• Новак
WYFDP K9 Кристален тавански светло од не'рѓосувачки челик LED затемнет светлосна спална соба трпезарија дневна соба декоративна таванска светлина

WYFDP K9 Кристален тавански светло од не'рѓосувачки челик LED затемнет светлосна спална соба трпезарија дневна соба декоративна

Вреднување на стоката:
DEN 1113.60

Пристапност
Во достапна форма

Три нијанси на светлина, доаѓаат со три извор на светлина во боја, светлината е јасна и светла, лесно може да го осветли целиот дом К9 кристална, чиста и транспарентна текстура, мека трансмисија на светлина, кристално чиста, висока стапка на пренос на светлина. Електроплетирано тело на бакар, строг избор на материјали, задебелена повеќеслојна процеси на позлата, докажана од 'рѓа, издржлив. LED чип со голема осветленост со употреба на LED извор на светлина, подолг животен век, заштита на очите, анти-сина светлина. Апликации : спална соба, дневна соба, трпезарија, кујна, ресторан, кафе, вила, хотел, дневна соба, студија, канцеларија, работно место, студио, книжарница, клуб, итн. Три нијанси на светлина, доаѓаат со три извор на светлина во боја, The Светлината е јасна и светла, лесно може да го осветли целиот дом.k9 кристална, чиста и транспарентна текстура, мека светлина, кристално чиста, висока стапка на пренос на светлина. Електроплетирано бакарно тело, строг избор на материјали, задебелени мулти-слојни процеси на поплочување, Произвесен од 'рѓа, издржлива. Висока осветленост LED чип со употреба на LED извор на светлина, подолг сервисен живот, заштита на очите, анти-сина светлина. Апликации : спална соба, дневна соба, трпезарија, кујна, ресторан, кафе, вила, хотел, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба Студија, канцеларија, работно место, студио, книжарница, клуб, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Фарма куќа круг знак за дрво за влезна врата декор Антички сончоглед жолта гроздобер земја цвет САД знаме starsвезди и ленти патриотски

DEN 575.68

Sightивотен квалитет : Нашиот знак за добредојде е изработен од висококвалитетна иверица, таа ќе ја одржув

Компјутерска столица на тркалото , тркалезна прилагодлива столица со зелено синтетичко кожено седиште , прилагодлива висина 45-55 см , Поддржана

DEN 3199.84

Пу Континуирано прилагодлив на висината, хидраулична пролет за притисок на гас Лесен и подвижен, но здр�

Врбови 6 -инчен сукулентен тенџере со дренажа - плиток сукулентен засадувач со сјајна бела завршница и златна облога - не се вклучени растенија

DEN 319.68

Издржлив, највисок квалитет на порцелан со сјајна завршница Иновативен дизајн со две парчиња со дното ш

Божиќен дрвен знак Само повикај ме бебе Клаус врамен виси wallиден знак Санта декоративен домашен wallид уметност весела светла зимска модерна

DEN 255.84

Големина : 7x7in, совршена големина за да виси на wallидот Висок квалитет : Направено од квалитетно дрво, знак

Ананас лисја цвеќиња трибети за жешки садови држачи за тенџере сет од 2 парчиња топли влошки за кујнски памучни тркалезни цевки за топли

DEN 143.84

~ 【Две големина за сите】 : вклучително и : 18екстра голем дијаметар од 9,5 инчи и дијаметар од 1*од 7 инчи изо

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.