• Новак
Hellermann Tyton 115-02300 полиамид за ослободување на кабелска вратоврска, 200 mm x 1,5 mm x 4,6 mm, црна, пакувања од 100

Hellermann Tyton 115-02300 полиамид за ослободување на кабелска вратоврска, 200 mm x 1,5 mm x 4,6 mm, црна, пакувања од 100

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Полиамид Затегнување и одвојлив стегач. Достапно во црна и природна боја. Затегнување и одвојлив стегач. Достапно во црна и природна боја. Се користат во широк спектар на индустрии, овие одвојливи и еднократни врски се идеални каде се очекуваат промени. Ова вклучува привремена инсталација и додавање или отстранување на елементи. Овие одвојливи кабелски врски најчесто се користат за обезбедување на фаза на опрема, управување со кабел на настани на отворено или работа со прототип за жици. Продолжената PAWL едноставно се турка надолу со прст за да се ослободи лентата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Преносна станица за миење на очите на hiугузила | Комплет за миење итни случаи за миење на очите | Преносни станици за итни случаи за оче | Stationид

DEN 495.84

【Без решение за очите】 Ве молиме, пополнете го со раствор за очеви (набавете одделно), како што се : 0,9% со

Локатор за визуелни дефекти од 2 парчиња 50MW со конектор FC до LC, опсег VFL 50km, тестер за дефект на кабел за оптички влакна со црвена светлина,

DEN 2.33

1измено откријте какви било дефекти на оптички влакна : без разлика дали станува збор за скршено влакно,

6SISC Среден прст миризлива свеќа топла розова розова големина данска пастелна соба декор бор ароматерапија свеќа долготрајна природна

DEN 1.67

Уникатен дизајн : Оваа средна свеќа со прсти е дизајнирана во персонализиран стил, гестот може да го изр�

Floyutin 6 PCS 3,4 инчи цинк легура двојно завршени куки за завртки за активирање на активирање на клипови за поврзување на јака за приклучување

DEN 159.84

Големина на мерење (одобрение), куки за метални завртки 3,4 инчи / 88мм во вкупна должина, 0,47 инчи / 12мм во от�

Женски обични обични панталони за влечење на еластична половината широки панталони за нозе лето секојдневно лабаво вклопени долги памучни

DEN 111.84

полиестер Направени во САД и увезени 【За забрзување】 Забрзување : 37 работни дена Стандардно време на и�

Американско знаме патриотски нозе жени со високи половини патриотски starsвезди ленти панталони фитнес тренингот тренинг јога панталони

DEN 526.40

100% полиестер хеланки, панталони облекуваат панталони за жени, деловни џогер џогерни џемпери, жени нејас

Летни жени палацо капри панталони модна вратоврска боја печатена исечена панталони од полите обични лабави еластични панталони со

DEN 0.67

100% полиестер Направени во САД или увезени Белешка за големината : Проверете ги информациите за големина

M METERXITION 60 PACH наводнување капка по капки - градинарски тревник Притисок за компензација на додаток на проток на влечење се применува

DEN 1.33

Опсег на апликација : Овој емитер за капки за наводнување може да се користи во домашен двор, зеленчук гр

Кабел за сплитер на горниот дел на DC Y 1 машки до 2 женски, 3,5 mm x 1,35мм DC кабел за адаптер за продолжување на напојувањето, за камери за

DEN 127.84

Дијаметар на конекторот : во внатрешноста на 1,35мм "+"; Надвор : 3,5мм "" Материјал : пластика, бакар Бакар Гла�

Koaius 200 парчиња розови мелење corundum дебатирајќи ротационо абразивно отстранување на полирањето за електрични додатоци за тркала со алатки

DEN 1147.20

Carborundum Алатка за полирање Тие се мали, лесно ќе ги држите Полирање на главите за вежба? Кога мелење, има н�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.