• Новак
Outlet Laiyuhua ги опфаќа Бебето за докажување (12 & 24 пакет) Стабилен заштитник на електричен приклучок | Покриени пластични излезни пластични места за безбедност на дец?

Outlet Laiyuhua ги опфаќа Бебето за докажување (12 & 24 пакет) Стабилен заштитник на електричен приклучок | Покриени пластични

Вреднување на стоката:
DEN 239.68

Пристапност
Во достапна форма

Достапно пакување : 12 или 24 приклучоци за електрични места за САД Апсолутно дизајн на обложување на деца : Користете го нашиот премија за покритие за бебиња за бебиња за да го заштитите вашиот излез и семејството. Покривот на wallидот е едноставен начин да ги спречите децата да не допираат или да се обидат да вметнат предмети во електрични места. Ги штити вашите деца од шок и спречува кратки кола. Обвинение за отровно покритие од Laiyuhua : За разлика од другите капаци на електричен излез што може лесно да се отстрани од децата, нашата е дизајнирана да биде тешко за да се отстранат децата. Поради тенки кружни рабови на капакот на излезот на електрична енергија, децата нема да можат сами да го извлечат. Лесно инсталирање : Не мора да бидете експерт за да го инсталирате нашиот капаци за излез на бебето! Сè што треба да направите е да го вметнете капакот на приклучокот во неискористениот излез и добро да одите!. Брзо како Plug & Play : Едно парче дизајн на пластичниот излез ги опфаќа приклучоците лесно и цврсто се вклопува. Достапно пакување : 12 или 24 приклучоци за електрични места за САД. Апсолутно дизајн на обложување на деца : Користете го нашиот премија за покритие за бебиња за бебиња за да го заштитите вашиот излез и семејството. Покривот на wallидот е едноставен начин да ги спречите децата да не допираат или да се обидат да вметнат предмети во електрични места. Ги штити вашите деца од шок и спречува кратки кола. Обвинение за отровно покритие од Laiyuhua : За разлика од другите капаци на електричен излез што може лесно да се отстрани од децата, нашата е дизајнирана да биде тешко за да се отстранат децата. Поради тенки кружни рабови на капакот на излезот на електрична енергија, децата нема да можат сами да го извлечат. Лесно инсталирање : Не мора да бидете експерт за да го инсталирате нашиот капаци за излез на бебето! Сè што треба да направите е да го вметнете капакот на приклучокот во неискористениот излез и добро да одите!. Брзо како Plug & Play : Едно парче дизајн на пластичниот излез ги опфаќа приклучоците лесно и цврсто се вклопува. Внимание Мами и татковци! - Барате збир на капаци на излез за деца? - Потребна ви е вредност на капаци на штекери што ќе ви помогнат да го искористите вашиот дом? - Дали сакате да го минимизирате ризикот од електрични места додека вашиот Rascal го истражува вашиот дом? Крајниот електричен приклучок за безбедност на бебето опфаќа 12 или 24 пакувања ве прават мир на умот! - Брзо безбедно и лесно : ќе можете да го поставите капакот на излезот за бебиња во секунди - цврсти и тесни : за разлика од другите лабави и изнемоштени капаци на приклучокот, нашиот заштитник на приклучокот се вклопува цврсто и издржлив - компактен : тенкиот дизајн го прави скоро невозможен за Децата да го извлечат излезното покритие - Безбедносни материјали : Нашите излезни капаци за деца се изработени од нетоксичен материјал со електрични изолациски својства - избегнувајте да губите : ако ви требаат само неколку капаци на места за да го искористат вашиот дом, зошто да изберете повеќе пакувања од нив отколку што вие треба? - Ние нудиме 2 различни пакувања за да можете да ја спречите детската соба и да ставите крај на отпадот - среќни мајки и посреќни бебиња : поминете помалку време во загриженост и поквалитетно време со вашите деца да знаете дека вашиот мал истражувач е повеќе заштитен! Specifications - Suitable for : American power outlet - Package : 12 or 24 pack of child safety outlet covers - Material : hard insulating plastic - Size : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Angoily 50 парчиња пакување одбивање црн мебел за заштита на мебел мебел за мебел мебел за завиткување за движење на мебел агол чувари мебел

DEN 1558.40

Заштитник на картонски аголАголен заштитник за испорака на аголни штитници за заштита на агол Аголни з�

Обвивки на приклучокот за излез 24 пакувања, заштитник на приклучокот за шише со парфеми, пластични приклучоци со 2-погрозени за електрични

DEN 2.67

пластика Заштита Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика Брз и лесен на

Панда излез опфаќа декоративни приклучоци за приклучок за бебиња 24 пакувања, приклучоци за безбедност на бебиња опфаќаат приклучоци

DEN 239.68

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

4 Комплети Магнетни Брави На Кабинетот Клучеви За Заштита На Бебиња За Деца Клучеви За Замена На Магнетни Фиоки Универзален Магнетски Клуч

DEN 0.67

Што Ќе Добиете : пакетот доаѓа со 4 парчиња клуч за магнетни брави и 4 парчиња соодветни држачи, обилни ко�

МОМФЕИ Симпатична 3 Чекори Миленичиња Куче Скалило-Отстранлив Капак За Кучиња И Мачки, Отпорен На Лизгање, Висок Кревет Во Кафеава Боја,

DEN 3.33

?●Нема Повеќе Стрес : Овие скали за миленичиња во 3 чекори се совршени за кучиња и мачки со артритична бо�

Заштитник на аголот за бебе - чисти заштитници на аголот, мебел Аголен чувар и безбедносни браници за безбедност - браник за доказ за бебиња

DEN 238.08

【Безбедност овластен заштитник на аголот】 : Овој производ треба да се користи под надзор на возрасни з�

Outlet Laiyuhua ги опфаќа Бебето за докажување 24 пакувачки заштитник на електричен приклучок | Покриени пластични излезни пластични места за

DEN 174.40

Достапно пакување : 12 или 24 приклучоци за електрични места за САД Апсолутно дизајн на обложување на деца

Монитор за капацитет на батеријата, компактен мониторинг во реално време, литиум јонска батерија Монитор на жолто осветлување за RV

DEN 1.33

Следење на реално време : Овој монитор на батеријата го следи капацитетот на батеријата и статусот на на

Обвинети за борба против оган во вода за тупаница опфаќа 12 пакувања - капаци за приклучок за безбедност на бебиња - трајни и стабилни - Дете

DEN 1.33

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Outlet Laiyuhua ги опфаќа Бебето за бебиња 12 пакувачки заштитник на електричен приклучок | Покриени пластични излезни пластични места за

DEN 127.84

Достапно пакување : 12 или 24 приклучоци за електрични места за САД Апсолутно дизајн на обложување на деца

Заштитник на агол од 20 парчиња за бебе, мебел за мебел за безбедност, безбедност на децата агол перница со акрилно лепило, чисти браници

DEN 169.44

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Загради за безбедност на Кисангел 1 парчиња за додаток за додаток на судир на рака, доказ за дома, држач за вратата на вратата на вратата за

DEN 148.80

силикон Носител на стоп на вратата : Направено од премиум здрав материјал, безбеден и уверен Креативна з

Заштитник на агли за деца, абсорбента мебел Абсорбента мебел чувари, високо отпорно докажување на дете, заштитник на остриот агол

DEN 1153.76

Висока еластичност : Аголниот заштитник е многу еластичен и не е тврд, што може ефикасно да го ублажи суд

Покрив за електричен приклучок Toddmomy 20 парчиња пластични излезни опфаќа европски приклучоци за приклучоци за безбедност на безбедносни капаци

DEN 1.67

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Зеродеко шампон капа за када додатоци Детска капи за бебиња додатоци за бања за коса за миење капа за мали деца, новороденче туш капа, дете,

DEN 153.44

PP и TPE Капа за бања за мали деца : Усвојување на премиум PP и TPE материјал, издржлив и силен и безбеден Бебе �

Електрични продавници за лекување 10 парчиња пластични излезни опфаќа електрични приклучоци за заштити на излез за излез на куќи за приклучок

DEN 0.33

Апс Обвивки на приклучокот за излез дизајнирани да бидат тешко за децата да ги отстранат, безбедни и сиг

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.