• Новак
Капчиња од 18-8 не'рѓосувачки челик-3/4 -10 QTY-100

Капчиња од 18-8 не'рѓосувачки челик-3/4 -10 QTY-100

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Ореви од желади се еден вид прицврстувач чие име потекнува од неговата форма Тоа е хексадецимален орев кој има затворен крај, куполен врв за да се спречи контакт со надворешната нишка. Оревите од желади лесно се отстрануваат за да се изврши одржувањето, тие исто така обезбедуваат естетски пријатен готов изглед. 18-8 не'рѓосувачки се користи во повеќето сврзувачки елементи и е стандард. Тоа е еквивалентно на 304 не'рѓосувачки челик. Ореви од желади се достапни во 304/18-8 не'рѓосувачки челик, 316 не'рѓосувачки челик, месинг и никел позлатени завршувања. Ореви од желади се еден вид прицврстувач чие име потекнува од неговата форма. Тоа е хексадецимален орев кој има затворен крај, куполен врв за да се спречи контакт со надворешната нишка. Оревите од желади лесно се отстрануваат за да се изврши одржувањето, тие исто така обезбедуваат естетски пријатен готов изглед. 18-8 не'рѓосувачки се користи во повеќето сврзувачки елементи и е стандард. Тоа е еквивалентно на 304 не'рѓосувачки челик. Ореви од желади се достапни во 304/18-8 не'рѓосувачки челик, 316 не'рѓосувачки челик, месинг и никел позлатени завршувања. Капчиња Ореви 18-8 Не'рѓосувачки челик-3/4 "-10 (1-1/16 станови x 1-3/16 висина) Qty-100.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ФЕНСИ НОВА Плута Подлоги За Пијалоци, 8 Парчиња Еднократно Абсорбента Отпорна На Топлина Чаши Подлоги, Подлоги Плута Тенка За Занаети

DEN 111.84

Пакетот вклучува : 8 спакувани подлоги од плута, 4 "дијаметар, 0,2" дебелина, соодветна големина, многу мала

Allgobee голем капацитет за молив за молив, куќиште за лаванда-формат, голема кутија за торбичка за торбичка за складирање, кутија за торбички

DEN 1166.40

Димензии : 83x 2 x 3,7 инчи (LXWXH) Разновидна торба за пенкало за молив, кутија за организатори за електроника, �

Бит За Продолжување на моќноста Поставен За Вежби ЦРВ Челичен Приклучок Адаптер Постави Шестоаголни Алатки За Стебло 1/4 3/8 1/2 3 парчиња/сет

DEN 260.96

Претворете ја вашата вежба за напојување или двигател на удар во разноврсен возач со голема брзина на н�

Бауза Едноставна повеќеслојна решетка за чевли Дома собрани ткаенини за чевли за чевли ходникот ходник за заштеда на простор за заштеда

DEN 1056.00

100% сосема нов и висок квалитет Безбеден материјал, водоотпорен, разноврсен Може да ви помогне да заштед�

Зиква брановидна фото рамка, рамка за пискање, дупка, данска пастелна естетска, забавна рамка, деца, декор на просторијата нераскинлива

DEN 320.00

Погодно е за постери и фотографии со големина A5 (5 x 7 инчи) од сите видови хартија Лесен кристално чиста р�

Куфер Багаж Со Фабрика Тркала, Микси Тешко Тркалање КУФЕР КОМПЈУТЕР со Покритие &засилувач; Тса Заклучување Лесен Случај Патување

DEN 3199.84

Едноставните Четири Двојни Тркала за Вртење без Напор помагаат лесно да го маневрирате багажот во која

Муум Канцелариски Послужавници За Биро, Животински Коњ, Кожен Фиока За Камериер Кутии За Гребење Мал Послужавник За Домашна Канцеларија

DEN 1110.40

Преклопниот Дизајн Завршува Со прилепувања во 4те агли за да може лесно да се преклопи и расплетува и да

РАНЕЦ ЗА КАМЕРА BAGSMART, Ранец ЗА Водоотпорна Торба За Камера DSLR SLR, Ранец За Фотографирање Против Кражба Со Оддел за лаптоп од 15 Инчи, Држач

DEN 3.33

Голем Ранец За КамераДимензии : 11,8 "L x 7,5" W x 15,7 " H зоната на долната обложена камера е дизајнирана за 1 dslr к�

Смирување Топлина Вратот Заврши Со Поостри Слика Personal Електрични Вратот Греење Рампа Со Вибрации, 3 Топлина &засилувач; 3 Поставувања Вибрации-9

DEN 1.00

ПРИЛАГОДЛИВ ДИЗАЈН Смирувачката Обвивка за Топлински Врат содржи вибрации за чувство на масажа и реме�

Incontesta 1100 lbs Работно оптоварување Гради куки, куки за лизгање, 304 не'рѓосувачки челик за кревање на окото, кука за подигнување на окото

DEN 167.84

[Спецификации за стоки] Грабната кука е оценета за тешки товари до 1100 фунти [Цврст материјал] Куки за лиз�

Мса 10104254 Слобода Серија В-Гард Полн Обод Хард Шапка Со Fas-Trac III Ratchet Суспензија, Полиетилен Школка, Само Прилагодување Круна Ремени-Стандардна

DEN 591.84

ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ЗАШТИТА : Заштитните капачиња И капи VGard се направени од полиетилен со висока густина �

Стерлинг заптивка 90004316GR1500X24 316L, не'рѓосувачки челик, спирална рана заптивка со флексибилен филер за графит, за 4 цевка, класа под притисок

DEN 7512.96

SSS Style 913, 316 L, не'рѓосувачки челик, спирални рани заптивки се раствор за запечатување на прецизност за рам

Раководител Случај Дизајни Официјално Лиценциран Systems Биоваре Масовен Ефект Системи Алијанса Лого Графика Винил Налепница Игри Кожата

DEN 187.20

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Масовен Ефект Производ Ултра Тенок и Супер Лесен Вода и о�

Алипис пикаат не Кичен суета метал wallиден слив вода бакарна чешма за антички доказ Спајтер- единечен wallид-гроздобер мемиња за мијалник кујнски

DEN 3.00

Бакар Адаптер за мијалник за машина за перење користејќи бакарен материјал, не е лесно да се деформира и

Неродеко Гроздобер Домашен Декор Ткаени Корпи Со Рачки Овална Форма Плетена Цветна Корпа Пренослива Плетена Корпа За Складирање Држач

DEN 0.67

Ткаени шопинг кошница,Одличната изработка со фини детали ја прави привлечна и декоративна Плетена корп

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.