• Новак
La Sportiva Mens Ultra Raptor II чевли за трчање

La Sportiva Mens Ultra Raptor II чевли за трчање

Вреднување на стоката:
DEN 1552.80

Пристапност
Во достапна форма

Гума ѓон Кориснички профил - Идеален за тркачи и планинари од светлина кои ја тргнуваат својата авантура надвор од патот, сепак може да наидат на предизвикувачки патеки и сакаат баланс на заштита, стабилност и влечење. Тежина : 355 g / 12,5 мл по чевли. Високо дише - ткаенините со високо ткаење Airmesh ги одржуваат нозете ладни во топли денови, но сепак нуди отпорност на абразија против остри предмети за патеки. Микрофибер ткаенината на Mudguard на долниот раб на чевлите ја одржува калта кога се качува со локва. Големина и вклопување : работи мали. Мали или нормални стапала - купете 1/2 големина нагоре. Големи стапала - купете 1 големина нагоре. Достапно и во редовни (Д) и широки (Е) ширина. Корисниците кои пешачат на долги растојанија, користат дебели чорапи или се нови во Ла Спортива, може да сметаат за додаток 1/2 нагоре. Сигурен зафат - Фриксион XF 2.0 надворешна плоча со системот за сопирање на удар обезбедува одлична влечење и стабилност на кој било вид на терен. Образложената компресија Ева Мидал апсорбира шок и обезбедува изобилство на амортизирање. Rockguard за издржливост го штити FFEET од остри карпи. Поддршка за нозе и глужд - Засилена пета за петици обезбедува тркачи за стабилност и ултралејт ранец кои имаат потреба од високи километражни денови на груби и карпести патеки.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Зимска есенска 3Д машка тренерка за манжетни панталони за печатење на орел се поставува харајуку облека, обични џемпери за џемпери,

DEN 1.67

100% полиестер Материјал : Направено од висококвалитетни ткаенини, меки и еластични, удобни и пријателски

Снимка за скриншот Менс Урбан хип хоп Премиум патека јакна - тенок фит страна на спортска облека урбана облека улична облека на врвот

DEN 495.84

Полиестерска обвивка Затворање на патент Само миење на рацете Полиестерска обвивка Затворање на патен�

Умејски машки дуксери модни пол-точка, атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски дуксери со целосна зимска маичка со долги ракави

DEN 159.84

Дулкови за машки машки модни дуксери и маички за џемпери ? Најдобри подароци за мажи / сопруг / татковци /

Череп капаче за мажите ох-io државно знаме Слауни бени капи Грава лесна тежина цела сезона плетена топла капи капа за мека капа за унисекс капа

DEN 0.33

100% полиестер Еластично затворање Само миење на рацете Cap Супериорен квалитет на гравчето на Beanie】Оваа т�

Фудбалските чевли за машки фудбалски чевли со лиаоли ги креваат високиот фудбалски чизми за дишење на атлетски фудбалски патики за обука на

DEN 719.84

Гума ѓонTPU StudsТранспарентен аранжман за студенти поддржува експлозивно забрзување и вртења со голема б�

Љубовни менс 3д Резервоар За Печатење Врвни Летни Лежерни Новини Полиестерски Тренинзи За Вежбање Во Теретана Бодибилдинг Резервоари

DEN 2.67

100% Полиестер Повлечете го затворањето Најнови 3д печатени графички резервоари со живописни трајни бои..

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.