• Новак
Newbeau 2 пакет Ултра апсорбирачки водоотпорни влошки за заштитени седишта за инконтиненција, четири слоја заштитник на столот на столот, заштитено под заштита на вло?

Newbeau 2 пакет Ултра апсорбирачки водоотпорни влошки за заштитени седишта за инконтиненција, четири слоја заштитник на столот на столот,

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Полиестер Големина и боја : 2 парчиња со големина со иста боја 22 "x21" Абсорбенти за миење на водоотпорни влошки за водоотпорни седишта за непријатности. Достапни се четири бои : кафе, светло кафе, сиво или беж. Материјал : Заштитник на покритието со 4 слоеви стол е изработен од материјал со висок степен и полиестер, за да се допре меко и удобно. Ватиран врвен слој на ткаенина со абсорбента внатрешни слоеви и поддршка за винил, заштитете го столот, каучот, седиштата на автомобилот или седиштата на возот од оштетување на течностите и намалувањето. Водоотпорен дизајн : 4-слој креативен дизајн на влошки за заштитник на седиштата има меки квалификувани премиум површини, апсорбирачки внатрешни слоеви, водоотпорни еколошки слоеви на TPU и поддршка за отпорни на лизгање. Multiurpose : Нашиот заштитник на подлогата за столче може да се користи на седишта за автомобили, деца за деца, каучи, лежери, инвалидска количка, седишта за авиони, седишта за воз, итн. Покрај тоа, заштитниците на седиштата се погодни за периодот на девојче Миленичиња и стари лица, за да ви поддржат удобно искуство кога сте незгодни. Лесно миење : миење на рацете, миењето или сушењето на машини се во ред за заштитниците. И тие се пеат и повторно се користат до 300 пати.

Главните карактеристики

Избор на клиент

АДОКАРН 96 еез Божиќни Ѕидни Орнаменти Распоред Лак Приврзоци Со Ѕвончиња и Полнење На Проекти Мини Декор Гроздобер Домашен Висечки Фестивал

DEN 80.00

МЕТАЛНИ САНКИ ѕвонче Изработени од материјали, површината е мазна и сјајна, анти ' рѓа и антиоксидација,

Диносаурус Прозорец Завеси Цртан Филм Динос Завеси Сетови За Деца Момчиња Девојчиња Џунгла Сафари Животни Прозорец Завеси Смешни Диви

DEN 559.84

✿€Завеса Сет Q : Сет вклучува 2 панели од 38 W x 45 L Инчи секојМашина за перење во нежен циклус и ладна вода, �

Ранци ЛИВРЕО ЗА патници, ранци за деловни преговори, ранци за мажи на работа, ранци за лаптопи, ранци на колеџ.Ова е повеќенаменски ранец СО

DEN 463.84

`+《Цел"Ранци За патници, ранци за деловни преговори, ранци за мажи на работа, ранци за лаптопи, колеџ backpack

Засекогаш 29 Банер,Пред-нанижани, Не Е Потребно Собрание, Женски / Машки Смешни 29-Ти Роденден Украси Материјали, Злато Сјајот Хартија

DEN 612.80

●Висок Квалитет●банерот е изработен од висококвалитетен картон со златен сјај, ако е обесен на светли�

СОИМИС Луксузни Машки Машки Маски Антички Изглед Ретро Римски Маскарада Еластична Лента Пластична Половина Декорација На Лицето За Маскенбал

DEN 102.88

Совршен за настани За Ноќта на Вештерките, маскенбал, модни ревии и забава со костими, карневалски темат

Јазии Занаетчии Мини Организатор Торба Торба - Повеќенаменски Организатор За Складирање За Занаети, Козметика, &засилувач; Накит

DEN 639.20

Направено за страсни занаетчии!Нашата занаетчиска торба гарантира дека содржината на вашиот занаетчис

Кожен Камериер Послужавник, Коцки Послужавник Преклопен Квадратен Држач, Комода Организатор Плоча За Промена На Клучот За Монети, Јапонски

DEN 192.00

Кожа Големина 14, 5х14, 5х3 см (расклопена големина20, 5х20, 5 см) МатеријалИзработен од висококвалитетна микро

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.