• Новак
Ладилен господар хибрид 1 Ерго гејминг стол 30-годишнината издание CMI-GCHYB1-BK30TH FT0111

Ладилен господар хибрид 1 Ерго гејминг стол 30-годишнината издание CMI-GCHYB1-BK30TH FT0111

Вреднување на стоката:
DEN 9119.84

Пристапност
Во достапна форма

FT0111 Јапонски овластен дистрибутер производ Нема гаранција Muscle Flex Mesh се протега на задниот дел со обликувана пена за ладење со висока густина. Тој е дише и удобно за долги периоди на време без да се грижи за затегнување на задниот дел, а лесниот, но сепак силен и истегнат материјал нежно одговара на сите форми и тегови на телото. Перницата на седиштата користи комерцијална технологија за ладно чувство на пена, која во голема мерка ја подобрува дишењето. Намалување на топлината со високо квалитетна обликувана пена делува како перница за прегрнување на телото за да ве одржува удобно на целиот ден да седите. Цврстата челична рамка и алуминиумската основа обезбедуваат издржливост и години на сигурна употреба дури и по продолжена употреба. Со функција за леење од 90-180 ° и прецизен цилиндер на гас од класа 4, овој производ е дизајниран со голема нега да се користи сам и да седи удобно. Интегрирани потпирачи за глава што можат да се прилагодат нагоре и надолу, 2Д лумбална поддршка за широк спектар на движење и 3Д потпирач за рака што работи во 3 насоки за поддршка на правилното држење на положбата на вашето тело. Гејминг стол кој комбинира удобност и стил. Овој високо функционален модел може да се користи и како канцелариски стол со целосна ергономска функционалност. Моделот на 30 -годишнината има специјални дизајни на предната и задниот дел од потпирачот за глава. Висина : 48,8 - 52,8 инчи (124 - 134бек Висина : 30,7 инчи (78 см) Ширина на задната страна : 21,3 инчи (54 см).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Џигер На глувчето Незабележлив-Двигател На Глувчето-Го Одржува Компјутерот Или Лаптопот Автоматски Да Работи Без Никаква Контрола, Погоден

DEN 320.00

100% НЕЗАБЕЛЕЖЛИВО : Двигателот На Глувчето може целосно да го имитира законот за движење на глувчето, да �

Лудиот Кац Автентичниот Р. А. Т. ПРО Х3 жичен Гејмерски Глушец - 16000dpi-3 Опции За Прстен За Лизгање На Тркала-со дополнителни додатоци-меморија

DEN 2.33

Функционалност со повеќе копчиња за максимална прецизност и контрола : тркало За Лизгање, Лев клик, Десе

3,5 мм Жичен Слушалки,Осветлени Компјутерски Слушалки За Жични Игри, Слушалки За Игри Компјутер Гејмер Стерео Слушалки СО Микрофон ЈАНГ1МН

DEN 256.00

Надградените прилагодливи прилагодливи греди за глава со мала тежина се лесни и не чувствителни на при�

К3 7.1 Жични Гејмерски Слушалки Со СЛУШАЛКИ ЗА Опкружувачки Звук СО МИКРОФОН ПРЕДВОДЕНА Од Светлина HD Микрофон, Приклучок И Репродукција,

DEN 400.00

Септпента бренд нуди различни електронски 3с производи како што се компјутери, Телевизори, мобилни теле

Игри На Среќа Предводена Подлога За Глувче Подлога За Задно Осветлување Гејмер Голема Компјутерска Подлога За Глувче Подлога За

DEN 244.80

●Единствена Предност ● Оваа подлога За гејмерски глушец се напојува СО USB кабел, има 9 бои, 12 режими на о�

Zijianzzj Анти-паѓање Контролер на допир зафаќа силиконски случај на ракави за ракави за ракави за залепеност за окулус потрага 2 контролер

DEN 3.33

Прецизно намалување на кожата гарантира дека сите вградени сензори се јасно регистрирани за контролор�

Aibote Mini 35 Копчиња Една Рака Механичка Тастатура И Глувчето Комбо, Нови Надградени V100 Игри Тастатура Со Шарени LED Позадинско Осветлување

DEN 1107.20

+Функција За Комбинација На FN + мултимедијални копчиња за функции : FN+F1 = музички плеер;FN+F2 = намалување на

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.