• Новак
Адаптер Marg AC за JVC Camcorder GR-SXM930 GR-SXM930U GR-SXM930US кабел за напојување

Адаптер Marg AC за JVC Camcorder GR-SXM930 GR-SXM930U GR-SXM930US кабел за напојување

Вреднување на стоката:
DEN 1547.20

Пристапност
Во достапна форма

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focus on producing high quality power adapters, No noise, low temperature operation, no spontaneous combustion, Нема експлозија, без опасност од пожар, не обезбедува стабилен исход 【Спецификации】 : Влезен опсег на напон во светот : 100-240 V 50/60 Hz. Најдобра услуга за клиенти】 : Ние нудиме гаранција за враќање на целосните пари за да се постават. Покрај тоа, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку тој стане неисправен. 24-часовна услуга за клиенти. Совети : Можете да притиснете [Ctrl + F] за да го пребарувате вашиот модел на лаптоп. 【Сигурност】 : Сите наши линии на производи се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење за наредните години. Ние гарантираме дека нашите производи ќе го наплатат вашиот уред ефикасно како оригиналниот полнач или која било друга замена. Адаптер Marg AC за JVC Camcorder GR-SXM930 GR-SXM930 U GR-SXM930 US кабел за напојување. 【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focus on producing high quality power adapters, No noise, low temperature operation, no spontaneous combustion, Нема експлозија, без опасност од пожар, не обезбедува стабилен исход. 【Спецификации】 : Влезен опсег на напон во светот : 100-240 V 50/60 Hz. Најдобра услуга за клиенти】 : Ние нудиме гаранција за враќање на целосните пари за да се постават. Покрај тоа, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку тој стане неисправен.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Манифо аметист смола кристал нишало 6 фацетирана точка на жаризниот камен на точката реики лекување на пакети за нишалки со 9 мини кристали

DEN 143.84

Пакет 2 артикли : Аметист смола кристална нишало 6 фацетирана точка на камења од точки реики лекување на

Магнетна терапија бакарна магнетна масонска нараквици за мажи за олеснување на болката во жените за здравствен анти -замор на артритис Ц.

DEN 993.60

Чист бакар 100% хипоалергичен, олово и никел без никел, изработени од цврсти бакарни и врвни техники што с

Доитул Електрични Рачни Грејачи Плишано Шише Со Топла Вода Силиконска Вреќа Со Топла Вода За Деца Возрасни Зимски Подарок За Потопла Рака

DEN 1.67

Пренослива Вреќа Со Топла Вода има широк спектар на употреба и е погодна за дома, училиште, канцеларија �

Природен црн рутилизиран кварц приврзок црн рутилитиран кристален камен накит за жени мажи заздравувајќи подарок 20x15x10mm монистра

DEN 0.67

Камен тип : Природен црна рутилитиран кварц приврзок Големина на приврзок : 20x15x10mm Тежина : 5,4 грам црни ру

Реге музички пулс срцев ритам Пу кожа пепелници за пушачи десктоп пушење на фиока за пепел држач за пепел за домашни автомобили украсни

DEN 291.04

СТП кожа Направени во САД или увезени ✿ Надворешниот прстен на пепелникот е изработен од PU кожа, а вна

Чистач на вакуум за автомобили - Мал преносен преносен вакуум со висока моќност ; кој може да се користи во домови, автомобили и канцеларии

DEN 1584.00

● 【длабоко чистење】Оваа мала вакуумска чистачка безжична безжично може да ви помогне да направите се�

Магнетски трепки на даодер магнетни трепки со 4 цевки комплет за ајлајнер 6 магнети Природни драматични трепки мешани матки долги лажни трепки

DEN 319.84

【Надградени 6 магнетни магнетни трепки】 Секоја трепки во овој комплет е опремено со 6 силни магнети, до�

АМАФАЦЕ деца безжични ушни уши Симпатична панда Bluetooth ушни уши со кутија за полнење со микрофон 36H игра 3Д стерео слушалки за iPhone/Android

DEN 1055.84

【Едностепено спарување и контрола на допир】 Вистинските безжични уши има автоматска функција за спар�

AVKART 5 инчи 125мм 8 дупки 3/4 нокти подлога за подлога за подлога и јамка за пескарење за вклопување на алатки за полисер за напојување

DEN 452.80

Карактеристики Додатоците за Sander со обрач и јамка ви носат совршен ефект на чистење и полирање Погодно �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.