• Новак
Угостителство Мат Лажни Нокти Стилето Притиснете На Ноктите Чиста Боја Голи Розова Целосна Покривка Лажни Совети За Нокти За Жени И Девојки

Угостителство Мат Лажни Нокти Стилето Притиснете На Ноктите Чиста Боја Голи Розова Целосна Покривка Лажни Совети За Нокти За Жени И Девојки

Вреднување на стоката:
DEN 186.56

Пристапност
Во достапна форма

Лажните нокти се изработени од висококвалитетен еколошки материјал за СТОМАЧНИ МУСКУЛИ кој не е токсичен за вашето тело или вашите нокти,обезбедувајќи ви безбедно и удобно искуство Импресионирајте мат ноктите имаат 24 нокти и 12 различни големини, доаѓа со бесплатни налепници за нокти и мини датотека за нокти.Голи розова боја за избор. Зачудувачки лажни ноктите е совршен за многу прилики како свадба, партија,датира,матурска,празник Ноќта на Вештерките,Божиќ, Денот на Вљубените и било кој друг фестивал. Модниот совет за нокти е идеален подарок за вашиот љубовник,семејство,најдобра сестра,пријатели или само чувајте го за себе. Ако имате било какви проблеми во врска со ноктите,ве молиме слободно контактирајте не. €Карактеристики€Боја : Голи Розова Големина : 12 различни големини1.Издржлив и Издржлив.Материјалот е здрав и безопасен.Лажни нокти за повеќекратна употреба.Тенок, лесен и лесен за вклопување.Лажните нокти се одлични за салони за нокти и професионален специјалист за нокти.Но, исто така, убави совети за нокти за ученик на уметност за нокти или почетник ЗА самостојна уметност за нокти дома.Содржина на пакетот + 24 еез лажни нокти1 еез датотека за нокти1 еез леплива лента со двојно лице ● како да ја отстраните плочката за нокти} парчето за нокти може постојано да се користи со лепак, желе лепак, двострана паста и носење нокти. Негувателот може да го користи повеќе од една година или подолго.Лепилото може да падне самостојно по долго време. Може да се забрза со натопување во топла вода. Тоа е најбрзиот начин за отстранување со отстранувач на лепак или отстранувач на нокти : нанесете неколку кругови околу плочката за нокти, оставете ја течноста да навлезе во плочката за нокти, а потоа нежно откријте ја.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Калорија 1 поставена школка сина DIY девојки за декоративни декорациски декори шарм украси маникир монистра уметност мешани украси маникирки шик

DEN 1540.80

Закрпи за нокти можете да го забавувате времето за рачно изработена уметност за нокти со вашите пријате

Секси Гаќи За Жени Непослушен Курва Низок Половината Беспрекорна Долна Облека V-Назад Крст Крстот Фестонирам Намали Се Водат Гаќи

DEN 2.00

85% Полиамид, 15% спандекс Гаќи без меѓуножје За Жени,Секси Долна Облека За Жени Непослушни,Гаќички Без Меѓ

Christmasоидоми 6 стапки долг Божиќен надувување на еднорочното влечење со санки, Божиќен надувување со LED диоди со вградување, кренете надуени

DEN 0.67

Долга 6 стапки долга санкиннацртана со еднорог е со продолжен кабел, заземјен влогови, прицврстени јажи�

Постари влошки на коленото Постари пад на падот против судир на коленото ергономски дизајн еластично дишење удобно влошки на коленото

DEN 0.67

Заштита на коленото : Влошките на коленото обезбедуваат безбедносна заштита од падови и се идеални за с�

АТЕН СТ-862Д станица за Лемење Со Топол Воздух без Олово, 1000w 110v Станица За Преработка На Топол Воздух Со Интелигентен Дигитален Дисплеј За

DEN 2.33

АТЕН СТ862Д 1000в 110в антистатичка контролирана станица за лемење со пиштол со топол воздух, функцијата за �

3Д лак јазол на ноктите, 21 парчиња кристална пеперутка лак за лак за нокти 7 бои 3 различни дизајни смола за нокти со срцеви ригистони бисери

DEN 3.33

【Пакетот вклучува】 Во собата се вклучени 21 парчиња 3Д кристални нокти со уметност со 7 различни бои и 3 р

Комплет за безжични резервни фотоапарати Tadibrothers со камера со регистарски таблички | 7-инчен ретровизор | Агол на гледање широк 120

DEN 1406.40

Комплетен систем за резервни фотоапарати вклучува 7 инчен монитор на огледало и камера за безжична рег�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.