• Новак
Чадор на шофершајбната на шофершајбната на шофершајбната на автомобилот-1 со отворање, преклопливи блокови УВ зраци заштитник на сонце, чадор за заштита од лето за

Чадор на шофершајбната на шофершајбната на шофершајбната на автомобилот-1 со отворање, преклопливи блокови УВ зраци заштитник

Вреднување на стоката:
DEN 255.84

Пристапност
Во достапна форма

Големина : Визирот на шофершајбната со мерки за дизајн на отворање 31 "x 55" и одговара на повеќето возила Тоа е задолжително за сенка на автомобили. Брзо засенчете го сонцето за да ја расипете топлината за да го одржите автомобилот ладен. Брза дисипација на топлина : Овој стакло на шофершајбната во стилот на чадор е обложен со лепак од титаниум сребрен, кој може да ги одразува ултравиолетовите зраци на Сонцето и да изолира зрачење на топлина. Мулти-слојниот дизајн на топлинска изолација може да му помогне на автомобилот брзо да ја расипе топлината. Поддршка и стабилност : Ребрата се поддржани од 10 стабилни челични шипки, што ги прави многу силни. Рачката на чадорот е изработена од замрзнат површински слој, што може да спречи лизгање и да го направи постабилно за поддршка. Заштитна функција : Ако не постојат мерки за заштита на сонце, деловите од автомобили ќе бидат оштетени во временски услови со висока температура, така што висококвалитетниот чадор за заштита на сонцето е додаток што мора да има за loversубителите на автомобили. Може да блокира светлина од влегување во автомобилот и подобро да го заштити вашиот автомобил. Леснотија на користење : Овој стакло на шофершајбната во стил на чадор во стил на шофершајбната работи на ист начин како и обичниот чадор и брзо се отвора и се склопува. Може да се чува директно во кутијата за ракавици за автомобили по преклопувањето. Големина : Визирот на шофершајбната со мерки за дизајн на отворање 31 "x 55" и одговара на повеќето возила. Тоа е задолжително за сенка на автомобили. Брзо засенчете го сонцето за да ја расипете топлината за да го одржите автомобилот ладен. Брза дисипација на топлина : Овој стакло на шофершајбната во стилот на чадор е обложен со лепак од титаниум сребрен, кој може да ги одразува ултравиолетовите зраци на Сонцето и да изолира зрачење на топлина. Мулти-слојниот дизајн на топлинска изолација може да му помогне на автомобилот брзо да ја расипе топлината.

Главните карактеристики

Избор на клиент

12 решетки за срцев нокти, 3Д холографски срцев облик на нокти, сјајни снегулки Мулти бои срцеви нокти Декларации за декорација на ноктите

DEN 111.84

Пакетот вклучува : ќе добиете 12 мрежи различни бои 3 D срцеви сјајни сјајни снегулки, секоја боја на loveубо

Чијои Контрола На Стомакот Тример За Тренер За Половината За Машки Појас За Тример За Половината Што Дише, Лента За Слабеење На Половината Со

DEN 1.00

ЕФЕКТ НА САУНА : ткаенината ќе направи да се чувствувате како во сауна, бидејќи лентата за тример за поло

каху Во Движење Парфем Атомизатор Шише Приврзок ТСА Одобрени Мини Преносни Полнење Шише Спреј Патување Големина Унисекс Симпатична Парфем

DEN 2.33

€®СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН : овој корисен привезок за шишиња со парфеми дизајниран од Kaahoo за да ви помогне да г

Камуфлажа за маскирна тенџере со држачи за држачи од 2, памучни јаже со отпорни на топлина, тркалезни сили за топли садови, тенџере, чинија, чајник,

DEN 726.40

【Големина】 2 држачи за тенџере со компјутери, дијаметар : 7,09 инчи / 18 см; 9,45 инчи / 24 см Совршено за постав�

Телескоп, Двоглед, Телескоп За Почетници, мал Телескоп монокуларен Мобилен Телефон Со Висока Резолуција Со Висока Моќност Фотографија

DEN 363.20

Професионален Двоглед дизајниран за активности на отворено, како што се качување, пешачење, возење, гле�

Nail Art PU кожа мека перница за рака 3 Високо водоотпорна отстранлива уметност за нокти подлога за потпирачи за потпирачи за нокти за

DEN 1361.60

Прилагодлива висина : Перницата за нокти може да се користи за маникир и педикир, има 3 височини за да се �

LXDZXY тапани, антички вертикално единечен ладен басен тапа чиста бронза ротирачка континентална гроздобер миење раце за миење садови тапа

DEN 8935.52

Абсорбента со петслојни меурчиња, водата од одлив е нежна, не прска и заштедува вода Вакуумски вакуумск�

Панк кожен каросерија за суспензии на долна облека за долна облека за готвење на вештерките, додатоци за ланец на вештерки за жени и девојчиња

DEN 1097.60

Увезени ❤Quality Кожен материјал : Појасниот појас на половината на телото е изработен од мека кожа со квал

Дореио 5w Нисконапонски Пејзажни Патеки Со Конектори 12v Надворешно Осветлување НА ПЕЈЗАЖОТ LED Светла За Патеки Со Столбови Жичен IP65

DEN 0.67

●Уникатен и Украсен●Светлината На Нисконапонската Патека со уникатен изглед Дизајнот на внатрешниот

Притиснете На Ноктите Квадратни Лажни Нокти Кратки француски холографски Шарени Цветни Крави Бел Дизајн На Нокти Ситни Нокти Од Ковчег

DEN 111.84

Quette Краток Дизајн На Нокти Que 24 Парчиња симпатични лажни нокти во 12 различни големини во едно пакување С�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.