• Новак
Дијамантски комплети за сликање за возрасни, деца. Декорација на канцеларија, Домашна соба Апстрактна сина роза и срце 11,8x11.8in 1 пакет од Сароу

Дијамантски комплети за сликање за возрасни, деца. Декорација на канцеларија, Домашна соба Апстрактна сина роза и срце 11,8x11.8in 1 пакет од

Вреднување на стоката:
DEN 207.84

Пристапност
Во достапна форма

Вежба за целосна дијамант : Монистата од дијаманти од ринстон има 26 аспекти, што ги прави монистрата искри и целото сликарство повеќе тродимензионално и живописно Еколошка слика за дијаманти за животната средина : платното е еколошко, тркалезни вежби, водоотпорни и високо вискозни. Процесот на производство е едноставен што можете да потрошите помалку време за да завршите и може да се чувате долго време. Опуштено и наградување : Тоа е одличен начин да се ослободи стресот. Исто така, станува толку наградувачки кога сликата е завршена. Применувањето на дијамантите е едноставен и интересен процес кој обезбедува часови на уживање додека повторно го создавате дизајнот. Размислена идеја за подароци - Дали сакате да му дадете на пријател, сосед или член на семејство совршен подарок поглед на нашите слики од дијаманти. Подигнете поглед на сјајната стока и ќе кажете WOW. Дијаманти со двојна проверка - ние лично го одбележуваме секој од дијамантите што се бара да бидеме во списокот со рака, во голема мерка ги намалува шансите за исчезнати дијаманти на 1 во 1000.Си сме тука 24/7 за да ви помогнеме со какви било други проблеми. Секој може да стане уметник на пакетот за сликање на дијаманти и да создаде неверојатни ремек-дела. Дигиталниот сет од Сароу вклучува сè што ви треба и систем за лесно следење за да му овозможи на секој да создаде уметнички дела. DIY чекори на дијамантско сликарство : 1. Подгответе ја алатката за апликација во сликарската кал. Сликарската кал ќе ви овозможи да ги соберете дијамантите. Погледајте на табелата во боја на платното и утврдете која боја на дијаманти да ја користите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Организатор На Канцелариско Биро, Организатор На Материјали За Биро, Канцелариска Организација, Канцелариски Декор, Декор На Биро,

DEN 2.33

Висина : 5 инчи Ширина : 10 инчи Длабочина : 725 инчи Опис 1) СИТЕ ВО ЕДНО БИРО ОРГАНИЗАТОР ВО СОБАТА : 9 преград

Решетката за чевли на Ибуке, 5-степени единица за складирање на чевли рамна и наклон прилагодлива, полица за организатор на чевли

DEN 1582.24

Гроздобер дизајн на рустикален стил : Оваа клупа за чевли совршено ја комбинира топлото дрво тонови каф�

5 фиоки пластично складирање, мали пластични канти за складирање со фиоки, фиоки за складирање на десктоп чисти фиоки за складирање за дома

DEN 559.84

Пластика ✨ 【Складирање на пластични фиоки】 Белешка : Големина околу 31,4 * 21.1 * 15,2 см, тоа е мало! Чувајте м

Поделби за акрилни полица за плакарот Организатор на полици за дрва Мулти функционална сепаратор на плакари за дрво за складирање

DEN 496.16

Информации за големината : Секој организатор на полици од дрво мери приближно 12 x 8 x 1,2 инчи, а отворот на �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.