и корисна, Тенка количка Џим, исто така, заштедува време и го намалува оптоварувањето на работниците од тешки товари. Може да се користи самостојно како кукла, или може да се поврзе со друга количка (продадена одделно). Поврзувањето на повеќе тенки канти За Ѓубре Џим го намалува бројот на патувања за собирање и ефикасно поместува повеќе од една корпа за отпадоци во едно патување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сет од 2 налепници на американската армија силна горда декларација воени воени држави за автомобилски камиони прозорец лаптоп тато

DEN 1.67

Оригинални налепници само во налепниците за сите продавници! Декларална американска армија силна горд�

Луксузна нордиска конзерва за отпадоци - Отворен горен геометриски конзерва за ѓубре - корпа за отпадоци од двојно барел - отпад од отпад

DEN 0.33

Погодно канта за ѓубре без допир : Со практичен и минималистички дизајн, оваа корпа за отпадоци во форма

Вклучување на копчето SKXMOD 1PCS Вклучување на копчето за исклучување на копчето Електричен прекинувач 5A 250V Вклучено/Исклучено БТ-2

DEN 234.40

1 Изработено квалитетен материјал за долготрајна издржливост Дизајниран со водоотпорен капак на двојн�

10 цифри канцелариски материјали Ултра тенок преносен финансиски калкулатор, соларен калкулатор, деловен калкулатор ЛЦД дисплеј финансии за

DEN 192.16

Навален ЛЦД дисплеј, лесен за читање, тенок елегантен, компактен големина, погодна за носење Врши основн

Брзо поврзување градинарско црево 1 млазница во форма на агол 1/4 3/8 1/2 3/4 мешан проток мешање и тепање на електричен базен пластична

DEN 453.76

Лесниот конектор за поврзување за континуиран проток на вода е одлична алатка за поврзување на градина�

QJPaxl 15pcs акварел четка минијатурни детали меко акрилно масло во акварела боја пластична рачка влече кука за кука за ракавици за нокти

DEN 3.00

Совршен за уметници, студенти, тинејџери, сликари на сите нивоа Прекрасна идеја за подароци за вашите пр

Waterglide Ноќта на вештерките осветлени висат капи на вештерки и 3 пакувања за Ноќта на вештерките осветлена бела крпа духови влогови

DEN 607.84

Пакет вклучуваат : 8 парчиња Ноќта на вештерките осветлени виси капи на вештерки + 3 пакувања за Ноќта на �

TBGFPO прилагодлива лента за чистење на цврсто дрво, преносно склопувачки телескопски статив поле, сликарство за цртање на платно за цртање

DEN 2.67

Оваа неверојатна универзална статива за статив комбинира флексибилност, преносливост и разноврсност М

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.