• Новак
Емилор Декоративен лимон бебешки бибови за девојче девојче што храни водоотпорни мали деца биб за јадење девојки кои хранат мали деца 1-3 години, 2 пакувања

Емилор Декоративен лимон бебешки бибови за девојче девојче што храни водоотпорни мали деца биб за јадење девојки кои хранат мали деца 1-3

Вреднување на стоката:
DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

Памук, полиестер Затворање на привремено. 【Меко помалку од 30 ℃ миење на топла вода; Не користете белило и други детергенти; не треба да се натопува долго време; не е суво чисто. 【Идеален подарок за деца】 : Симпатиите за бебиња со храна со храна може да се користат како крпа за крпи, биб, биб од ориз, секое бебешки биб со фаќач на храна се печати со прекрасен принт, тоа ќе ги натера вашите деца да сакаат да јадат. Совршено како подарок за роденден, новогодишен подарок, Божиќен подарок, подарок за одмор, подарок за Денот на благодарноста, велигденски подарок за вашето дете. Исто така е идеален подарок за момчиња и девојчиња, семејства кои веќе имаат деца. Памук, полиестер. Затворање на привремено. 【Меко помалку од 30 ℃ миење на топла вода; Не користете белило и други детергенти; не треба да се натопува долго време; не е суво чисто. 【Идеален подарок за деца】 : Симпатиите за бебиња со храна со храна може да се користат како крпа за крпи, биб, биб од ориз, секое бебешки биб со фаќач на храна се печати со прекрасен принт, тоа ќе ги натера вашите деца да сакаат да јадат. Совршено како подарок за роденден, новогодишен подарок, Божиќен подарок, подарок за одмор, подарок за Денот на благодарноста, велигденски подарок за вашето дете. Исто така е идеален подарок за момчиња и девојчиња, семејства кои веќе имаат деца. Бибс за хранење на емивор е погоден за момчиња, девојчиња 【спецификација】 * Големина : 13,5x11.6 Во * Материјал : 53% памук, 39% полиестер, 8% полиуретан * Стара (момчиња, девојчиња) * Печатење : Едовно печатење, грбот е фиксиран во бела функција】 * Идеална големина : 13.6in, специјално дизајниран за 1-3 години, погоден за момчиња и девојчиња, совршен за патување и дневна употреба. * Прилагодлива тока : 3 запира прилагодлива тока погодна за раст на бебето, може да се прилагоди по потреба, безбеден и удобен за носење, нема да го задуши вратот на бебето. * Висок квалитет на материјал : Направено од високо квалитетен материјал, мека и удобна, лесна и дише, пријателска со кожата, нема да ја иритира кожата на бебето и може да ја смири чувствителноста на кожата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ДОИТУЛ 3 Комплети 4 парчиња Четки За Шишиња За Бебиња Со Голема Брзина Блендер Четки За Чистење Со Долга Рачка Алатка За Нега На Здравје

DEN 2.67

Висечката дупка е дизајнирана да ја закачи на ѕид за практично складирање Тие се преносливи и можат лес�

Д-Р Браун Природен Проток® Ниво 2 Широк Врат Бебе Шише Силиконски брадавица &засилувач; Природен Проток® Ниво 2 Тесен Бебе Шише силиконски

DEN 623.52

Производ 1 : БРАДАВИЦА СО ШИРОК ВРАТ за ОДГЛЕДУВАЊЕ БЕБЕ Производ 1 : ШИШЕ ЗА БЕБИЊА ПРОТИВ КОЛИКА со брад�

Asixxxxix Бебе Засилувач Седиште, Преклопен Пренослив Бебе Засилувач Стол Со Отстранлив Послужавник Безбедносен Појас Патување Висок Стол Со

DEN 1483.20

①СЕВОЕДНО РЕШЕНИЕ без разлика Дали ви требаат засилувачки седишта во ресторан, стол во паркот или дури

ЧЕТКА За Чистење Слама ДОИТОЛ 2 парчиња Четка За Чистење Шишиња Четки За Шишиња За Бебиња Четки За Чаши Четки За Чаши Рачка Чистач

DEN 2.67

Оваа многу практична универзална четка се користи за чистење чаши, шишиња, чаши за чај, итн Виси дизајн, �

NA Храна Одделение Силиконски Детски Снек Чаши Падне Отпорни Преносни Двојно Уво Рачки Со Бебе Слама Чаши Силиконски Учење Пијалок Чаши

DEN 2.00

Изработен од мек силикон за заштита на нежната уста на бебињата, без пластика, без мирис и безбедна маши�

Бакар Вакум Изолирано Шише 22оз Хумористични Бебиња Стомаци Кои Очекуваат Мајки Открива Изреки Урнебесно Раѓање Потомци Стомаци Изјави

DEN 543.20

[20ОЗ ИЗОЛИРАНО ШИШЕ] Намалете ја пластиката за еднократна употреба со ова еколошко изолирано шише со во

Тодмами Бебешки Лажици Чинии За Бебиња Сад За Вшмукување Бебиња Со Лажица Вилушка Сад За Хранење Доенчиња Нелизгачка Вшмукувачка Чаша

DEN 1.67

1 Дозволете им на децата да научат да се јадат и да им донесат поголема погодност на мајките со овој комп�

Покривка за перница за бебешки медицински сестри, перница за доење за перница за доенчиња за доење на доењето, што може да се измие за

DEN 1.33

Материјал за миење Материјал : полиестер Корицата го опфаќа целиот дневник и лесно се става и се отстран

Тодмами Лактот Влошки 1пар Флексибилни Не-лизгање Деца Мрежа Бебе Тенки Доенчиња И Момчиња Рампа Одење Дише Покритие Туш Заштитник Лактот

DEN 1.33

Чешлани Памук И ЕВА сунѓер ПОДЛОГА ЗА ЛАКТОТ за БЕБЕМногу и дише, удобно за носење и издржливо ДЕТСКИ ЛА�

Четка За Чистење Шишиња За Бебиња На Д-Р Браун За Повеќекратна Употреба Со Држач За Вшмукување Чаша, Чистач И Чистач На Брадавици,

DEN 175.84

ЧЕТКА ЗА ШИШЕ ЗА БЕБИЊА Дизајниран за употреба со сите шишиња за бебиња На Др Браун со тесен И Широк Врат

2 Пакет Сплат Мат За Под Висок Стол &засилувач; Уметност &засилувач; Занаети &засилувач; Јадење Хаос, Водоотпорен Бебе Играње Анти-Лизга Висок

DEN 1176.96

Ултра Мека Површина И Против Лизгање Назад : нашата подлога за прскање е направена за да ги заштити ваши�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.