• Новак
Переис - замена 3,6ft USB кабел за полнење за PS4 PlayStation 4 Контролер - Црно-

Переис - замена 3,6ft USB кабел за полнење за PS4 PlayStation 4 Контролер - Црно-

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

100% сосема нов и висок квалитет Електронски алатки, паметни електронски уреди, електронски компоненти вклучуваат : конвертори, кабли за податоци, кутии за складирање на батерии, микрофон, слушалки, микрофони, адаптер за леќи, паметни часовници. Одличен квалитет, брза испорака, едноставна продажба. Ние вложуваме максимални напори да им обезбедиме на клиентите задоволителна услуга. 90% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 15-25 дена. Должина на кабелот : приближно.1 MCable Type : USB Cable USB 2.0 Color : Blackit е исто така компатибилен со сите уреди кои користат микро-USB кабелска вредност : 1 PCSpackage CONS : 1 x USB каблтеноте : Снимање на светлина и различни прикази може да предизвикаат боја на предметот во предметот Сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3см.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кожата на mothyskins Компатибилна Со Sony PS4 Pro Конзола-Пари И Ф ' Стаци | Заштитни, Издржливи И Уникатни Винил Налепници За обвивка | Лесни

DEN 147.04

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот уникатен стил со Моќни Кожи за Вашата Про Конзола Sony PS4! Не ви с�

Ладилник за процесорот, точни степени професионални чипсети Конзола за игри на процесорот Флексибилен за PS4 1200 додаток за конзола

DEN 3.33

Специјално дизајнирана за конзола за игри PS4, совршена за вашата стара скршена Точните нивоа и интерфеј�

Пренослива Безжична Станица За Полнач За Контролер На Игри, Држач За Двојно Полнење ЗА Ps5 Конзола За Игри Од Типот C Со Двојно Полнење,

DEN 1539.20

БРЗО ПОЛНЕЊЕ : ова за станицата ЗА полнење НА КОНТРОЛОРОТ PS5 наплаќа два ЗА контролорите PS5 во ИСТО време

Дизајн на глава на глава официјално лиценцирана Grace Illustration Cow Art Mix Vinyl налепница за игри на кожата, копирање на дексајт, компатибилен

DEN 1.33

Дизајн на главни случаи официјално лиценциран производ за илустрација на Грејс Ултратенка и супер лесн

Држач За Дисплеј За полнење Компатибилен СО PS5 VR, Вертикален Држач Со Вентилатор За Ладење Компатибилен СО Ps5 DE/UHD Станица За Полнач За Складирање

DEN 639.84

СеВоЕдно Вертикален Држач : оваа станица за полнач на контролорот е специјално дизајнирана ЗА PS5 Дигита�

Црвена лубеница Смешна налепница Заштитник на кожата Целосно печатење Тенок декларативни капаци за конзола PS-4 SLIM/PS-4 PRO и 2 контролер

DEN 3.00

ПВЦ Направени во САД или увезени Тенок налепницаУлтра тенкиот целосен сет на декорации на кожата се дос

Хиперкс Облак-Официјална Плејстејшн Лиценцирана Гејмерска Слушалка ЗА PS4 СО Аудио Контрола Во Линија, Микрофон За Поништување На Бучава Што

DEN 1.67

Официјално лиценциран За Play Station; тестиран и одобрен од Sony 5мм приклучок кој ви овозможува полесно Да Ги �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.