• Новак
3Д печатач, стабилен 3Д печатач со голема точност, Ender3s за Ender3

3Д печатач, стабилен 3Д печатач со голема точност, Ender3s за Ender3

Вреднување на стоката:
DEN 1563.20

Пристапност
Во достапна форма

Со висок квалитет, производот е многу добар избор за купување Совршената големина на печатење може да ги задоволи вашите општи потреби, поприфатлива од печатачите со голема големина. За структурата Ender3/3 S 3Д печатачот има многу стабилно дизајнирање на структурата без да влијае на точноста на печатењето. Печатачот е прикажан со печатење со висока размена, мазна површина, прекрасен стандард за изглед. Печатачот се карактеризира со здрав изглед и стабилна изведба. Со висок квалитет, производот е многу добар избор за купување. Совршената големина на печатење може да ги задоволи вашите општи потреби, поприфатлива од печатачите со голема големина. За структурата Ender3/3 S 3Д печатачот има многу стабилно дизајнирање на структурата без да влијае на точноста на печатењето. Печатачот е прикажан со печатење со висока размена, мазна површина, прекрасен стандард за изглед. Печатачот се карактеризира со здрав изглед и стабилна изведба. За структурата Ender3/3 S 3Д печатачот има многу стабилно дизајнирање на структурата без да влијае на точноста на печатење2. Совршената големина на печатење може да ги задоволи вашите општи потреби, поприфатлива од печатачите со голема големина. Печатачот е прикажан со печатење со висока размена, мазна површина, прекрасен стандард за изглед. Со висок квалитет, производот е многу добар избор за купување. Печатачот се карактеризира со здрав изглед и стабилна изведба.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Охараз Лусит Мезуза, покритие, 12 см траен чист акрилик, со затворени иглички со затворен заден дел, го одржува безбедно скролување,

DEN 1.67

Издржлив и изграден за да трае изработен од високо квалитетен акрилен материјал што не само што ќе го по

Дизајн Скинц Шкрилец Црни Ситни Срца Во Срцата-Комплет За Винилна Обвивка Со Налепници За Кожа Компатибилен Со Чашите За Ладилници

DEN 0.33

Додадете свој уникатен стил на Вашиот Ладилник Јети со нашите комплети за кожа на целото тело! Со Design Skinz

ГФДФД Зелена Решетка За Садови - Мултифункционална Кутија За Чување Кујнски Садови Решетка За Стапчиња За Јадење Дренажна Решетка За Сушење

DEN 3.33

Интегрирана решетка за прибор за јадење : посебен простор за складирање за складирање прибор за јадење �

Тауфе Клешти Стегање Алатка Стегање Клешта Жица Стриптизета Машина Стегач Стегач Прислушкувач Четириаголник Цевка Чизма Терминал

DEN 1499.20

✪Зафатите обезбедуваат дополнителна удобност и го намалуваат заморот на рацете ▸Целокупна термичка о

Хомојојо Домашна Декорација Украси За Послужавник Од Сончоглед Поставени Фарма Дрвени Летни Нивоа Знаци За Послужавник Дрвена Мушка

DEN 2.33

Украси за послужавник Со нивоа на сончоглед Поставени Фарма Дрвени Летни Нивоа На Послужавник Знаци Др�

Bonsicoky 2 парчиња куки за месо за месар, 7 инчи не'рѓосувачки челик Т во облик на месар куки за месарница, продавница за риби, ресторан

DEN 175.84

Забелешка Куката е многу остра и треба да се чува надвор од дофатот на деца за да се спречи повреда Издр�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.