• Новак
ACED 5pc Дебели Беспрекорни Врски За Коса За Жени Девојки-Удобна Ткаенина Што Дише, Еластична, Мека, Нелизгачка, Стилска, Секојдневно Носење, Спорт, Јога, Трчање, Тренин?

ACED 5pc Дебели Беспрекорни Врски За Коса За Жени Девојки-Удобна Ткаенина Што Дише, Еластична, Мека, Нелизгачка, Стилска, Секојдневно

Вреднување на стоката:
DEN 159.84

Пристапност
Во достапна форма

●Мека и удобна ● Изработена од лесна, дише и растеглива ткаенина, дијаметарот на густата женска вратоврска за коса е 2 инчи и може да се протега до 10,5 инчи долга Широката за вратоврска за коса е околу 0,25 инчи. Има добра еластичност да одговара на мали, просечни и големи димензии на главата без да се чувствува премногу затегнато или премногу лабаво. €Модерен и разноврсен овие врски за коса без лизгање додаваат стилски допир на секоја облека, што ги прави задолжителен додаток за жени од сите возрасти. Тие се совршени за секојдневно носење, без разлика дали сте во средно училиште, универзитет или само извршувате задачи. €Пот-фитил и безбеден е Дизајниран Да остане на место, овие врски за коса се совршени за одржување на косата од лицето за време на спорт, јога, тренинзи, сесии во теретана и многу повеќе. Тие се исто така одлични за миење на лицето или нанесување шминка, без грижа дека косата ќе ви пречи. ●Стилски опции за боја ● Секој сет вклучува 5 различни бои/дезени. Изберете совршена комбинација за да одговара на вашиот личен стил или облека. ●Гарантирано задоволство Сме посветени на обезбедување одлична услуга за клиентите, и ако имате какви било проблеми со нашите ленти за глава, ве молиме контактирајте не во секое време за помош. Вашето задоволство е наш главен приоритет. Воведување на задолжителен додаток за секоја жена со моден напред : нашите меки и удобни врски за коса! Изработени од лесна, дише и растеглива ткаенина, нашите врски за коса имаат дијаметар од 2 инчи и можат да се протегаат до 10,5 инчи долги, обезбедувајќи совршено вклопување за мали, просечни и големи димензии на главата без да се чувствувате премногу тесни или премногу лабави.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Тазсјг Пластична Клип За Коса Фризерски Стеги Дел За Канџи Алигаторски Клипови Бербер За Стилизирање На Салон Додатоци За Коса Фиба

DEN 4046.40

Исклучително тешко и издржливо Дизајн со двојна пружина, 300 пати компресија без деформација Комбинациј�

Ие Лесни Професионални Машини за Сечење, Со Нераскинливо Алуминиумско Куќиште Со Тивко Ладно Работење, Вклучен Е Бонус Бесплатен Случај

DEN 3.00

Лесен Нераскинлив Алуминиумски Клипер; Совршен за сите околу сечење и заострување Магнетниот мотор ген

CHLINS 3 Еез Штипка За Коса Во Стилот На Пеперутка Сјајни Кристали Клипови За Канџи Шноли Пеперутка Патка Клипови За Коса За Тенка Коса Конска

DEN 1.00

?●Удобни за носење штипки за коса + штипки за коса од Цвет / пеперутка Се изработени од висококвалитетна

Женски Искинати Жан Шорцеви Потресени Летни Бермуди Кратки Фармерки Со Дупка Уништена Дупка Обични Измиени Тексас Кратки Панталони

DEN 175.84

QUILITIME OF CALLITY : ?Повеќе од 10 години, произведувавме квалитетна облека имајќи ја предвид издржливоста и дол�

ГФДФД Машинка За Коса Електричен Машинка За Полнење, Керамичко Сечило Од Легура На Титаниум, Лцд Монитор, Машинка За Коса Во Салон За Мажи,

DEN 1494.40

Керамичка глава од легура на титаниум : лесна за чистење, долг век на траење, бричење со две острици, без �

западен бакнеж Црвеникаво Кафеава Чипка Предни Перики Човечка Коса Бран На Телото Чипка Предни Перики Човечка Коса за Црни Жени 5х5 Перики

DEN 2.33

5х5 инчи длабока разделба на косата со природна бебешка коса Еластично капаче, 2222, 5 инчи (просечна големи

Шипки Мониста Пенкало Коњско Око Нокти Дијамантски Накит Фанкаи Рамно Дно Профилиран Дијамант Кристално Декорација На Нокти Креативен

DEN 1.00

●Широка Употреба Може да се Користи ЗА Сам Занаети, Изработка На Накит, Футроли За Телефони, Картички За

Боја На фиба Ацетат Канџи За Коса Акрилни Вкрстени Шноли За Коса Додатоци За Коса Голема Големина Ајкула Клип Жена Барети Голем Клип

DEN 668.48

Фиба во француски стил : едноставна и дарежлива, може да ги задоволи вашите различни потреби Овој прекра

Цветен Игла Лак Лесен Луксузен Премиум Чувство Фиба 2023 Нов Лак Лесен Луксузен Премиум Клип За Коса Блескав Кристален Камен Ткаен Клип За

DEN 1257.60

?●Премиум Материјал●Го Тестиравме Клипот За Коса Со Тоа Што Поканивме Скоро 100 Луѓе Да Го Користат, На К

Директни Снопови Со Затворање 3 Снопови Со Затворање Снопови За Човечка Коса со Затворање на Чипка 4 € 4 HD 10a Бразилска Необработена

DEN 1.33

Човечки Снопови За Коса Материјал : 10а Снопови За Права Коса 100% Необработени Бразилски Снопови За Човеч�

Спа Лента За Миење Лице, 2 Парчиња Ленти За Шминка За Жени Девојки, Кадифени Сунѓерски Ленти За Миење Спа Јога Спортски Туш, Лента За Глава Тери

DEN 1.33

+ Премиум Мек Материјал : Оваа лента за глава е изработена од кадифен сунѓер и фротир Кадифената сунѓерс�

јувин 26 Инчен Откачен Директно Лента За Глава Перика За Жени, Јаки Директно Лента За Глава Перики Синтетички Лента За Глава Перика

DEN 335.84

● Перики Материјал● : Откачените Прави Перики се Изработени од Висококвалитетни Влакна Со Висока Темп�

ЛЕОЗА Омбре Конска Опашка Лабава Длабока Брановидна Опашка За Жени Продолжување На Конска Опашка Со Длабок Бран Темно Кафеава Опашка

DEN 2.00

Долгата Опашка За Коса Со Длабоки Бранови е изработена од увезени врвни синтетички влакна отпорни на то

Сензационална Предна Перика Од Чипка Бута-Природна Претходно Искубена Линија За Коса Рачно врзана ХД Проѕирна Чипка Длабока 5 Инчи Со Бебешка

DEN 650.56

Sensationnel buttalace lacefront бренд е познат по својата практично незабележлива hd чипка која беспрекорно се топи ка

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.