• Новак
Сензор за притисок на гумите Zhenzu 40700-1AA0D 407001AA0D , TPMS Relern Tooln

Сензор за притисок на гумите Zhenzu 40700-1AA0D 407001AA0D , TPMS Relern Tooln

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

【Сензор за притисок на гумите】 Број на дел : 40700-1 AA0 D 407001 AA0 D 【Високо-технолошки чипови】 Овој TPMS сензор е изработен од високо-технолошки паметен чип. Наменети за поточни податоци, побрз одговор и поефикасен пренос на податоци. За да се избегнат ризиците предизвикани од притисокот на гумите. Гуми, како што се триење на гуми, испакнатост на гумите, прекумерен притисок на гумите, итн. 【Цврста сигурност】 Нашиот сензор за TPMS е со автомобили со години и го издвојува тестот на времето. Овој сензор TPMS работи со висока чувствителност и прецизност за да се обезбеди безбедност на вашето возило. 【Квалитет】 : Сензорите за притисок на гумите се изработени од премиум пластична и метална, силна, не е лесна за старост и отпорен на абразија, ист процес како оригинална опрема за да се обезбеди сигурност, трајност и безбедност на TPMS. ? Гаранција : 2 -годишна гаранција. Сите сензори за монитор на притисок на воздухот се широко тестирани за време на производството за да се обезбеди квалитет, сигурност и најмногу од сè ,. 【Сензор за притисок на гумите】 Број на дел : 40700-1 AA0 D 407001 AA0 D. 【Високо-технолошки чипови】 Овој TPMS сензор е изработен од високо-технолошки паметен чип. Наменети за поточни податоци, побрз одговор и поефикасен пренос на податоци. За да се избегнат ризиците предизвикани од притисокот на гумите. Гуми, како што се триење на гуми, испакнатост на гумите, прекумерен притисок на гумите, итн. 【Цврста сигурност】 Нашиот сензор за TPMS е со автомобили со години и го издвојува тестот на времето. Овој сензор TPMS работи со висока чувствителност и прецизност за да се обезбеди безбедност на вашето возило.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Заменете го црниот 0216 пајак банџи камион за снежни гуми за затегнувач на затегнувач, применливо за патнички автомобили и лесни камиони.set

DEN 2.33

[Големина] : Дел 0216 има целосен дијаметар од 15 "FITS работи најдобро со дијаметар на раб, кои се движат од 12"

Tasker Automatic Automatic 12V преносен компресор на воздухот, мал инфлатор за електрични туристички гуми со висок притисок за автомобили - автоматски

DEN 2.33

Погодно : На 6,5 "од 10", компресорот на воздухот Такер е мал и лесен за носење без замор Вклучете директно в�

4PCS 20 -инчен центар за центри компатибилни за Tesla Model y Whell Заштита на центри за капаци на капакот на капакот на возилото, надворешното

DEN 217.60

Се вклопува многу доброcompatile за моделот Tesla Y Направен од еколошки материјал ABS, силна цврстина, отпорна н

Чорапи за снег гуми за автомобилски зимски мраз влечење Безбедно возење за пикап за автомобили SUV Дополнителни издржливи снежни ланци

DEN 918.40

⏱ ???? ???????? ???? ???? ?????? ? ???????? ???????? : Развиен за кратко и далечина возење на снежни и ледени асфалтни патишта �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.