• Новак
Вакауто Свадба Декор Кинески Вазна Форма Коктел Чаша Керамички Шампањ Стакло Пијалок Очила Гроздобер Тост Очила Пиење Чаша Вода Чаша За Бар Свадба Партија Материј

Вакауто Свадба Декор Кинески Вазна Форма Коктел Чаша Керамички Шампањ Стакло Пијалок Очила Гроздобер Тост Очила Пиење Чаша Вода Чаша

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Усвоен од премиум керамички материјал, цврст и безбеден за долгорочна употреба Висококвалитетен материјал, мазна површина и светли бои. Мазна и мека површина и миење, погодно за употреба. Текстурата на површинскиот слој носи вистинско чувство на допир. Одлично за коктел, вино, шампањ, ракија и многу повеќе. Дното на чашата е густо, не е лесно да падне и има текстура во раката. Може да се користи во ресторани, барови, личен дом или за забавни гости. Уникатна форма, шик и уникатна. Мазна површина без запалени делови, нема да ја оштети устата и рацете. Заоблена чаша уста, не повредувајќи луѓе,. Усвоен од премиум керамички материјал, цврст и безбеден за долгорочна употреба. Висококвалитетен материјал, мазна површина и светли бои. Мазна и мека површина и миење, погодно за употреба. Текстурата на површинскиот слој носи вистинско чувство на допир. Одлично за коктел, вино, шампањ, ракија и многу повеќе. Дното на чашата е густо, не е лесно да падне и има текстура во раката. Може да се користи во ресторани, барови, личен дом или за забавни гости. Уникатна форма, шик и уникатна. Мазна површина без запалени делови, нема да ја оштети устата и рацете.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Н/ А Торба За Складирање Со Голем Капацитет-Черепи За Ноќта На Вештерките Јорган Облека Организатор Декорација Контејнер Патент Подвижна

DEN 1.67

❀●Голем Капацитет●големината на складиштето под креветот е 27, 6х19, 7х11инч, што е доволно големо за да ги

Комплет Од 3 Јадења За Зачини, Бел Порцелански Војводски Сад , 6,6 х 3,3 х 1,2 инчи, Увезен Производ, Ресторан, Комерцијална Употреба, Садови

DEN 1.33

Оваа ставка е збир од 3 на сликата Димензии по парче : 6,6 х 3,3 х 1,2 инчи (16,8 х 8,4 х 3 см) Производите со кружни и

Черисвелри 100 парчиња Розово Срце Акрилни Букви Монистра Измешани Непроѕирни Монистра Од Црна Азбука Пони За Денот На Вљубените Лабави

DEN 127.84

①Пакетот Вклучува : ќе добиете монистра со букви од 100 парчиња Големина : долга околу 10,5 мм, широка 11,5 м�

Внатн Палети Боја Послужавник, Пластични Бели Палети за Деца &засилувач; Студентите, Боја Послужавник За Уметност Класа, Занает САМ

DEN 1.00

●ПЛАСТИЧНИ ПАЛЕТИ●малите послужавници за палети за боја се лесни,изработени од цврста пластика, не се

Модфунс Бела Свадба Патека Тркач Отворено Кадифе Патека Тркач за Свадбена Церемонија 4фтх20фт Тепих Тркач со Тепих Касети Невестата Кат Тепих

DEN 3.33

Водич за големинаТркач На Свадбена Патека На Отворено : ќе добиете 4 стапки широк за 20 стапки долг бел ка�

Магијата Снабдување Со Вода Брчки Намалување На Хартија Уништи Полнење За Подарок Завиткување &засилувач; Кошница Полнење-Дијамант

DEN 0.67

Содржи (2 КИЛОГРАМИ) Филер За Сечење Хартија За СечењеРозова Јагода Од Дијамант Исечената рендана харти�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.