• Новак
Мебелот Мајаби влече копче за рачката, рачката на мебелот со црна кабинета, рачки за тркалезни фиоки, железнички рачки, рачка за кујна, хардвер за мебел за бања, цврс

Мебелот Мајаби влече копче за рачката, рачката на мебелот со црна кабинета, рачки за тркалезни фиоки, железнички рачки, рачка за кујна, хардвер

Вреднување на стоката:
DEN 1251.20

Пристапност
Во достапна форма

◆ Димензии : ширина 12мм, висина 20мм Ве молиме, измерете го вашиот кабинет внимателно и потоа утврдете ја потребната големина. ◆ Трајни и издржливи : Нашата црна рачка е изработена од алуминиумска легура, површината е мазна и деликатна, процес на оксидација, без 'рѓа, без избледување, убави и издржливи, најдобра за декорација, меката рака го покажува модерното чувство за мода. ◆ Завртки : Ние нудиме завртки M4 x 22 mm (0,87 инчи) кои се погодни за повеќето врати од кабинетот. Ако ви требаат подолги завртки, слободно контактирајте не. ◆ Лесна инсталација : Дупчиња дупки на местото каде што копчето треба да се инсталира според растојанието на дупката. Потоа, извршете ги завртките од задниот дел на таблата и затегнете ја рачката. Почитувани клиенти, ако ви требаат додатоци со посебна големина, испратете ни е -пошта. Имаме производствена работилница што може да ви обезбеди одлична услуга по продажбата. ◆ Димензии : ширина 12мм, висина 20мм. Ве молиме, измерете го вашиот кабинет внимателно и потоа утврдете ја потребната големина. ◆ Трајни и издржливи : Нашата црна рачка е изработена од алуминиумска легура, површината е мазна и деликатна, процес на оксидација, без 'рѓа, без избледување, убави и издржливи, најдобра за декорација, меката рака го покажува модерното чувство за мода. ◆ Завртки : Ние нудиме завртки M4 x 22 mm (0,87 инчи) кои се погодни за повеќето врати од кабинетот. Ако ви требаат подолги завртки, слободно контактирајте не. ◆ Лесна инсталација : Дупчиња дупки на местото каде што копчето треба да се инсталира според растојанието на дупката. Потоа, извршете ги завртките од задниот дел на таблата и затегнете ја рачката. Почитувани клиенти, ако ви требаат додатоци со посебна големина, испратете ни е -пошта. Имаме производствена работилница што може да ви обезбеди одлична услуга по продажбата. ◆ Рачките на кабинетите во европски стил додаваат шарм во секоја просторија, особено во тоалетите и шкафовите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Случај Компатибилен Со Поттикне 10-Та Генерација 2019, Паметна Крпа За Спиење За Автоматско Будење Хард Капак На Куќиштето Компатибилен

DEN 884.80

Компатибилни Модели нашите Кутии За Поттикнување одговараат на речиси сите Модели На Поттикнување Нај

Бомине Притиснете На Ноктите Бели Омбре Лажни Нокти Кратки Квадратни Сјајни Лажни Нокти Акрилни Нокти Со Целосна Покривка Совети

DEN 76.48

Краткиот лажен нокт е направен од висококвалитетен материјал, зелен пријателски еколошки, без токсичен

ДОИТОЛ Канти За Складирање Компири И Кромид За Оставата, Чајната Кујна, Комплет од 3 Контејнери за Складирање Храна За Складирање Компир, Кромид

DEN 782.24

?●Врвен Квалитет● : овој метален калај за складирање кујна е изработен од Челичен лим обложен Со Врвен �

Жици Божиќни Торби За Подароци Леопард-Кожа-Текстура Претставува Торби За Завиткување Божиќни Вреќи За Завиткување Подароци Торбички Средни

DEN 420.80

Изработен Од Висококвалитетен Еколошки Лен, Со Нежна И Едноставна Текстура Совршен За Помали До Средни

Свадбени Гостински Фустани За Жени Чипка Без Ракави Цветен Краток Фустан А-Линија Лелеав Фустан Елегантен Фустан За Коктел Фустан

DEN 2.67

Quzeration 85% Полиестер, 15% Spandex Отпорност на абење, Против брчки, Лесен За Сушење, Без Деформација Произведено

Облека Решетка За Сушење Алишта Монтирана На Ѕид Облека За Решетки За Сушење,Организатори На Организации За Перење Алишта И Фен За Преклопување

DEN 399.84

●Инсталација На Дупки За Дупчење 2 Методи●Методи 1 : Спојување 3 прачки долги 15 инчи = долги 46 инчи; Метод�

фарови фарови патнички странични фарови проектор за склопување предна светлина автомобилска светилка хром лхд фарови компатибилни со рено

DEN 3.00

фарови компатибилен со рено меган 1 1996 1997 1998 1999 рено сценско 1997 1998 1999 Производ : Фарови / ПриклучокNPlay Инс

Јокиве 2 Парчиња Држач За Визит-Картичка, Држач За Картички Со Голем Капацитет Чувајте Ја Картичката Уредна, Одлична За Канцеларија,

DEN 747.20

●ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ нашиот држач за картички е одличен за држете ги ВАШИТЕD карти, кредитни картички, карт�

Тервере Беа Безбедна Кутија Безбедна Дома 80 см Висока Канцеларија Со Една Врата Безбедност На Сите Челични Електронски Лозинки Безбедна Кутија

DEN 2224.00

Едноставен за ракување имајќи програмабилна дигитална тастатура со ЛЦДдисплеј,внатрешната основа е об

Случај За Поттикне Хартија бела 10-Та Генерација 2018, Поттикне Случај Со Водоотпорен Поттикне Хартија Е-Читач Случај, Е-Книга-Читач-Опфаќа

DEN 859.20

Ве молиме Имајте Предвид Дека Овој тенок случај одговара само на 6" Поттикне Хартија Бела (10Та Генерациј�

2003 03 Чеви Астро Безбедносен Појас Препорача Брз Автомобилски Знак, Метален Гаражен Знак, Ѕиден Декор, Гм Автомобилски Знак - 10х14 инчи

DEN 415.20

ДОМАШЕН ДЕКОР : Сосема нов знак за алуминиумски автомобил од 10" х 14" со заоблени агли Лесен за читање текс

Физиотрекс Физио Решенија Терапија Со Прсти Вежба За Држење На Прстите Во Метално Тело Долготрајна Опрема за Вежбање Со Прсти или Вежбач За

DEN 191.84

Физио решенија прстот терапија прст зафат вежба Доаѓа во опрема за метално тело Совршен за вежбање со п�

Вестбај 4 Нивоа Полица Торта Поп Штанд +4 Нивоа Премиум Држач За Кекси-Акрилна Кула За Кекси Дисплеј - Кади Бар Партија Декор-Акрилен

DEN 1257.60

Совршен Избор : Барате начин да ја прикажете вашата стока на модерен и елегантен начин што ќе ги задржи к

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.