• Новак
Контролна табла All-O-Matic Control SL-100 SL-150 SW-300 SW-350

Контролна табла All-O-Matic Control SL-100 SL-150 SW-300 SW-350

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Оваа табла може да ја замени која било табла за сите о-матични коло во кој било од нивните оператори од 120 волти наизменична струја Лизгач SL-100, лизгач SL-150, SW-300 Swinger, SW-350 Swinger, SL-90 120 Volt AC лизгач. Вклучени се упатства за жици/шематика. ERD поставки за 1/2 H. Фузиран на моќност од 24 волти и моќност од 120 волти. Оваа табла може да ја замени која било табла за сите о-матични коло во кој било од нивните оператори од 120 волти наизменична струја. Лизгач SL-100, лизгач SL-150, SW-300 Swinger, SW-350 Swinger, SL-90 120 Volt AC лизгач. Вклучени се упатства за жици/шематика. ERD поставки за 1/2 H. Фузиран на моќност од 24 волти и моќност од 120 волти. Оваа листа е за една ол-о-матичка All-AC2 K Rev 7 Circuit Circuit Cil со комплет за конверзија. Оваа плоча за покраини може да ја замени секоја ол-ма-матична плоча во кој било од нивните оператори од 120 волти AC, како што се, лизгач SL-100, лизгач SL-150, SW-300 Swinger, SW-350 Swinger, SL-90 120 Volt AC Лизгач. Тоа или ќе биде директна замена или може да бара толку модификации на жици кои не се тешки, а вклучени се и упатствата за жици/шемата. Ова е исто така комплетен комплет за конверзија што доаѓа со плочата за монтирање на челик и терминална лента за пин, коло, таблата, пред-жицата на терминалот на терминалот на радио-приемникот, копчето за ресетирање на преоптоварување со преоптоварување пред-жица, и сирената за звучен аларм пред-жичен .

Главните карактеристики

Избор на клиент

Трајан Научни 002180 Отстранлива Игла Супер Флексибилен Шприц Со Микроволумен На Клипот, Врв На Наклон, 26гр, 50 мм Должина На Игла, 0,47

DEN 1507.20

10 €l волумен 0,47 мм надворешен дијаметар 0,47 мм надворешен дијаметар Со точност и репродуктивност на опсе

Сини музички белешки држач за далечински управувач со 5 оддели ТВ далечински организатор за складирање на кутии за контролори на грејачи

DEN 3.00

Пу Направени во САД или увезени Материјал : Организаторот за далечински управувач е изработен од PU, што �

Besportble перници за кревет за бременост, перница за породилноста во форма Ц, за подобрување - двојно за тело, стомак, грб, колена поддржуваат

DEN 1.33

Совршена поддршка за грбот и бебето, додека спиете страни Уживајте во стабилноста и удобноста додека се

Торба за складирање за санитарни подлошки за салфетка, торбичка за менструална чаша, организатор на торби за периоди за тампони за женски

DEN 1.67

【Совршена торба за заштита на приватноста】 Тоа е совршен организатор за санитарни салфетки и влошки! С

Питбул Пукнатината Налепница Вашиот Симпатична Водоотпорен Винил Автомобил Налепници Налепници Роденденски Подароци За Сопруг

DEN 255.20

● Лесен За Нанесување : без Проблеми или комплицирани чекори, едноставно Излупете и Залепете Нанесете Н

Сончеви светла на отворено, големи светла на соларни факели со треперење на пламен, Божиќна водоотпорна декорација на пејзаж, предводени

DEN 335.84

【Прекрасен трепкачки пламен】 Нашите соларни светла на отворено трепкаат убав мек танцувачки сјај, кој

Нолито 3 парчиња држач за фигурински стил на свадба ѓердан стојат ангажман Декоративен подарок прстен за приказ на база статуа украси украси

DEN 363.04

Романтичен уметнички софтвер Шик Фламинго обликува чувство на природа во домот и ја подобрува декораци

UNCASO 16mm DC 12V LED копче за копче за притискање сино зелена црвена црвена жолта бела ламба фиксирана прекинувачи на копчето за влечење

DEN 2.33

1 Изработено квалитетен материјал за долготрајна издржливост Дизајниран со водоотпорен капак на двојн�

Катаку Преклопливи Кутии за Складирање Со Капаци Лисја Од Маргаритка Црна Голема Склоплива Ткаенина Канти За Складирање Со Капаци

DEN 367.84

[ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ] 16,5" Л Х 12,6 В" Х 11,8" Х организациските канти имаат доволно простор за складирање на многу

Листови со лузни од луда од лудаб -тапе, ленти, лековити келоиди, в -дел, стомак како хируршки крем, гел, лепенка, завој, подлога -третман

DEN 127.84

Третман со силиконски лузниMadTab е напреден силиконски третман со цел управување со нови и стари затворе�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.