• Новак
Детето бебе девојче ромпер фустан со кардиган цветно црвено срце зајаче џемпер фустани деца велигденски фустан на Денот на вineубените

Детето бебе девојче ромпер фустан со кардиган цветно црвено срце зајаче џемпер фустани деца велигденски фустан на Денот на вineубените

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

100% полиестер Затворање на копчињата. Само миење на рацете. ✿✿ [Пакетот вклучува] фустан од Romper 1 PC, 1 п. ✿✿ [Различни дизајни на модели] Барате симпатична шема што се чини дека ги презема вашите гардероби на вашите мали девојчиња? Овој фустан за в Valentубените во Валентин е дефинитивно совршено вклопување со својата цврста боја низ топло убави нијанси на срце, цвет, зајаче, елементи на ленти на врвот на црвена и розова позадина. ✿✿ [Пријатен сет на фустани] ќе сакате да го разгледате подетално ова стилско бебе девојче Прво Велигденски облеки и црвена/ розова/ бела/ жолта кардиган затоа што е едноставно слоевит со шарм. Толку одлично парче од ромпер фустан, овој прекрасен фустан за девојчиња за девојчиња е сигурен дека ќе стане омилен во вашата колекција. ✿✿ [Различни прилики] Совршени за костум за в Valentубените, роденденска забава, Велигден, карневалска забава, забавен парк, детска градина, фантазија патувања, празници, претстави на фестивали, фестивали за танцување, училишно шоу, Бадник, уметнички фотосесии и други специјални прилики. ✿✿ [Забележете] Ве молиме, погледнете ја табелата со големина (особено бистата и должината) внимателно пред вашата нарачка. И бојата на фотографијата може да биде малку поразлична од вистинскиот производ заради прикажување на боја на различни монитори. Пакет вклучува : 1 парчиња фустан со ромпер + 1pc кардиганматеријал : памук со памук : краток ракав/ долг ракав, тркалезен врат, руфле, прекрасна принт, еластично отворање на нозете, затворање на предвремено/ затворање на копчињата, џебови : бебешки девојчиња : одлично за роденденска забава, торта за торта, празник, празник, празник, празник, празник, празник , одмор, семејно собирање, игра за играње, домашна облека или други прилики. Упатство за грижа : миење на рацете со ладна вода, виси на суво, без белило, железо на тивок оган. Ако имате какво било прашање за нашиот производ, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе одговориме Вие во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Океан капка мека плетена наметка за бебиња - подароци за крштевање за момчиња и девојчиња, памук, 4 парчиња крштевање христијански

DEN 1.67

100% памук Комплетен сет од 4 парчиња : Новороденче плетена наметка во која има Цитат за религиозно Писмо �

Маслиново ја сака јаболковата голема сестра сестра и сестрата открива маица за облека за девојчиња за девојчиња за бебиња и мали деца

DEN 2.67

100% памук Повлечете го затворањето Голема сестричка кошула Оваа симпатична голема сестра сестра и сест�

Grnshts бебе девојче Мојата прва облека за Денот на вineубените со долги ракави, ромпер, панталони со двојни панталони со 3 парчиња. Loveубовни

DEN 271.84

Мешавина од памук Повлечете го затворањето Само миење на рацете ? Материјал : Поставите за панталони за �

Деца деца мали деца девојки девојчиња карирани со ракави зимски цврсти палта јакна елек надворешна облека за деца момче елек капут

DEN 3.33

100% полиестер Затворање на копчињата Материјал : Направено од трајно најлонско надворешно и меко полнењ�

Бебе девојче облека за облека Девојче девојче сончогледна облека од ракав, кошула за ракави, цветни пантолони, сет зимска облека

DEN 460.64

Памук Повлечете го затворањето Само миење на рацете 3 парчиња дете мало девојче за излез за есен зима : 1 �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.