• Новак
Замена на капаците за вентили со автомобилски гуми 4 парчиња, капаци за капаци на воздушниот вентил за замена за Mitsubishi Eclipse Spajero Pajero Sport Enteavor ASX Серија Сите модели на т

Замена на капаците за вентили со автомобилски гуми 4 парчиња, капаци за капаци на воздушниот вентил за замена за Mitsubishi Eclipse

Вреднување на стоката:
DEN 1137.60

Пристапност
Во достапна форма

Нов дизајн : Нови бои и персонализиран дизајн, покажувајќи го вашиот благороден квалитет, не само подобро да го заштитите вашиот автомобил, туку и ја зголемуваат убавината на вашиот автомобил Материјал со висок квалитет : Направено од високо квалитетна легура на цинк, отпорна на корозија, издржлива, убава и персонализирана, 4 парчиња за секој сет. Дизајн на анти -адхезија : Капчињата за воздушни капаци на матични капаци на вентилот на гумите имаат метална обвивка и пластични инсерти за да се спречи корозија на стеблото на вентилот, особено во влажни/ладни области. Применливи модели : Применливо за многу модели, автомобили, SUV, мотоцикли, велосипеди и други возила. [Услуга] Ве молиме контактирајте со нас кога клиентите ќе наидат на какви било проблеми во процесот на употреба. Ние ќе ви обезбедиме задоволителни решенија за да ви донесеме подобро искуство за купување. Ви благодариме за поддршката и ви посакувам среќно искуство за купување!. Нов дизајн : Нови бои и персонализиран дизајн, покажувајќи го вашиот благороден квалитет, не само подобро да го заштитите вашиот автомобил, туку и ја зголемуваат убавината на вашиот автомобил. Материјал со висок квалитет : Направено од високо квалитетна легура на цинк, отпорна на корозија, издржлива, убава и персонализирана, 4 парчиња за секој сет.

Главните карактеристики

Избор на клиент

X Autohaux бакар најлон 10см 4 гума вентил за поврзување на цевките за прицврстување на цевката за надувување на инфреторот на компресорот

DEN 0.67

Цврста конструкција, преносни гуми за гуми за полнење гума, за велосипед, мотор, автомобил, итн Стандард�

BBGS 2PCS преклопна табла за влечење на автомобили, автоматска итна виткање на гуми за влечење на гуми, патеки за спасување на гуми за спасување,

DEN 0.67

Материјал со висок квалитет : Направен од пластичен полиетилен материјал со висока јачина, производот е

X Autohaux Car 1/4 NPT затворен проток гума Чак гума на воздухот за воздушна млазница за гуми на вдувот на надувување компресор за компресор

DEN 329.60

Топката Чак ќе го исклучи протокот на воздух кога не се допира на стеблото на вентилот Топката Чак одгов

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.